Timotei

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eni90, Módosítva: 2013. február 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

100% Szépség. 0% Parabén. 0% Szilikon. 0% Színezék.

Az organikus zöld tea levél kivonatot tartalmazó Timotei Pure sampon tisztítja és segít újjáéleszteni a hajat.

A flakon teljes mértékben újrahasznosítható.

szlilla

2013. május 26.

Most, hogy elfogyott az első flakonom rendes véleményt tudok már írni róla... legalább is azt hiszem :) Tetszett az állaga és a számomra nem túl erős illata. Mivel nem használok balzsamot aggódtam, hogy roncsolni fogja a hajam, de ez nem történt meg viszont amiért vettem azt nem csökkentette, ez pedig a zsírosodás volt. Emiatt nem is vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 26.

Integra

2013. április 2.

Bevallom, nagyon megszerettem, a fejbőröm nem viszket már annyira, tetszik a zselés állag. Tisztít ahogy azt illik, ha 1-2 alkalommal nem használok balzsamot, az sem okoz problémát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 2.

Annette

2013. április 1.

Sajnos csak időleges a hatása most járok kb a felénél és ugyanúgy zsírosodik a hajam mint előtte, eddig tartott a csoda:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

mihrek

2013. február 22.

Én megszerettem. Nem tudom, hogy a ricinus olajos pakolásnak, vagy a már korábbi szilikon és parabén mentes samponjaimnak, vagy konkrétan ennek a samponnak köszönhetően, de elmúlt a hajhullásom. És úgy is érzem, mintha fellélegzett volna a fejbőröm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 22.

nikus23

2013. február 17.

Nem rossz ez a sampon, de csak ket napig nem lesz zsiros a hajam, tehát minden másik nap kell mosnom a hajam, amúgy jó az illata, jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

Nano

2013. február 15.

Teljesen korrekt kis sampon. Az illatát nagyon szeretem, a hatása is megfelelő, de semmi kimagasló :) Egy gyenge négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract