Tigi

Ár:   5080 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 4 390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2012. április 19.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 4 390 Ft

• Fényt ad és szabályozza a szálkásodást
  • Könnyű és közepes tartást ad, kezelhető lesz a haj
  • Hővédő funkció

Ár: 4 390 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 vagy kiszállítással: 1390 Ft

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Loop

2015. június 10.

Fodraszom ezt hasznalta a hajamra, ugyhogy par eve beszereztem en is.
Azota elvalaszthatatlanok vagyunk, meg tudtam noveszteni a vekonyszalu, semmilyen hajam, ami e nelkul beszarithatatlan lenne a fejemre lapulva.
Vigyazni kell, mert icipicit szabad csak felkenni, kulonben pont ellentetes a hatasa! Szoval roppant kiados, nagyon megeri az arat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 10.

Fodraszom ezt hasznalta a hajamra, ugyhogy par eve beszereztem en is.

Charlena08

2015. május 11.

Már majdnem 10 éve, h elkezdtem használni, ill. akkori fodrászom ezt használta melírozás és körkefés szárítás után, az kiegyenesített hajközépre, hajvégeimre. Akkor nem voltam oda tőle annyira. Aztán megkaptam az övét barátnőmtől, mert neki nem vált be abszolút. Sokáig nedves hajra, kiegyenesítéskor használtam, de nekem elnehezítette a hajam. A volumenről nem tudok nyilatkozni, mert közepes szálú és viszonylag sűrű hajam van. Tény, h gazdaságos, és az akkor még hosszú hajamra 1 pumpálásnyi bőven elég volt. Az illata édes-rágós, de elvagyok vele.
Később kitapasztaltam, h nekem félszáraz hajra jobban bevált, valóban formáz és közepes tartást ad. Szépen benne maradnak a hullámok vele. De sajnos eléggé ragad, ezért túl sokáig nem tudom elviselni a hajamon. Sokáig kitart 1 tégely, viszont elég drágának találtam anno. (már 9 éve is ennyibe került, mint most). Jó sokáig elég lesz ami még megvan, elhasználgatom alkalmi frizurákhoz, amiket aztán hamar kimoshatok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 11.

Rezangyal

2015. január 23.

A vékonyszálú rövidebb hajjal csodát művel! A múltkor a fodrászomat megkértem ezt tegye rá és ő is csak nézett, hogy milyen jól dúsít. A nap végére kis igazítással bőven áll a rőzse.
Ha belegondolok, hogy mennyibe kerül és amíg használom nem próbálok ki egy újabb csodaszert, akkor teljesen rendben van az ára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 23.

Easy Come Easy Go

2014. október 19.

Minimálisan zsírosít, viszont a vékonyszálú, lelapuló hajamat gyönyörűen megemeli. Mind emellett az illata isteni, azonban az ára tényleg egy kicsit húzós. Csak az ára miatt -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 19.

cranberry_peach

2014. július 2.

az ara kicsit huzos de sokaig ekeg mert nagyon pici mennyiseg eleg belole. ki kell tapasztalni hogy mennyit es hogyan hasznalod kulonben zsirosit, ragad, osszetapaszt. en 1 nyomasnyit hasznalok a vall ala ero hajamra de a pumpat nem teljesen nyomom le szoval meg kevesebbet. hajtore nem ajanlatos tenni belole, inkabb csak mikor kifesulod a fesuvel atkefelni a toveket.
az illata szamomra meses nem tudok betelni vele, de a tigi illatok nagyon megosztoak, vagy imadod vagy nem tudod elviselni.
egyedul az ara miatt 4 csillag, egyebkent szuper hajban hagyos kis cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 2.

egyedul az ara miatt 4 csillag, egyebkent szuper hajban hagyos kis cucc.

dodessz

2014. július 1.

Jobban zsirosodik tole a hajam, van tole tartasa,de az osszetevok....borzalmas...ennyi penzert en jobbra szamitottam

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Heli

2014. június 30.

A fodrászom használta már többször a hajamra. Tetszett, hogy könnyed a frizurám és tartása is van, így megrendeltem. Én is nehezen találtam el, hogy mennyit kell használni. Elsőre (akkor még nem olvastam róla semmit) 2x pumpáltam belőle, hát törni lehetett a hajamat. :D Másodszorra egy pumpálás, még mindig nem az igazi, mert alig lehetett beszárítani, úgy ragadt a hajam. Most kb. egy negyed vagy fél pumpálásnyit használok a hátközépig érő hajamra, így oké. Az illata nekem semleges, az állaga nyúlós. Jól hajformázó, de nekem nem csodaszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 30.

pheasant

2014. február 16.

Messze a legjobb választás a vékonyszálú hajnak. Nekem egyedül ez teszi rendbe a rárosodott hajat. Véd a hőtől, tartást ad, nem zsírosít.
De sajnos sehol se találom már. Nem tudja valaki hol lehet Bp-n beszerezni?? Van esetleg valakinek eladó?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

szisz5

2013. október 4.

mióta a Bed Head sampon-balzsam kombó rendbetette a szőkítéstől-festéstől-szilkonmentes hajápolóktól totál szétroncsolódott hajam, nagy tigi-fan lettem. Már régóta szemeztem ezzel a termékkel. Főként a hajszárítás utáni szálkásodás elkerülése illetve hővédelem miatt vettem, dúsításra nincs igazán szükségem.
Első tapasztalatok alapján: dúsító hatásról nem nagyon tudok beszámolni, tehát aki ecélból veszi, jól gondolja meg.
A szálkásodáson valamelyest enyhített, nagyon finom puha és könnyű lett tőle a hajam és szinte magától gyönyörű egyenesre beszáradt, olyan mintha vasaltam volna.
Tehát ez a termék szerintem elsősorban egyenes hajú lányoknak való, a hullámosak, göndörök ne is kísérletezzenek vele, arra vannak más termékei a tiginek :)

up: sajnos a hatása kb. csak 1 napig tart, egyébként a használata sem kellemes élmény, egyetlen pumpálásnyit használok a hátközépig érő hajamra és még így is csupa ragacs lesz tőle+ nehezen szárad. Nem vagyok elájulva tőle, elhasználom, de újravenni biztosan nem fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

csillag

2013. augusztus 31.

Volt hozzá szerencsém, hogy kipróbáljam... Hajmosás után vizes hajra alkalmazva, akkor jónak tűnt. Dúsító hatás van- aznap. Másnap mintha nehezebben fésültem volna ki a hajam, kicsit összetapasztja a szálakat. Az illat elsőre nagyon fini, de nagyon tömény, még 2 nap után issimán érezhető, azonban hosszú távon szerintem az ember ráun erre az émelyítő illatra.
Nagy pozitívuma: bármelyik hajhabot amit eddig próbáltam messze lekörözi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

Nagy pozitívuma: bármelyik hajhabot amit eddig próbáltam messze lekörözi.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol