Thierry Mugler

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: lorenzo, Módosítva: 2015. március 17.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: Citrus- aromás

Illatösszetétel: Bergamot, Narancs, Fehér pézsma, Afrika-i narancsvirág

Unisex illat.

Ár: 900Ft, 1400 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.
fújós - Thierry Mugler Cologne
Ár: 5 ml / 10 ml 900 Ft /1.400 Ft + pk , Eladó: Verona5
Állapot: saját parfümömből frissen fújva, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: banki utalás után postán maradóra

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

nyarigabi

2016. május 3.

Akciós a D.ben, aki szereti csapjon le rá.:) Kedvelem a nyári citrusos illatokat, ez is ilyen, vonzó üveg, vonzó összetevők. A fejillata remek, az alap is, de sajnos ami közte van, olyan erős tisztítószer szag, amit nehezen toleráltam. Jó lenne még próbálkozni vele, de biztosan elkapkodják.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 3.

WorkingClassGirl

2016. április 28.

Nem szeretem a nyarat, mindig borzasztóan szenvedek a hőségtől meg a tűző naptól, de most szinte várom, amiatt, hogy letesztelhessem őt igazi melegben is.
Nagyon boldog vagyok, hogy megvettem ezt a fincsi csodát.
Friss, tiszta, citrusos, de nem kesernyés vagy szúrós. Én nem érzem magamon szappanosan tisztának. Meleg időben fantasztikus, nagyon finom benne a narancsvirág. Hidegebb napokon inkább érdekes élmény, valahogy a parfüm is olyan hideg lesz. Egyetlen színfájdalmam, hogy csak edt, nem is az zavar, hogy gyakran kell újrafújni, hanem, hogy nincs kellő intenzitása, hogy egy tömegben is megállja a helyét és ne kelljen másokból többet éreznem a kelleténél, dehát, mint a neve is mutatja, nem arra készült, hogy BKV-biztos legyen.
Még Glamournapkon vettem, de amúgy is egész barátságos áron van (egyébként én csak most fedeztem fel, milyen pofátlan árkülönbségek vannak Douglas és Douglas között, a westendben jó másfélszereséért láttam, mint a mamutban)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

Nagyon boldog vagyok, hogy megvettem ezt a fincsi csodát.

Dinakimou

2016. március 17.

És szerencsére újra lehet kapni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 17.

És szerencsére újra lehet kapni! :)

true

2015. július 18.

Egy szép koranyári reggel állok a teraszon, fehér blúzban és virágos szoknyában. Lassan felkel a Nap, de a szél fúj, hűvösen. A teraszon kiteregetett hófehér ágyneműk csattognak a szélben. Iszom a teámat és élvezem a napfelkeltét .
Nekem ezt jelenti a Mugler Cologne.... :) Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 18.

Nekem ezt jelenti a Mugler Cologne.... :) Nagyon szeretem.

elixir

2015. február 25.

A múlt nyáron megvettem a fiúknak. Isteni, szuper, szinte nyugtató illat. A nyári forróságban egy kis alumentes "testszagközömbösítővel" nálunk 10/10 pontot kapott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 25.

Corra

2013. január 24.

Tényleg a legjobb szappanos tisztaságillat talán a piacon. Teljesen uniszex egyébként, nyárra, amikor szinte minden más illat túl édesnek vagy savanyúnak vagy fullasztónak tetszik a legnagyobb kánikulában, érdemes kipróbálni. természetes luxusszappan illata van, és talán száríz fű... nem is tudom. fantazstikus a maga nemében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 24.

Laci

2012. július 18.

Fantasztikus citrusos, frissen mosott ruha aromájú tisztaságillat a legmelegebb napokra. Imádom, ez a kedvenc Mugler illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 18.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Barnás sárga.