Tigi

Ár:   5190 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fenolia, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók

Nagyon finom, könnyű fénypermet a szikrázóan fényes, gyönyörű hajért.

• Kihangsúlyozza a haj színét, a melírozást
  • Antisztatizál
  • Sima, egészséges fénylő haj

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Hajnal_ka

2015. március 6.

Megrendeltem, mert nagyon kíváncsi voltam rá. Ahogy előttem írták, az illata miatt csak fújnám, csak fújnám, de látványra az én hajammal annyira nem csinál semmit. (Festett, szőke hajam van.) Jó ha van, de tényleg lehet nélküle élni! :D Ha ajándékba kapnám, boldogan fújnám magamra, de én tutira nem veszem újra, mert drága, és kicsi hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 6.

Sz. Csilla

2014. május 4.

Annyira finom az illata, hogy mindig csak fújnám!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 4.

Annyira finom az illata, hogy mindig csak fújnám!!

mikormi

2013. október 9.

Fodrászként használom vendégeknek és magamnak is.A vendégek csak így kérik: fújsz olyan jó illatút? Én fújok és imádják. :) Az i-re a pont a munkám befejeztével, nem csak az illata miatt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 9.

vivuss87

2013. szeptember 6.

Én csak akkor használom, ha összefogom a hajam, vagy kontyba kötöm. De akkor szép fényt ad a hajnak. Szikrázót nem, azért az túlzás. Az illata valamilyen gyümölcsös, inkább savanykás, nekem ez nem annyira tetszik. Szerintem lehet nélküle élni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

rata.sum

2013. február 10.

Szuper hajfény. Vékony, tartás nélküli hajam van, de egy kicsit sem lesz zsíros hatású tőle és nem is nehezíti el. Csak szép fényes lesz. Drága, de megéri. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 10.

pitypango

2012. december 5.

Vékony szálú hajra is tökéletes, tényleg nem nehezítette el a hajat és gyönyörű fényt adott neki. Próbáltam már egy párat, de kitartok mellette. Nekem az illata is nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 5.

Fenolia

2012. december 5.

Nem ,,tükörfény” kategória, de szép természetes fényt ad a hajnak, tényleg látszik, ha használom. Nem nehezíti el a hajam, nem zsírosítja. ( Bár erre nem is hajlamos). Az illata kicsit erőteljes, de meg lehet szokni. Sokáig elég, nem kell belőle sok. Nem olcsó, de szerintem akciósan megéri. Mégis ha elfogy, kipróbálok más fénysprayt, hátha találok jobbat, de összességében jó kis termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 5.

moncsi29

2012. december 1.

Pont most fogyott el.Legalább 2 évig használtam,mert nagyon kevés kell belőle,és tényleg szép fénye lesz a hajnak.
Az én hajam vékonyszálú,de nem nehezítette el.
Jó kis termék,de nem biztos hogy újraveszem,mert az én hajam amúgy is szép fényes.Talán akinek kicsit roncsoltabb a haja,annak jobb szolgálatot tehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 1.

Az én hajam vékonyszálú,de nem nehezítette el.

Hidratálók: Cyclomethicone, Propylene Glycol, Phytantriol

Phytantriol h I al 2 2