Thierry Mugler

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: lorenzo, Módosítva: 2015. március 17.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: Citrus- aromás

Illatösszetétel: Bergamot, Narancs, Fehér pézsma, Afrika-i narancsvirág

Unisex illat.

Thierry Mugler Cologne fújósok
Ár: 900Ft, 1400 Ft , Eladó: Lapo
Állapot: 5-10 ml fújósok kiadók belőle, Helyszín: Diósd/Budapest 11. ker. (Savoya Park közelében), fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost
Ár: 900Ft, 1400 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.

Timi8

2020. április 5.

Igazi uniszex darab.
Nálunk a férjem viseli, pillanatok alatt nagy kedvence lett, ezt a M.Cologne-t és a Dior Homme Cologne-t használja ha vmi egyszerűbb, extra üdìtő, tisztaságillatra vágyik. Tökéletes kánikulaillat. Bravùros, mennyire letisztult, tényleg 2-3 jegyből "összedobott" fanyarkás-friss, lédùs zöldcitromos-pézsmás kölni. Ha férfi illatként kezeljük (de nem az!!!) akkor egyértelműen a Chanel Chance eau Fraiche zöldikéje volna a női párja, ami amùgy szintén uni, és szintén használta már Lacim magán is nagy megelégedettséggel. De érzek némi párhuzamot E.Arden Green Tea-jével is.
Igen jò véleménnyel vagyok erről az illatròl, és nagyon imádnám ha végre az unalomig használt D&G Light Blue-ròl szépen lassan áttérnének a fun-ok a fent emlìtett illatok bármelyikére vagy akár erre. Vagy csak legalább idén nyárra bepròbálhatnának egy Moscino Funny-t vagy egy Ferragamo Incanto Shine-t 🙏 Légyszi!!! Csak tegyetek velük egy pròbát, kérlek! Nem fogjátok megbánni!!! )
Még egy mestermunka Muglertől 👌 .
Nagyon kìváncsi vagyok a 4-féle legùjabb uni Cologne-verziòra is, pl.: a Run free nagyon felcsigázott :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 5.

Igazi uniszex darab.
Még egy mestermunka Muglertől 👌 .

Qwerty

2020. április 5.

Sok-sok melléfogás után rá kellett jöjjek, hogy nálam csak a friss, hűvös illatoknak van esélye hosszú távon. Nem kellene csodálkozzak, én a fodrászt is mindig megkérem, hogy hideg vízzel öblítse a fejem, mert a meleget nem tudom elviselni, így nem meglepő, hogy illatból is inkább olyat választok, ami hűsít.
Ez az illat vakrendelés volt, sok véleményt olvastam el, de megszagolni nem tudtam előtte. Sokat hezitáltam, mert a szintén zöld Mugler Cologne Come Together-t próbáltam, nagyon tetszett is, öt napig illatozott a papírcsík a zsebemben, de kicsit tartok az olyan illatoktól amiknek két összetevője van, amiből az egyik a pézsma.
Pézsma ebben is van, de van sok más is, a narancsvirággal nincs bajom, a citrusok - főleg a keserűnarancs levele - kifejezetten jót tesznek, a vélemények is is olyan illatról számolnak be, ami nekem is jó lenne. Az már egy másik kérdés, hogy már úton volt a rendelés, mikor észrevettem, hogy a fragin lelkesen kommentelők többsége pasi...annyi baj legyen.
Akkor valamit az illatról is. Kifújáskor igazi zöld illat, később inkább a narancsvirág lesz hangsúlyos, amivel a frissesség is veszít kicsit, de a zöld végig kiérződik belőle. A maga módján erős és tartós is, a bőrömön még másnap reggel is határozottan kiszagoltam, de az egyetlen olyan illatom, amit nem érzek magamon. Minden másból egyetlen fújás is elég, és - akármilyen lepkepuki is - megcsap még órák múlva is az illat. Na, ez nem. Magamra fújom és abban a pillanatban láthatatlanná is válik. Megvan, mert közelről erősen érzem, csak az a finom libbenés hiányzik napközben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 5.

juvena

2018. december 5.

Kicsit erősen citromos-zöld illat, cologne-hez képest tartós. Nem bonyolult, egyszerű, friss.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 5.

Verona5

2018. július 27.

Igen, kedves Mugler, most végre egy olyan illat, ami nekem is tetszik! Mert eddig aztán tényleg semmi nem jött be az alkotásaid közül - ez a cukros édi-bédi vonal húú de nem az én világom. Egy csere folytán azonban ma megjött a cologne-od, tényleg csak egy nyári kis semmiség, de én nagyon tudok örülni az ehhez hasonló kis semmiségeknek, a "tartótlansága" ellenére is. Ha lenne még több erre hajazó darabod, talán még barátok is lehetnénk! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 27.

Terka25

2018. május 29.

Sikerült beszereznem egy kis mintát ebből a csodából. Nagyon finom friss illat, viszont rajtam nem lesz szappanszagú, meg tisztaság illatú, végig megmarad valami fanyar karcosság belőle.

Most , hogy itt a nyár beszereztem egy üvegest belőle , majdnem elfeledkeztem erről az illatról , még szerencse , hogy annyi parfümös csopiban tag vagyok és épp szembe jött . 😉

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 29.

GNóri

2017. június 28.

Nagyon próbáltam szeretni, mert pont valami jó kis citrusos-pézsmás illatra vágytam nyárra, de sajnos nem lettünk végül barátok. Korábban írta már más is, hogy valahogy olyan punnyadt lett rajta az illat, én is ezt érzem. Az eleje nagyon tetszik, de a kezdeti frissesség és fanyarság hamar eltűnik, felváltja a pézsma és narancsvirág, melyek sajnos tényleg bepunnyasztják rajtam az egészet. A tartóssága is nagyon silány, gyorsan bőr közelivé válik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Lapo

2017. április 25.

Az egyetlen Mugler parfüm amit igazán szeretek.. (a többi férfiaknak szánt darabok egyikét sem sikerült igazán megszeretnem, az üvegeikkel meg egyszerűen nem tudok kibékülni..szerintem borzasztóak).
Cologne-hoz képest nagyon tartós, sőt sok EDT elbújhat mellette e tekintetben.. összességében egy nagyon friss és finom, szerethető, könnyen hordható, nyári illat bárki számára.. sem túladagolni nem lehet, sem megunni..abszolút unisex!! Pont annyira passzol egy Nőhöz, mint egy férfihez.

Úgy hozta az élet, hogy 3 évvel a kiadása után előrukkolt a CREED egy a megszólalásig hasonló illattal Original Vetiver néven.. biztos vagyok benne, hogy a kreátorok (Olivier és Erwin Creed) sohasem szagoltak előtte Mugler Cologne-t.. :D csak véletlen így sikerült.. ;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 25.

Luiselotte

2017. február 19.

Citromos szappan illat rajtam , nem erre számítottam , a narancsvirágot kicsit punnyadtnak érzem benne, inkább férfi mint női illat.
A tartósságára nincs panaszom az én bőrömön 4-5 órát kibírt.
Összességében szép illat csak nem nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 19.

A tartósságára nincs panaszom az én bőrömön 4-5 órát kibírt.
Összességében szép illat csak nem nekem.

csakmoni

2016. augusztus 2.

Törzsvendég vagyok néhány parfümériában, sok eladóhoz volt már szerencsém. Általában kedvesek, készségesek, de ma találkoztam először olyannal, aki valóban szereti is a parfümöket, és jól ismeri őket. Beszélgetésbe elegyedtünk,ő is szagolgatta az újakat, miközben pakolászott a polcon ( VCA-k, új Guerlainok). Kérdezte, miket szeretek, milyet keresek, és felfújta nekem ezt a gyönyörűséget és a Herba Fresca-t. Mind a kettő csillagos ötös, nagyon jók rajtam és nem is olyan illékonyak, mint a többi kánikula-illat. Nem ütik ki a nyeregből a Thé Vert Extreme-t, de az elfogy ezen a nyáron, és nem lehet kapni...

Az illatról: A fejillata rajtam kifejezetten nőies, sok-sok narancsvirág. Aztán kb egy óra múlva enyhül, citrusos lesz és férfiasabb. És sajnos utána már csak bőrközelben marad ez a kellemes, enyhe, hűs illat, nem érzem pézsmásnak. Nagyon finom, bárcsak tartósabb lenne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

nyarigabi

2016. május 3.

Akciós a D.ben, aki szereti csapjon le rá.:) Kedvelem a nyári citrusos illatokat, ez is ilyen, vonzó üveg, vonzó összetevők. A fejillata remek, az alap is, de sajnos ami közte van, olyan erős tisztítószer szag, amit nehezen toleráltam. Jó lenne még próbálkozni vele, de biztosan elkapkodják.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 3.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Barnás sárga.