Tigi

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolás

Könnyű hővédő spray minden hajtípusra.

Védi a hajat a káros UV sugárzástól, valamint a hajvasaló vagy hajszárító túlzott hőhatásától. Az A- és E-vitamin ápoló és antioxidáns hatása védi a hajat a környezeti ártalmakkal szemben. Tökéletesen sima és egészségesen fénylő tincseket biztosít.

Kiszerelés: 125 ml

Ár: 3000 Ft. , Eladó: kingaba
Állapot: 125 ml/ kép, Helyszín: Sátoraljaújhely, fizetés: Előre utalás után postán maradóra
Ár: 3200 , Eladó: Futrinka
Állapot: Keveset használt , Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy személyes átvétel (Mom park)
Midnight Fairy

2016. január 18.

Nem rossz termék, tényleg szép fényt ad a hajnak. Az illata mondjuk nekem nem jön be, de az az én bajom. Viszont ennél olcsóbb, hasonló termékek is tudják ezt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

Mossyka

2015. szeptember 25.

Egyet már elfogyasztottam belőle, a legjobb illatú hővédő ever. :D Az állaga kicsit olajos, így az adagolással azért vigyázni kell, szerintem legjobb tenyérbe fújni és nem egyenesen hajra. A beltartalom ötös, a csomagolása viszont nem lett a kedvencem, mert a külseje eléggé csúszik, és a legelső flakonnal is eresztett a nyakánál, ha fektetve volt és a mostanim is. :( Mondjuk nem vészesen, de azért kicsit meglepődtem, amikor kinyitottam a csomagot.
Azonban ismét elért a "próbáljunk ki valami újat láz", így feltettem az eladó termékek közé. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Santa

2014. november 1.

Én már 5 éve használom, újra meg újra megrendelem, neten még postával is olcsóbb mind a szalonban. Én kizárólag hajvasaláshoz használom. Tincsenként használom. Nem olajosítja el a hajam, mégis véd és szuper egyenes/sima lesz tőle a hajam. Sokmindent kipróbáltam, de csak ez az egy vált be. Egy flakon 1 évig elég nekem, úgy heti egyszer használom, nyáron van hogy kéthetente, mivel akkor többnyire fel van kötve a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 1.

tamusgirl13

2014. október 6.

Szerintem a TIGI-nek ez az egy terméke az, ami használható valamire... ugye a hajat elég jól "beolajozza" így hát óvatosan kell bánni vele, bár ez engem nem igazán zavar, mert inkább legyen zsiros tapintású a szőke hajam, mintsem szálkás! Az illata akár egy vattacukoré. Bár nem hiszem, hogy újra meg fogom venni. Tigi-nek csak a dizájnját veszed meg, professzionálisabb termékekeket lehet kapni olcsóbb áron is, ennyi:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 6.

K.Klaudia

2014. október 1.

Semmivel sem tudott többet, mint drogériás társai. Nekem nem jött be az iszonyat édes illata sem, ráadásul a hajam sem csillogott tőle annyira, mint az igéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 1.

Ency

2014. április 28.

Szeretem a Tigi termékeket ,nagyon jó az illatuk ,és a szőkített hajamra ezeket használom !:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 28.

sunshine9

2014. március 7.

Tökéletes. Hajszárítás előtt használom, olyan puha tőle a hajam, mint semmi mástól, és szinte vasalni is alig kell, egyenes, sima és fényes lesz tőle. Az illata pedig fantasztikus! Már több, mint 2 hónapja használom, eddig nem akart nőni a hajam mert a sok vasalástól és festéstől mindig letört a vége, de most végre elkezdett nőni és egészségesek a hajvégeim is!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 7.

krisszi

2013. december 10.

tényleg jó illata van és jó az állaga de a hő ellen nekem semmit nem védett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

tényleg jó illata van és jó az állaga de a hő ellen nekem semmit nem védett.

mikormi

2013. október 9.

Huhh annyira brutál!!El is felejtettem, hogy lapul a szekrényben egy dugi üveggel.Annyira spórolok vele, hogy csak különlegesebb alkalmakkor fújom.Jól elraktam :D....Na megyek is hajat vasalni :D Imádom!!!Puha, ápolt, nem hagy zsíros érzetet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 9.

Sugariana

2013. április 26.

A legjobb egyenesítő, isteni illata van és nagyon puha lesz tőle a haj. Én sima hajszáritás előtt is be szoktam fujni vele a hajam mert nagyon puha lesz, fényes és jó illatú. Én nem szoktam vasalni a hajam soha de ez a termék sosem hiányozhat a szekrényből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 26.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate