Timotei

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eni90, Módosítva: 2013. február 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

100% Szépség. 0% Parabén. 0% Szilikon. 0% Színezék.

Az organikus zöld tea levél kivonatot tartalmazó Timotei Pure sampon tisztítja és segít újjáéleszteni a hajat.

A flakon teljes mértékben újrahasznosítható.

maja54

2014. július 9.

A zsírosodást sajnos nem tudja lassítani, inkább még rátesz egy lapáttal. Csak azért kap +1-et, mert bioösszetevői vannak, parabén-, színezék- és szilikonmentes, és a csomagolása is környezetbarát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 9.

despoina

2014. június 18.

Örültem amikor rátaláltam, leginkább azért mert szilikon/színezék és parabén mentes. Eddig 3-szor használtam, de meg vagyok veled elégedve. Az én hajam nem zsíros sőt nagyon nehezen zsírosodik. leginkább extra száraz, de ezen pakolásokkal probálok segíteni. Nekem tetszik, bár nem várok sokat egy sampontól. Jól habzik, az illata finom, nem okozott korpát..Plusz pont hogy nem müanyag üveges kiszerelésben volt, hanem zacskós megoldás igy valamivel környezetbarátabb is. Nekem tetszik ezért tőlem 5 *

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

Oraculum

2014. március 12.

Nagyon jó illatú, tetszenek az összetevői, de ugyanolyan zsíros 2 nap múlva a hajam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 12.

Szamócaa

2014. március 3.

Azért vettem meg, mert szilikon és parabénmentes, és reméltem, hátha kevésbé zsírosodna a hajam, de olyan szinten bezsírosodott már másnapra, hogy kénytelen voltam megmosni! Ráadásul azt hittem lemarom a fejbőröm, annyira viszketett tőle. Az illata nagyon finom, és selymes is lett tőle a hajam, de ezek elhalványulnak a fent említett okok miatt. Biztosan nem veszem újra, ezt az egy flakont sem tudom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 3.

poppy

2014. február 5.

Semmitől nem zsírosodott még a hajam ennyire gyorsan mint ettől....sajnálom mert egyébként kíméletesen tisztít és az illata is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

2014. január 28.

Én csodát már nem várok sampontól, gyorsan zsírosodik a hajam, mindig is ilyen volt, semmi nem segített rajta, esetleg átmenetileg, pár hétig volt olyan sampon, ami 1-1 nappal kitolta ezt az időt, de amint megszokta a hajam újra gyorsabban zsírosodott. Ettől sem várok csodát, de megvettem, mert szimpatikus hogy szilikon- és parabénmentes, meg 499 volt akciósan (balzsamot is vettem hozzá, az én hosszabb hajamra mindenképpen kell). Első használat után annyit tudok mondani, hogy kevés kell belőle, könnyen habzik, jól kiöblíthető, nem gubancol jobban mint bármelyik átlagos sampon, az illata is rendben van. Szerintem az árához képest jó sampon, jobb mint a kb. kétszer ennyibe kerülő Elséve-ek amik közül eddig mindegyikkel volt bajom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 28.

angelcare

2014. január 20.

Igaz csak az első flakon felénél járok de nekem teljesen bevált. Egészen jól kordában tartja a gyorsan zsírosodó hajamat,remekül habzik és kiválóan tisztít.Kicsit elektromos lesz tőle a hajam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 20.

jégvirág

2013. november 28.

Zsíros a hajtövem, szárazak a hajvégeim. A zsírosságon nem segít, sőt még gyakrabban kell hajat mosnom, és korpásabb is lettem. Az állaga, illata, habzása, ára jó, de ezzel nem sokra megyek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 28.

C.Dóri

2013. augusztus 25.

Gyorsabban zsírosodott tőle a hajam, mint más samponoktól szokott, úgyhogy csalódtam. De azért egy pont jár mert színezék, szilikon és parabénmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

kvica94

2013. június 23.

Nemrég vettem, 2-3x próbáltam ki, és nekem nagyon tetszik már most! Egy kicsi is elég, hogy utána az egész hajamat (ami nem rövid) be tudjam vele kenni rendesen! Tetszik, hogy parabén, színezék és szilikon mentes! :) ez a második biosampon, amit használok, nekem eddig bevált, illata is kitűnő! :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 23.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract