Tigi

Ár:   5080 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 4 390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2012. április 19.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 4 390 Ft

• Fényt ad és szabályozza a szálkásodást
  • Könnyű és közepes tartást ad, kezelhető lesz a haj
  • Hővédő funkció

Ár: 4 390 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 vagy kiszállítással: 1390 Ft

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

angelizs

2017. november 13.

Kb 4-5 éve használom már, én elégedett vagyok vele, nagyon szeretem. Ahogy előttem páran már írták, valóban nagyon kevés kell belőle, különben a kívánt hatás pont vissza felé sül el, ki kell kísérletezni hogy kinek mekkora mennyiség kell a hajára. Az egész hajkoronámra szoktam alkalmazni, nem csak hajtőre, remekül megemeli a hajamat :) és nem lapít le, nem zsírosít. Hajmosás, törölközőbe teker, utána várok kb 20 percet és ezután használom.
Ami az illatát illeti eléggé rágógumis... de én csak addig érzem amíg felkenem, utána már nem.
Egy kis trükk lányok ;), SOHA nem szárítom meg a hajam csontszárazra, hanem csak úgy nagyjából, egy picit nedvesen hagyom és egy "markolós" csattal (nem tudom mi a pontos neve :D) ahogy esik úgy puffan alapon, elkezdem a hajamat felgyűrni csomóban hátulról a fejemre és rárakom a csatot, így fekszem le aludni. Reggel kibontom és lám Tina Turner néz vissza a tükörből :). Fésű tilos, a fésű legyen a saját kezetek, nem kell az egész hajat kifésülni. Nyilván így nem lehet tökéletes hullámokat kreálni, de idővel egy picit kirúgja magát egyrészt, másrészt akinek nem tetszik vagy valahol nem jó, még mindig lehet hajvasalóval korrigálni, és ami a legfontosabb, mivel a csatt által egész éjszaka a hajtövek felfelé álltak, ezért a krém hatása ezáltal megsokszorozódik. Én személy szerint gyűlölöm ha a hajam rálapul a fejemre, rosszul áll, és kényelmetlen is.
Nem olcsó, de egy ilyen gömböt 1 év alatt használok el. Sokkal jobban megéri mint olcsóbb más hasonló termékekkel próbálkozni, mert a próbálkozás összege végül eléri ennek a szernek az árát, esetleg még jóval meg is haladja azt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

timeej

2017. január 5.

Nagyon vágytam már rá, hogy kipróbáljam, a Straighten Out- ot nagyon szeretem, így alig vártam, hogy ez is az enyém legyen. Hát, nem kellett volna lecserélnem a már beváltat. Dúsítani nem dúsít, viszont cserébe olyan puha tőle az amúgy sem száraz hajam, hogy szinte lehetetlen vele bármit is kezdeni. Lehet, akinek kell az extra ápolás beválik ez, de az én hajamnak nem tesz jót, lapos lesz tőle, csúszik, még a tupírt sem tartja, pedig nem használok belőle sokat. Nem zsírosít jobban, de egy hajformázó terméket nem azért veszek, hogy álljon a polcomon... A csomagolásért jár a plusz pont, praktikus, jó adagolható. Az illata, hát... Érdekes. Nem annyira bántó, de nem is kifejezetten kellemes. Összességében bánom, hogy megvettem, próbálkozásnak elég drága volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 5.

Horo

2016. november 12.

Hajhab helyett teljesen korrekt, tényleg jól dúsít ami jó pont, amellett, hogy egyébként az illata szörnyen mű és a termék még drága is. Nem biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

Fenolia

2016. szeptember 3.

Amikor félhosszú hajam volt imádtam ezt a cuccot - jól formázhatóvá, könnyen kezelhetővé tette tincseimet.Az illata igen erőteljes és tartós is, mindenképp érdemes megillatolni vásárlás előtt, mert tényleg egész nap körbeleng...Használtam nedves hajon formázóként , dúsítóként és száraz hajon is a kósza tincsek megregulázására, mindkét módon bevált és lassan fogy, sokáig elég volt..Ápoló hatása az nincs , de viszont nem is szárított. Hátránya, hogy nehéz eltalálni a megfelelő mennyiséget és ha nagyobb mennyiséget használunk , mint kellene akkor tapasztásra hajlamos, továbbá sajnos ilyenkor zsírosítja is a hajat. Viszont egy bizonyos hossz felett nem igazan funkcionál ...nekem a derékig érő hajammal nem igazán tud mit kezdeni ..szóval tipikusan rövid ,félhosszú frizurán teljesít látványosan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

Pipi

2016. május 5.

Félhosszú, vékonyszálú, gyorsan zsírosodó hajamra vettem. Nagy reményeket fűztem hozzá, de sajna nem igazán hozta, amit vártam. Az állagát és az illatát megszoktam, a szálkásodáson segít és nem zsírosít, viszont a hajam nem kap tőle tartást. Sima hajhabnak felel meg. Ára borsos, viszont kiadós, hónapokig elég. Elhasználom, de nem újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 5.

Soly77

2016. április 7.

Update: nem bírom megszokni az erőszakos illatát, egésznap árasztja a fejem ezt a mű bogyós gyümölcs illatot... pfuuuj... ha valaki szeretné az alig használt példányomat sikítson!

Tényleg nagyon jó. Legalább már nem nézek úgy ki mint akit lenyalt a boci. Kevés vékonyszálú rövid hajam van, ha waxolom, zselézem vagy habozom, illetve ezek kombinációit használom nem mindig tetszik a végeredmény. Jelen esetben úgy nézek ki mintha megduplázták volna az amúgy semmi hajamat, na ez már tetszik... jé van hajam...
Szilikonnal van tele???... lehet, de e végeredmény nagyon tetszik és egyébként sincs bajom a szilikonnal az arcomon is jól teljesít... 5 csillag. Egyetlen negatívum amit fel tudok hozni a termékre hogy nagyon illatos... nem szeretem az agyon illatosított cuccokat mert az illat az a parfüm nem a hajápoló az öblítő és a társaik... nem szeretek ezer féle illatot magamon hordani csak az aktuális kedvenc parfümömet... de lehet hogy ez már az én dilim... ezért nem vonok le pontot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 7.

Amea

2016. február 27.

Akinek félúton van a haja a göndörödés fele, az tudja, milyen macerás, hogy szép tincsei legyenek, ne csak valami megfáradt hullám félúton, mintha a hajgumi hagyott volna nyomot...
Na, ez pont jó erre. Megemeli a hajtöveket, megformázza a tincseket (loknik! lokniiiik!), meg karbantarthatóvá teszi a boglyát. A legjobb, hogy nem csak egy napra, mint a hajhabok zöme. Tényleg figyelni kell a mennyiségre, én előbb vizes kézen eloszlatom, majd törölközőszáraz hajra teszem.
Nem lelkesedem a túlparfümözött dolgokért, de Tiginél ez szinte védjegy, szóval maradnak a rágóillatú tincsek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 27.

lolli83

2016. február 8.

A hajvégeimre ajánlották ápolónak. Az illata nagyon tetszett, megmostam a hajam és szárítás előtt rákentem a hajvégekre. Borzalmasan összeragadt, kifésülhetetlen lett a hajam tőle, pedig nagyon keveset tettem rá. Egy darabig hozzá se nyúltam, ott állt a polcon.... Pár hete olvastam itt, hogy a hajtőre kenve milyen jó. Adtam neki még egy esélyt és hajhab helyett felkentem. Hosszú a hajam, sokszor lelapul még szárítás után is. Ezzel viszont még három nap múlva is olyan mintha most csináltam volna tőszárítást. Hajtőre is nagyon kevés kell belőle mert különben olyan mintha zsíros lenne az ember haja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 8.

szivi81

2016. január 5.

Update: augusztusban kezdtem használni, ma már bátrabb vagyok vele :) hajhab helyett szuperál nálam, kizárólag a hajtövemhez kenem, előszáírtott hajra, oylan mint ha hab+tupír hatása lenne- szárítás után kézzel lazán beletúrok, és simán megemelkedik és úgy marad-, és az eddigi 2 alvás után hajmosást min. 3 alvásra tudom nyújtani, mert kevésbbé zsírosodik a tövem, mint eddig. Eleinte fél pumpát nyomattam, most már merek egy egész nagy pumpát is felkenni, nekem igy jobban bejön. Youtubeon is van fent róla videó hogyan használható.
4 csillag marad, mert akinek bejön a párszáz forintos hajhab, annak ez nem létszükséglet :)

Nem hajápoló, hanem elsősorban formázó. Hajban maradó ápolónak senki ne válassza, annak nem funkcionál. Ha sokat kensz, ragad, nem lesz kifésülhető a haj. Ki kell kisérletezni, kinek mennyi a jó mennyiség. Én hab helyett használom, szépen megemeli a hajtöveket. Nem vettem észre, hogy gátolja a szálkásodást, az illata viszont finom szőlő-rágógumi, ami sokáig megmarad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 5.

Mse

2016. január 2.

Gyönyörűen tincsesít, vasalásnál nagyon szépen kiadja a hajvégeket mindenféle szálkásodás nélkül.
Szuper termék, de nagyon keveset kell használni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 2.

Szuper termék, de nagyon keveset kell használni belőle.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol