Tigi

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolás

Könnyű hővédő spray minden hajtípusra.

Védi a hajat a káros UV sugárzástól, valamint a hajvasaló vagy hajszárító túlzott hőhatásától. Az A- és E-vitamin ápoló és antioxidáns hatása védi a hajat a környezeti ártalmakkal szemben. Tökéletesen sima és egészségesen fénylő tincseket biztosít.

Kiszerelés: 125 ml

Ár: 3000 Ft. , Eladó: kingaba
Állapot: 125 ml/ kép, Helyszín: Sátoraljaújhely, fizetés: Előre utalás után postán maradóra
Ár: 3200 , Eladó: Futrinka
Állapot: Keveset használt , Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy személyes átvétel (Mom park)
dkapas

2013. április 23.

Az illata isteni, a csomagolása kifogástalan. Én hajvasalás előtt használom, óvatosan kell vele bánni, kis mennyiség is elegendő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.

nikki.the.boo

2012. szeptember 20.

Az első hajvédő és egyenesítő, ami tényleg kiegyenesíti és úgy is tartja a szalmakazalomat. Finom illata van, ami sokáig a hajamban marad, és amióta használom(jó pár éve) nem törik a hajam, még a fodrászom is megjegyezte. Az ára kicsit húzós, de sokáig elég. Nálam csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

Monee

2012. szeptember 20.

Első hővédőm, így nem nagyon tudom összehasonlítani másikkal. Amit tapasztaltam: illata a a már megszokott isteni TIGI illat, a hajam vasalás után fényes és jólápolt hatás kelt. Viszont sajnos így is megsinylette a hajvasalást, elszórtan a hajvégeken extrém módon kiszáradt és gubancolódik, amit az eddig már jól bevált gubanctalanítókkal, hajvégápolókkal sem mindig tudok kifésülni. Ez nem feltétlen a hővédő hibája, tudom, hogy nem létezik tökéletes hővédelem Most igyekszem a lehető legkevesebbet használni a hajvasalóm és ápolom a roncsolt tincseket. Mindent összevetve (az ára sem igazán baráti...) 3*nál többet nem tudok adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

Fenolia

2012. július 15.

Mindig használom hajvasalás előtt, a hajam szép fényes, sima és puha lesz. Nem lesznek száraz, sprőd hajvégeim vasalás után, ha ezt ráfújom, ezért szerintem véd valamennyire. Az illata finom, édeskés. Gazdaságos is, mert kevés kell belőle. Nem hagy olajos érzetet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 15.

pitypango

2012. április 21.

Nagyon szeretem. Kb 2 hete használom, mióta újra elkezdtem egyenesíteni a hajamat, ezért azt még nem tudom megmondani, hogy mennyire védi meg a hőtől és a kiszáradástól. De az egyszer biztos, hogy közvetlenül használat után nagyon selymes, fényes lesz a hajam. Jól ellenáll a párának és nem is áll össze a nap végére, tényleg könnyed a textúrája. Eloszlatni pedig nagyon jól el lehet, mert maga a szórófej is jól sikerült, nem kell 2 méterről teleszkópos karral spriccolni az egyenletes hatás reményében.
Update: pár hónap után kijelenthetem, hogy nem védte meg a hajamat a kiszáradástól. Úgy tűnik ez a harc reménytelen... Bár olyan 8 évvel ezelőtt használtam egy L'oreal Professional simító krémet, amit már nem találok (úgy rémlik nem a Techni Art Liss ), ami jobban állta sarat ebből a szempontból, csak attól meg összetapadt a hajam.
A csillagok azért maradnak a helyükön, mert jobbat nem tudok és tényleg szeretem, ahogy a hajvasalóval együttműködik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 21.

Josie

2011. október 13.

Talán a legjobb hővédő amit eddig használtam. Nagyon kellemes illata van, egyáltalán nem nehezíti el a hajat, mint egyes hővédő krémek, vagy habok. Valóban selymes, és fényes lesz tőle a haj, ám hővédő spray ide vagy oda szerintem a folyamatos vasalás előbb-utóbb tönkre teszi a hajat, azaz szépen kiszárad. Nekem eredetileg erősen hullámos hajam van, de még nem találtam olyan csodaszert amely teljesen védne a hajvasalótól. Egyébként a termék rendkívül takarékos, állandó használat mellett is sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 13.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate