Tigi

Ár:   4090 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók

• Vastagságot és tartást ad a hajnak
  • Kondicionál és regenerál
  • Védi a hajat a túlzott hőhatástól

Kiszerelés: 200 ml

Barack

2014. augusztus 24.

Nagyot csalódtam, mert a jó vélemények hatására megvettem ezt a terméket, mert úgy láttam, a többségnek bevált. Sajnos, nekem nem. Semmit nem csinál a hajammal, akkor sem, ha keveset rakok, akkor sem, ha sokat. Nem emeli meg, de még csak össze sem ragad. Olyan, mintha vízzel kenegetném. Az illata jó, de számomra ennyi. Pedig ahhoz túl drága volt, hogy a fürdőszobában porosodjon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

adri251982

2013. augusztus 20.

Szerintem is szuper! Féltem, hogy összeragadok és/vagy hamar zsírosodik a hajam tőle, de mivel elolvastam az előző értékeléseket, a hajtövekre nem tettem, és tényleg csak nagyon keveset használtam belőle. Köszi lányok, köszi Tigi! Rengeteg hajam van még másnap is,nem lapul le, egyszerűen imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

Bogyóka

2013. július 1.

Kipróbáltam,félhosszú pixi hajam van (Halle B) , szárítottam az ég felé ahogy szoktam, dúsulni dúsult ugyan, de egyértelműen nem a rövid hajúak fixálója az biztos. Az illata megszárítva a hajamon valami isteni.....de maradok a Tigi Hard Head hajlakknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 1.

rata.sum

2013. március 29.

Érdekesen viselkedik ez a hajformázó velem. Van úgy, hogy semmit nem csinál, van, hogy szuper tartást ad egy teljes napra. A fejemet lógatva szoktam szárítani a hajamat, miután rákentem ezt a folyadékot úgy, hogy közben túrom, emelgetem a hajamat. A vékonyka hajamnak több tartást ad, mint a hajhabok, pedig régebben csak azokat használtam. Elég drága, de nagyon sokáig elég. Csak arra kellene rájönnöm, miért nem használ mindig. :o)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 29.

szuperninaa

2013. január 19.

A tigi egyik legjobb terméke!
Nekem nagyon bevált, elég egy kevés belőle azt összedörzsölöm a kezemen
és majdnem a tövétől ráhúzom a hajamra.
(Nem szeretek semmit sem közvetlenül rákenni a hajtőhöz, fejbőrre,
mert nem tesz igazán jót neki, kivéve persze a hajszeszt)
Az illata csodás citrusos, imádom az ilyen jellegű illatokat, ráadásul szárítás után is érezni! Kb 3000 ft az ára, és fél évig biztosan kitart, nem kell belőle sok a hajra, mert összeragad, a kevesebb több ebben az esetben is!
Megalománia termékek közül ár-érték arányban mindenképpen megkapja az 5 csillagot, hiszen Superstar!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 19.

A tigi egyik legjobb terméke!
Nekem nagyon bevált, elég egy kevés belőle azt összedörzsölöm a kezemen
és majdnem a tövétől ráhúzom a hajamra.
(Nem szeretek semmit sem közvetlenül rákenni a hajtőhöz, fejbőrre,
mert nem tesz igazán jót neki, kivéve persze a hajszeszt)

polkadot

2013. január 11.

Alapból nagyon hamar lelapuló hajamat nagyon jól feldobja. Hajmosás után vizes hajra teszem, simán megszárítom, és kész. Így is megemeli a hajtövem, de ha rendesen beszárítja az ember, akkor még jobb a hatás. Az illatát is nagyon szeretem, nagyon jó kis termék. Ugyan valóban nem tart napokig a dúsító hatása, viszont az eddig kipróbált "dúsító" hajformázók közül nekem ez a leghatásosabb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

wishes

2012. november 23.

Na én a szagát azt pont nem bírom :( Igaz, miután megszárítottam a hajam, finom illattá szelídül, de töményen elég vacak..
A hatásával viszont elégedett vagyok! Nekem félhosszú, vékony hajam van, és nagyon szépen megdúsítja, de csak akkor működik, ha fém körkefével szárítom be a hajam, ha csak úgy simán megszárítom, semmi hatása nincs. Amúgy nekem nem marad benne ez a dússág hossztávon, 1 nap és hello, de azért ez is jobb, mint az előző próbálkozásaim.
Az ára picit húzós, de elég kevés kell belőle, szóval így nézve nem olyan vészes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 23.

babyface

2012. november 7.

nekem sajnos nem vált be, lehet hogy én vagyok nagyon béna, de hiába használtam belőle minimális mennyiséget, sajnos így is összetapasztotta a hajszálaimat. a végeredményt hadd ne kommentáljam... az illata isteni, a hatása is... ideig óráig. :) szívesen továbbadnám szerencsés(ebb) kezű nőtársaimnak kedvező áron :) babyfacethebest@hotmail.com

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 7.

mannusi

2012. július 25.

Nekem nagyon bejött ez a termék. Fodrász javasolta (önérdek nélkül, mivel nem szalonban találkoztunk és nem a saját készletéből akart rám sózni egyet. :)), miután alaposan megvizsgálta a hajamat. Vékonyszálú és festett-száraz a hajam, és a laposságon is, meg érdekes módon a szárazságon is segített. Ha az ember lehajtja a fejét és lógatja a haját, miközben felkeni rá a két tenyere között szétkent folyadékot (én kábé annyit teszek rá, amennyi az egyik behajlított tenyeremből épp nem folyik ki), akkor jó eséllyel kikerüli a fejbőrét kenés közben, ha figyel rá. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 25.

ercsike76

2012. július 25.

Úgy látszik én sem jöttem még rá a működésére. :-) Nekem gyorsan zsírosodó, vékonyszálú hajam van, szögegyenes ráadásul...De olyan nagyot nem alkottam vele, nem mondhatnám, hogy hú de megturbózta a hajam. És nekem szárítja a hajvégeimet. Mindenesetre próbálkozom még az itt leírtakkal hátha én vagyok a béna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 25.

Hidratálók: Methyl Gluceth-20, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Búzából előállított amino savak (a fehérje alap építő kövei), melyek a CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrvédő és nyugtató összetevő.