Tigi

Ár:   4090 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók

• Vastagságot és tartást ad a hajnak
  • Kondicionál és regenerál
  • Védi a hajat a túlzott hőhatástól

Kiszerelés: 200 ml

cingarela

2012. július 13.

Nagyon jó kis termék, együtt a hajtőemelővel használom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 13.

Nagyon jó kis termék, együtt a hajtőemelővel használom:)

ancsa29

2012. július 12.

Egyetértek vivussal, akkor vettem igazán észre a hatását amikor nem használtam: lelapult, semmilyen haj... Mióta használom, végre van tartása az amúgy vékonyszálú hajamnak, dús, szép esése van, biztosan újraveszem, évek óta az első termék, ami tényleg azt teszi, amit ígér...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 12.

vivuss87

2012. június 12.

szuper... igazán a hatását akkor láttam, amikor egyszer elfelejtettem használni....:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

orchidea8627

2012. április 7.

Nagyon jó kis cucc, tényleg nagyon jól megemeli a hajtöveket. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 7.

Nagyon jó kis cucc, tényleg nagyon jól megemeli a hajtöveket. Szeretem.

mrrrmrrronthewall

2012. február 18.

Nekem abszolút bevált, szerencsére rögtön az első alkalommal sikerült eltalálnom, hogy kell használni... És elég csak egy kis borsónyit kinyomni belőle, úgyhogy jó sokáig elég lesz. Amiket eddig próbáltam (drogériás, olcsóbb cuccok), azoknak legfeljebb 1 napig tartott a hatásuk, míg ez addig tart, amíg újra meg nem mosom a hajam (2-3 nap) - ami azért is jó, mert előfordult már, hogy csak azért kellett hajat mosnom, mert már nem állt sehogy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 18.

zuleica

2011. július 31.

Mivel folyékony, a használatához kell egy kis ügyesség, hogy ne kerüljön a fejbőrre. Hőre indul be, vastagságot ad a hajnak, felturbózza, de nem nehezíti el. Egy pár használat után rájön az ember, hogy lehet kihozni belőle a maximumot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. július 31.

Hidratálók: Methyl Gluceth-20, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Búzából előállított amino savak (a fehérje alap építő kövei), melyek a CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrvédő és nyugtató összetevő.