Tom Ford

Ár:   19 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 11.

Ár:   19 900 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Douglas

Kiadás éve: 2014

Illatkatergória: keleties-virágos

Fej: mandarin, bergamott, rum, méz

Szív: narancsfa virága, heliotrop, nárcisz, jácint, orchidea, jázmin, magnólia, rózsa

Alap: mirtusz, velúr, szantálfa, balzsam, vanília, labdanum

Ár: 2500 Ft postaval , Eladó: Lina6
Állapot: 5 ml, Helyszín: Salgotarjan, fizetés: Banki utalas

cattitude

2018. október 21.

ez egy tök jó, puha, meleg fűszeres illat LENNE, ha nem lenne macskapisiszagú a bőrömön. márpedig macskapisi szagot érzek az orchideás-jázminos-szantálos finomság mellett, szóval ez így felejtős. sajnálom, pedig enélkül télen el tudnám képzelni magamon annak ellenére is, hogy értetlenül állok a Tom Fordot övező hype előtt és finoman szólva se vagyok hasraesve a munkásságától...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

florcsiii

2018. augusztus 27.

A fekete tesóját imádom, de tényleg nem lehet a mindennapokban használni, ezért gondoltam megpróbálkozok a lightosabb verziójával is. Ha csíkra fújom az illatot tetszik, a bőröm nem. Az egyik virágnak az illata (lövésem sincs melyik) annyira dominál, hogy elnyom mindent és ez nem tetszik. Pár óra után ez csendesedik és jobban is esik az illat, de ez nem kárpótol. El fogom magamra fújogatni, mert nem utálom, de ha elfogy nem fogok új után kutatni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

lauran

2018. június 15.

Értem a rajongást, de sajnos nekem nem. Az a fajta illat, ami belesimul a bőrbe, balzsam, finom. Nekem ezt az érzést az Aromatics in black adja, nem ez. Émelygek tőle, túl sok nekem, és túl rózsás, poros. Nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.

Cintia04

2018. június 7.

A Black Orchid egyik kedvenc illatom de mivel nem egy mindennapi illat így ő nálam inkább alkalmi illat lett amivel mindig sikert aratok és zsebelem a sok dicséretet. Viszont ez a Velvet Orchid már elsőre is teljesen zsebre vágott pedig nálam ez már egyre inkább nem jellemző...mivel sok illattal úgy vagyok, hogy elismerem ha szép, ha jó minőségű de úgy igazán már nagyon kevés illat fog meg és nem rohanok ész nélkül felvásárolni a parfümös boltot. Most viszont úgy jártam, hogy bizony ez a Velvet Orchid kelleni fog nekem üvegesen is.:) Virágos, mézes, rumos rajtam kissé poros, bársonyosan balzsamos illat lesz. Amíg a Black Orchid szexi, erőszakos, egy igazi dög ami már-már férfiasba nyúlik addig a Velvet O. kecses, elegáns, meleg, puha illat, egy vérbeli NŐ illata. Legalább is nekem, rajtam. Tartóssága is nagyon jó. Ez a Tomi fiú megint elvarázsolt. Nincs mese kelleni fog. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Evko

2018. május 8.

Nagyon kiváncsi voltam,hogy milyen ez az illat amiről ódákat ír mindenki.Nem leszek népszerű előrebocsátom...Tegnap befújtam magam az irodába,és egy idő után már kimentem a mosdóba lemosni a nyakamról,mert már engem zavart.De a kegyelemdöfés az volt amikor kolléganőm rákérdezett mi ez az illat,válasza:ja,akkor ezt nem szabad megvenni.A 3 csillag a brutál tartósságnak szól

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

melwin

2018. április 6.

Nőies, virágos, édes, balzsamos, tartós. De nem örülök még érte. Nincs szerelem első szippantásra. Rendben van de nem lesz folytatás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 6.

Ildiko9

2017. november 26.

Biztos ismeritek azt a történetet, mikor valami/valaki annyira nem szimpatikus, hogy mindig csak rá gondolsz. Taszít és mégis vonz. Akarod és mégsem. Hát így jártam először az Aliennel, most pedig a Tom Ford illatokkal. Annyira nem akartam szeretni, hogy csodálat lett a vége. Már az üvege is sejteti, hogy itt másfajta élményben lesz részünk mint a megszokott tucatillatoknál. Na nem mintha ezzel bajom lenne, nekem is van jónéhány. Tegnap este, jól sikerült nap után irány a shopping...és persze hol is élhetném ki magam jobban mint a parfümériákban? Azt hiszem a lányom hamarabb felpórál egy teljes butiknyi kollekciót, mint ahogy én végzek egy parfümériában.
És itt jött a képbe Tom Ford. Félve emeltem le a polcról, és magamra sem mertem először fújni...pedig szentségtörésnek tartom a papírcsíkot, mivel ért már meglepetés a papírok miatt (hmmm....).
Olálálá...és már csak széles vigyor, férjem érezte, hogy ebből nem jön már jól ki, újabb családtag fog beköltözni a most már egyre nagyobb illatgardróbomba...
Gyönyörű illatkavalkád, egzotikum, frissesség, nőiesség, szexisség, minden amire az ember vágyik. Csupa olyan összetevő amit külön is imádok, de ahogy belesimul a bőrömbe, az valami eszméletlen. Az is biztos, hogy erős, és nem tudnám elképzelni 20 éves lányokon. Ehhez már kell tartás, kell megjelenés, kell kisugárzás. Olyan nő hordja ezt a parfümöt, aki a körömcipő sarkával mosolyogva tipossa el azt ami nem felel meg az ő elvárásainak. Aki fel meri vállalni önmagát, élvezi a munkáját és este szeret összebújni azzal aki az egyik legkedvesebb a számára.
És a mindez tündérmesének is tűnne, akkor én egy mesét élek meg minden nap. A probléma az, hogy jónéhányan vannak még várólistán, bár ahogy a férjem ismerem, tavaly is felvásárolta a fél parfümériát nekem karácsonyra...és mivel ismer engem, látta, hogy egy gyönyörű vérvörös selyemblúz és fekete melltartó megvásárlása után mi jöhet szóba...:D
Szerelem lett...csakúgy mint 25 évvel ezelőtt egy kicsit "fura" fiúnál :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 26.

Szerelem lett...csakúgy mint 25 évvel ezelőtt egy kicsit "fura" fiúnál :)

Nina29

2017. augusztus 31.

Ez a Tom gyerek tudja a dolgát :D Nekem ez a illat Szerelem! Nyáron a reptéren sikerült egy gyors kalandot kötnöm Tom Ford parfümjeivel,volt rajtam egy kicsit ez egy kicsit az. És ő.elkísért Egyiptomig :) Imádtam,olyan finom édes virágos egyedi,tartós,erős illat hogy jajj. De mivel fújtam mindent nem voltam benne biztos hogy ő ez a Isteni illat. Nemrég itt a KM egyik kedves hölgy nagyon baráti áron felrakta eladásra,egyből megvettem..lesz ami lesz alapon. kicsit féltem hogy nem jól rémlett a csodaillat neve,de igen..ő volt az a varázslatos finomság. Kicsit La vie vonal rajtam,pedig ég és föld..Szerintem nagyon tartós (rajtam) 1 fújást 5-6 óra. Nuit mellett ő lett a második kedvenc. Kíváncsian várom a többi Tom Ford illatokkal az ismerkedést.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Lina6

2017. június 13.

Finom illat, de nekem a Black Orchid különlegesebb. volt 10 milim 2 éve.most hiányzik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 13.

egyboszorka

2017. április 25.

Ki fogom kísérletezni, hogyan tudom magamat alaposan elfenekelni! Vagy kukoricát szerzek be és rátérdeplek egy csendes sarokban, és leírkálom százszor, hogy " Hallgass a huszonhetedik érzékedre, Boszi! "..... Mindenekelőtt azonban kiírkálom magamból a lelki törést :-)!
Hónapok óta ácsingóztam utána. Minden fellelhető fórumon elolvastam a véleményeket, mígnem igen jó árban ráleltem. " Égi jel! " - kiáltottam fel, és rögtönnyomban megrendeltem. A Selye- féle stresszreakció enyhe érzékeltetése annak, amit a bontogatása közben átéltem, úgy cincáltam a fóliát, mintha a Koh- I - Noor- t kaptam volna kézhez személyes ajánlólevéllel örökös privát használatra.
Nem. Ő nem az enyém. Az eleje csípős alkoholos szottyadás, aztán egy enyhe kakaóval spékelt édeskés orchidea, valóban, mintha a Black Orchid lágyított hugicája lenne, majd bő öt perc után egy alig detektálható édeskés leszáradással átadta magát a múlandóságnak, a szemkörnyékem pedig hosszantartó tic- elésnek, ennek örömére. Magas lóról lehet ugyebár nagyot esni, ez a paci a Mount Everest tetején legelészett, onnan dobott a Mariana- árokba ( földrajzosok csak nevessenek, de ez a minimum, amit átéltem ).
Hát jaj! Itt tartunk, a Bársonyos Orchidea, és a huszonhetedik érzékem kedvesen összemosolyognak, engem lassan a gutaütés kerülget, még a végén a kiégésbe hajszol ez a fiaskó! Annyi engedményt teszek magamnak, hogy eldugom biztos helyre, télen még teszek vele egy próbát.... Arra meg ott van a Noir, aki szeret... Meglátjuk....A két csillag égő pofikával csakis a minőségnek, és a névnek szól, így a lelkem sznob fele is jól lett lakatva....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Eugenol, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Citral, Amyl Cinnamal, Farnesol, Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Anise Alcohol, Lyral, Methyl 2-Octynoate, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Furfuracea (Treemoss) Extract, Benzyl Cinnamate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.