Thierry Mugler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2019. július 9.

Kiszerelés:   30 ml és 50 ml

Szívjegyek: gardénia, fahéj

Alapjegyek: szantálfa, mósusz

Thierry Mugler Aura Sensuelle EDP - fújósok
Ár: 1850Ft / 2700Ft / 4800Ft + pkg. , Eladó: silence
Állapot: 3ml / 5ml / 10ml fújós frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalás után, postán maradó ajánlott levélként küldöm
Ár: 5200 Ft szállítással , Eladó: boghyca
Állapot: Frissen fújt , Helyszín: Debrecen , fizetés: Utalás /MPL, FOXPOST, POSTÁN MARADÓ
sziberi

2020. január 10.

Vágytam egy frissebb illatra és ez az. Számomra friss zöld + virágos a kezdés, majd átmegy egy kellemes puha fahéjas illatba. Rajtam nagyon tartós es különleges, nem tucat. Sajnos rájöttem, hogy az édes illatoknál maradok, azok működnek rajtam igazán jól, ezért eladóvá vált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 10.

c_andersen

2020. január 10.

Kellemes, cuki kis illat, de fel sem ér az eredeti "zöld méreg"-hez... sem karakteben, sem tartósságban, sem egyediségben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 10.

nyuszo

2019. november 9.

'Aura light'
Ha az eredeti a dzsungel esszenciája, akkor a sensuelle egy hófehér házi cica.
Simulékony, kiszámítható, ugyanakkor semmi különleges nincs benne.
Az eredeti DNS-e tisztán kivehető, de annyira legyengített, hogy bárki számára viselhető, tömegillattá válhat.
Az eredeti pusztító, a sensuelle kommersz.
A tartóssága nagyon gyenge (bár ez engem személy szerint nem szokott zavarni).
Nem rossz illat, és a bőrömhöz is szépen simul, valamiért mégsem kell....
Az üvege sem tett rám olyan mély benyomást, mint az eredeti zöld.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 9.

'Aura light'
Ha az eredeti a dzsungel esszenciája, akkor a sensuelle egy hófehér házi cica.
Simulékony, kiszámítható, ugyanakkor semmi különleges nincs benne.
Az eredeti pusztító, a sensuelle kommersz.
A tartóssága nagyon gyenge (bár ez engem személy szerint nem szokott zavarni).
Nem rossz illat, és a bőrömhöz is szépen simul, valamiért mégsem kell....
Az üvege sem tett rám olyan mély benyomást, mint az eredeti zöld.

Vaslady

2019. november 4.

Nos az Aura padlóra küldött,számomra viselhetetlen.
Annyira gyönyörű volt az üvege,hogy szerelembe estem,és magamra tettem,hát napokig éreztem,a ruhán.
Ez az illat,az Aura könnyedebb virágosabb kiadása,számomra,hordhatóbb lenne.
Mugler illatai,gyöngyszemek a mai illatok között,roppant egyéniségek.
Igy tudom elképzelni:
Van egy divatbemutató,ahol a társaság krémje fekete ruhában,élénk sminkben,nagy oversize napszemüvegben jelenik meg.
Minden mozdulat a luxust sugallja,a márkák nevei apró betűvel jelennek meg a női táskákon,de a tapasztalt szem,már messziről látja,a Guccik és Chanelek ragyogását.
És egyszer csak betoppan Mugler Úr,modelljei gyűrűjében,extravagáns szinte már viselhetetlen ruhában,de az egyedi lenyomat ott van a ruhán.....
És a sok Chanel,Dior egy pillanatra magában felkiállt!
Igen,Ő is francia,de mégis milyen más,egyedi márkára jellemző illataival.
Nos,Muglert vagy szeretei valaki vagy nem.
Én akartam de nagyon nem illik hozzám,pedig remek művek hosszú sorát csodálhatjuk meg.
Azért még próbálkozom hátha eljön a nap és megszeretjük egymást.
Addig is maradok az Őn,hű és titkos rajongója,és messziről imádom !.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 4.

Nos az Aura padlóra küldött,számomra viselhetetlen.
Ez az illat,az Aura könnyedebb virágosabb kiadása,számomra,hordhatóbb lenne.
Mugler illatai,gyöngyszemek a mai illatok között,roppant egyéniségek.
Igy tudom elképzelni:
És a sok Chanel,Dior egy pillanatra magában felkiállt!
Igen,Ő is francia,de mégis milyen más,egyedi márkára jellemző illataival.
Nos,Muglert vagy szeretei valaki vagy nem.
Azért még próbálkozom hátha eljön a nap és megszeretjük egymást.
Addig is maradok az Őn,hű és titkos rajongója,és messziről imádom !.

Donna

2019. október 26.

Felfigyeltem a jó véleményekre itt is és más oldalakon is, így amikor a párom külföldre ment hozattam vele egyet. Először kitalálta, hogy majd csak a szülinapomra adja ide, de mondtam arról szó sem lehet az meg több hónap mivan ha elüt egy busz. Szóval megkaptam, azóta se nagyon tértem magamhoz. Én ilyen édes parfümmel még nem találkoztam. Itt van nekem a Flowerbomb la vie en rose, az új miss Dior amik az édes kategória de ez mindent visz. Mióta ez megvan a másik kettő új értelmet nyert. Már második hete próbálgatom, hátha felfedezek benne valami pluszt a szirupon kívül de semmi. Lehet csak én bőrömmel nem harmonizál. Azt hiszem felteszem eladásra hátha valaki másnak passzol és pont ilyenre vágyik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 26.

LxndrHrvth

2019. augusztus 31.

Amióta láttam, hogy meg fog jelenni, én annyira vágytam erre az illatra, mint még soha semmire! Szeretem az Aurat is nagyon, és a Sensuelle tényleg még finomabb, lágyabb, nincs benne az a kezdeti kicsit szúrós-karcos növény illat.
Gyönyörű az üvege, már csak emiatt is kötelező egy gyűjtőnek beszerezni. Viszont a tartóssága rajtam szinte a nullával egyenlő. Nagyon fáj érte a szívem, és ettől függetlenul 5*, mert nagyon szép alkotás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

karaibrahimgil

2019. augusztus 27.

Ez az egyik olyan üveg, ami nem hiányozhatott a gyűjteményemből. A Sensuelle flanker az Aura edp könnyed, nyárias változata, az elvakult anyaillat-rajongók azonban azt is érezhetik, hogy kiherélték az eredeti művet. Néha azért meg-megcsillan az igazi Aura, de tartósságban korántsem ahhoz hasonlóan levakarhatatlan (még ha bőrközelben sokáig érződik is azért).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

silence

2019. július 13.

A megjelenésekor azonnal kiszemeltem magamnak, azóta várok rá, ismeretlenül is megrendeltem, hiszen imádom Mugler illatait, így ezt az új Aurát sem hagyhattam ki.
Nagy nehezen sikerült hozzájutnom, míg végre 2 héttel ezelőtt megérkezett ez a csoda hozzám.
Ismét nem csalódtam, a szerelem első pillanattól fogva töretlen! ❤︎
Ez a parfüm eszméletlenül jóóóó! Talán mondhatni, hogy az eddigi legjobban sikerült Aura!
Bár én az Aura minden tagját imádom, az EDP-t inkább télen, az EDT-t pedig nyáron használom nagy szeretettel, ez a Sensuelle viszont szerintem minden évszakban meg fogja állni a helyét.
Összehasonlítva a 3 illatot, ez a legújabb sokkal jobban hasonlít az Aura EDP-re, mint az Aura EDT, csak ez nem annyira harsány, mint az anyukája, attól sokkal puhább, mélyebb, selymesebb.
Alapjaiban erősen hordozza az Aura EDP illatvilágát, csak sokkal simulékonyabban, szélesebb körnek szerethetően..... Nem annyira erőteljesek a kontrasztok az édes és a fanyar, zöld illatjegyek közt, ezáltal sokkal lágyabban fonódnak köréd, burkolóznak, simogatnak….
Az EDP-ben lévő bourbon vaníliát a fahéj és a szantál váltja fel, míg a zöld jegyeket a rebarbara helyett a szőlőlevél adja. Ezek az összetevők nem annyira hasítóak és szélsőségesek, így összességében nem lesz sem gejl édes, sem túl zöld, nem tolakodó, vagy fojtogató!
Még akiknek az Aura EDP nem jött be, azoknak is szerethető lehet!
Valóban nem annyira megosztó mint az anyaillat, mégis megtartja a Muglerekre jellemző nagyszerű egyediségét. Nem egy tucatillat, az egyszer biztos!
Sajnálom, hogy csak limitált kiadású és ráadásul Magyarországon beszerezhetetlen.
Túl szép és jó ahhoz, hogy múló szerelem legyen! Nálam örök marad, az biztos, mert betáraztam magamnak belőle több üveggel is, hogy életem végéig elég legyen! ❤︎

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 13.

Ismét nem csalódtam, a szerelem első pillanattól fogva töretlen! ❤︎
Még akiknek az Aura EDP nem jött be, azoknak is szerethető lehet!

laracroft

2019. július 4.

Valóban az Aura biztonságosabb, könnyebben viselhetőbb, kicsit édesebb-virágosabb kiadása, biztosan nem lesz olyan megosztó, mint az anyaillat. Nincsenek olyan erős élei, nincs benne az a fülledt rebarbarás vonal, amit én személy szerint imádok, de a szélesebb közönségnek nem feltétlenül könnyen emészthető (illetve gondolom erősen bőrfüggő). Mégis azt kell mondjam, van benne egy nagyon kevés az Aura DNS-éből, épp csak annyi, ami nem hagyja, hogy tucatillat legyen. Mindeközben viszont nagyon ügyesen tud beolvadni a mai édes trendekbe is. Nagyon jól megoldották a feladatot: nagyközönség is értékelheti, közben egyedi is tud lenni, és még az anyaillatot sem hagyta el teljesen. Az üvegéért pedig egyenesen odavagyok.
Illatjegyeire viszont nem tudnám bontani, a felsorolt jegyekből semmit nem érzek ki, rajtam egyszerűen egy puha, nőies és ami a legfontosabb - ÉRDEKES édes keveredés.
Tartóssága és hatósugara is egy kicsit visszafogottabb lett, rajtam igényli az újrafújást.
Aki szereti az anyaillatot, azért próbálja ki, aki pedig utálta, az azért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

Aki szereti az anyaillatot, azért próbálja ki, aki pedig utálta, az azért. :)

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. június 24.

Érdekes és látványos most is a külső, de ez egyáltalán nem meglepő a Mugler parfümöknél. Viszont nagy kár, hogy az irizáló üveget olcsó hatású műanyag részekkel kombinálták.
Szőlőlevél az összetevők között? Nem is emlékszem rá, hogy valaha találkoztam volna már vele parfümben.
Ha muszáj összevetni az Aura Edp-vel, akkor nekem annál sokkal jobban tetszik. Nem érzem már benne a levegőtlen színházban keveredő parfümök orgiáját, annál sokkal frissebbre sikerült, előnyére.
Hogy lenyűgözött-e? Annyira nem, mivel még így sem az én világom. Rajtam elég rövid időn belül bőrközelivé válik és színt vált, virágosabb, és kicsit édesebb is lesz.
Ha az Aura Edp (2017. júliusban) 3 csillagot kapott tőlem, akkor egyértelműen megérdemli a négyet, sokkal jobban tetsző kreáció.
Illatkirándulásom vele itt véget is ér, de ha ilyen irányba változnak a flankerek, lehet, hogy a következőre már benevezek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. június 24.

Színezék. Lila színű.