Thinkbaby

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2016. április 4.

Kategória:   Fényvédők

Extrém gyorsan felszívódik, nem hagy olajos érzetet maga után. Az összetevőlista az aktív összetevők felsorolásával kezdődik. A cink-oxid nem nano részecskés.

anneshirley

2018. június 7.

Én nem szerettem meg túlságosan, de a páromnak, aki egyébként nagyon könnyen leég, bevált. Az összetevőlista szép, de a parfüm teljesen felesleges és zavaró benne. Az ígért "papaya illat" helyett cukrozott kókuszra emlékeztető émelyítő szaga van, ami sajnos felkenés után is sokáig érződik. Viszonylag nehezen eldolgozható, testes krém, de rajtunk nem hagyott feltűnő fehér réteget vagy elviselhetetlenül zsíros érzetet. Arcon sem okozott problémát, de hozzátenném, hogy csak néhány alkalommal, S.O.S. jelleggel használtam, és nem sminkeltem rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

HegiD

2016. augusztus 8.

A szép összetevői és a gazdaságos kiszerelése miatt tetszett meg ez a krém. Nagyon fehérre meszel és szörnyen fénylik, de kb. negyed óra után nagyjából felszívódik. Beleül a ráncokba és ha sminkelek rá az alapozóval együtt. Hogy valami pozitívat is mondjak róla, nagyon jól hidratál nem is kentem alá szinte semmit, a testesebb állaga ellenére nem okozott pattanásokat sem és finom kókuszos az illata. Arcra egyáltalán nem ajánlom, viszont a test többi részén jól működik, főleg ha valakinek szárazabb a bőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

Tremo33

2016. június 9.

Sziasztok!

Mivel van egy 1,5 éves kislányom, ezért beleástam magam a fizikai fényvédők rejtelmeibe. Elég sokáig tartott, amíg találtam megfelelőt: ne tartalmazzon semmilyen kémiai fényvédőt, ne meszeljen fehérre, ne legyen benne alkohol stb., szóval kifejezetten natúr termék legyen. Rátaláltam a thinkbaby-re. Azonnal meg is néztem krémmánián az INCI-jét, ami nagyon tetszett. Sajnos vélemény csak egy volt róla, de vettem a bátorságot és megrendeltem...gondoltam mit veszíthetek. Most viszont sajnálom, hogy nem a nagyobb kiszerelést rendeltem!! Nagyon jó!! Nem meszel fehérre, sőt egyáltalán nem hagy nyomot. Viszont olajos érzetet hagy maga után, ezért egy kicsit kémyelmetlen mondjuk arcra kenve, de testre szerintem jó, mert az én bőröm elég rendesen beissza. Amúgy nekem az arcomon sem vészes, de ez bőrtípus függő persze. Kislányomra pedig fantasztikus!! Csak ajánlani tudom, főleg ha valaki egy igazán jó fizikai fényvédőt keres gyermekének! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 9.

Sziasztok!

WorkingClassGirl

2016. április 23.

Up: használtam még párszor és azt vettem észre, hogy fél óra-óra alatt azért valamennyire felszívódik/megszárad ez a zsíros réteg, de bőrfényűnél azért ez több. És a fehérség is enyhül kicsit.
Szerintem összességében egyáltalán nem hordhatatlan, csak nem egy kényelmes, hétköznapokra való krém. Sportoláshoz, masszívabb napon tartózkodáshoz egész jó, de inkább elajándékoztam kisgyereknek.

Csak pár napja van meg, szóval inkább csak benyomásaim vannak róla, úgy voltam vele, hogy ha nagyon fehér is, kell nekem egy spf50-es cink-oxidos fényvédő a nyárra, ezért megrendeltem.
Elég sűrű, fehér krém, amit mindenféle morzsálódás nélkül el lehet dolgozni. Ha ez szépen sikerül, nem is annyira fehér a végeredmény (rólam legalább is nem üt el nagyon), de érdekes módon valahogy mindig kicsit foltos lesz, ami nem szép, de a színével nekem nincs hatalmas gondom, viszon nagyon fényes. Kényelmes viselni, de ránézésre nagyon zsíros hatású.
Hidratáló egyáltalán nem kell alá, akként is megállja a helyét.
Ja, és írtó büdös, számomra gyomorforgató fura édes szaga van.
Még majd kipróbálom felesbe a színezett PC fényvédőmmel, de lehet, hogy ha nagyon nem akarja az igazat, inkább megválok tőle, mert kinéztem korábban a Sunumbra Sunkidet, csak azt nem tudom, hogy honnan fogom megrendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 23.

Hidratáló egyáltalán nem kell alá, akként is megállja a helyét.
Ja, és írtó büdös, számomra gyomorforgató fura édes szaga van.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Enzim, mely a glükóz glükonsavvá való oxidációját katalizálja. A CosIng szerint stabilizátorként használják a kozmetikai szerekben. Paula Begoun kiváló bőrkondícionáló, sebgyógyító, gyulladáscsökkentő és antibakteriális alkotóként tartja számon, ezért pattanásos bőrre kiváló hatással lehet.

A tejben található enzim, melyet a CosIng szerint stabilizátorként használnak a kozmetikai szerekben. Paula Begoun és a truthinaging kiváló összetevőnek tartja, ugyanis a legújabb kutatások szerint kiváló antibakteriális hatással rendelkezik. Megakadályozza a mikrobák elszaporodását a termékekben illetve segít elpusztítani a pattanásokat okozó baktériumokat, így a pattanásos bőrön nagy hatékonysággal alkalmazható.