Tom Ford

Ár:   19 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 11.

Ár:   19 900 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Douglas

Kiadás éve: 2014

Illatkatergória: keleties-virágos

Fej: mandarin, bergamott, rum, méz

Szív: narancsfa virága, heliotrop, nárcisz, jácint, orchidea, jázmin, magnólia, rózsa

Alap: mirtusz, velúr, szantálfa, balzsam, vanília, labdanum

Anne74

2017. március 11.

Csodálatos illat. Csodálatos hatással. Egyedi össze nem téveszthető.
Nagyon kellemes, nőies, kifinomult...
A környezet csodálja s rákérdeznek...
Tartóssága nagyon jó...

Azt hiszem az illatgardróbom egyik örökös tagja lesz...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 11.

Csodálatos illat. Csodálatos hatással. Egyedi össze nem téveszthető.
Nagyon kellemes, nőies, kifinomult...
A környezet csodálja s rákérdeznek...
Tartóssága nagyon jó...

Azt hiszem az illatgardróbom egyik örökös tagja lesz...

coralineee

2017. február 27.

Ez az illat egy csoda. Már pár hónapja szagolgatom, tesztelgetem és úgy döntöttem beruházok egy üveg mennyországra. Rajtam először inkább fűszeres-virágos, utána ez az erős fűszeresség melegedik és egy nagyon finom édes, nosztalgikus, GYÖNYÖRŰ virág illattá alakul. Vigyázat! Ezt a parfümöt tudni kell viselni és nem is fog mindenkihez illeni, nem is fog mindenkinek tetszeni. (Anyukám szerint túl maszkulin.) Bár véleményem szerint ez a Black Orchid selymesebb, nőiesebb változata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

Katica13-D

2016. október 22.

Sokadszorra írom újra a véleményemet, mert csupán összefüggéstelen szavak, gondolatok jönnek, melyek miatt bizonyára csak bolondnak gondolnának az itteniek. :) Próbálom összeszedni magam, és értelmes gondolatokat leírni, de nem egyszerű. Nem egyszerű, mert olyanfajta érzelmeket vált ki belőlem ez az illat, ami nem gyakran esik meg velem. Ráadásul olyan emlékeket hoz elő bennem, amelyekről azt hittem, réges régen el vannak feledve.
Boldog voltam, szerelmes és gondtalan...
Gyönyör, luxus, mámor, hedonizmus, szerelem, gondtalanság, öröm, könnyed elegancia... ezek jutnak eszembe erről a mesés illatról. Ki gondolná, hogy amikor egy évvel ezelőtt, először magamra applikáltam, csalódottságot éreztem. Csalódottságot a hatósugara és a tartóssága miatt, és úgy általánosságban, nem értettem a hypeot, ami körülötte van. Száműztem is a mintás dobozkám legaljára. Aztán néhány nappal ezelőtt eszembe jutott, és csoda történt: pillangók repkedtek a gyomromban, és hatalmas tűzijáték szikrázott a fejem fölött... Eléggé "dark" illat. Nem igazán tudom elképzelni a szó szoros értelmében hétköznapi lányokon. Kell hozzá egy pici "outsider-ség", egy kis lázadás... :) Én a rumot és a mézet érzem benne elsősorban és jajj... elvesztem! :)
Akarom őt, lehetőség szerint több hektónyi mennyiségben! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 22.

Boldog voltam, szerelmes és gondtalan...
Akarom őt, lehetőség szerint több hektónyi mennyiségben! :)

Seahorse82

2016. szeptember 13.

Kétszer próbáltam ezt az illatot. Viszont azt kell mondanom, hogy egy túl hypeolt márkáról van szó. Rajtam egy nagyon halvány illatocska. Így nagyon nem éri meg az árát. Stílusában emlékeztet engem Jesus del Pozo in black parfümjére, viszont az sokkal jobb és sokkal olcsóbb is. Tartóssága is sokkal jobb. Tehát azt kell mondanom, van ennél sokkal jobb illat is a piacon, szerintem nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Lencseee

2016. augusztus 18.

Eloszor azt hittem,mellenyultam. De lassan,tenyleg tobb ora mulva,elojott valami csoda. Tartossagara csak szuperlativuszok vannak! Ez olyan illatban,mint az a tuzijatek,amit csak kis pontkent latsz felszallni az egbe, no de, amikor az felrobban, beboritja az egesz egboltot és másra nem is tudsz figyelni...valami mesecsoda! Varazslat lila uvegben;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

laanyka

2016. augusztus 15.

Fantasztikus illata van...eléggé fűszeres, úgyh aki a lágyabb illatokat szereti, szerintem annak nem fog tetszeni. Épp ezért ez nem az a kiugrok shoppingolni, elmegyek benne melózni/barátnőzni illat (egyfelől az ilyen hétköznapi eseményekhez túl fűszeres, másfelől kár lenne pocsékolni)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

leila0803

2016. március 1.

Virágos, meleg, balzsamos. Mi más is lehetne, 5*. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 1.

Virágos, meleg, balzsamos. Mi más is lehetne, 5*. :)

gigi

2016. január 7.

Signature illat gyanús darab, nagyon régóta keresem AZ illatot, az én illatomat, amit évekig, akár évtizedekig is használhatok, de sajnos ilyenre eddig még nem bukkantam, na de talán majd most. :) Számtalanszor magamra fújtam, ízlelgetem, mióta itthon is lehet kapni a Douglasban TF illatokat. Különleges, de nem annyira markáns, mint a Black Orchid. Orchidea ide vagy oda, a kompozíciónak erős maszkulin hatása van, pont emiatt is tetszik annyira. Nem igazán kedvelem a légies és könnyed illatokat, hanem inkább azokat favorizálom, amiknek karaktere és mélysége van. Ennek ellenére nem egy a "torkodon is lenyomom" illat, pedig a Black Orchidnál kicsit ilyen érzésem volt. A fűszeresebb, édesebb illatok ott szoktak elbukni nálam, hogy már-már annyira nehéz, hogy a téli hideg időszakon kívül máskor nem tudnám viselni. Nehéz illat ez is, de valamiért én egész évben el tudnám képzelni magamon, mert pont annyi nehézség van benne, amennyi kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

2015. július 29.

Mostanában megtalálnak az orchideás illatok, és nagyon meg is szerettem az orchideát mint illatjegyet (újabban még az öblítőm is vanília-orchideás). Rajtam az orchidea illatjegye meglehetősen száraz és kicsit poros hatású, de nagyon szeretem. A Velvet Orchid valóban egy bársonyos illat, és a sötétlila szín is abszolút kifejezi azt, amit ez az illat számomra jelent. Az indítása kicsit "retrós", de nagyon hamar eltűnik ez belőle, és marad az orchidea mint domináns jegy, melyet a többi illatjegy csak szolidan kiemel. Érdekes ahogy változik rajtam a nap folyamán, a retrós pár perc után kialakul egy nagyon kifinomult, elegáns illat, szinte tisztán az orchidea, picit érezhető a narancsvirág és a heliotróp, de összességében egy nagyon orchidea-domináns illat, amolyan kiskosztümös-irodás, komoly nős illat. Ez tart olyan 3-4 óra hosszat, majd visszavonulót fúj, szinte eltűnik a bőrömről, és utána egy másfajta illat jelenik meg, egy kevésbé komoly, sokkal lazább, dögösebb illat. Ez is az orchidea körül forog, de bekúszik a képbe az alapjegyből a balzsam és a labdanum, kifejezetten érzékivé téve az összhatást. A tartóssága elképesztő, reggel 7-kor pöttyintettem egyet-egyet két oldalt a fülem mögé, és este 9-kor még bőven éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 29.

Wey1122

2015. május 18.

Első fújásra szerelem! Kicsit édes és fűszeres.Hideg téli estéken sétálva kedveseddel nem csak ő ölel át hanem ez az illatcsoda is!
Aztán 2-3 óra múlva az illat megszelídül kellemes virágos illatba csap át már már púderes aztán végképp eltűnik rajtam!
Nincs szerencsém a parfümökkel az én bőrömet valahogy nem szeretik.Még jó mintám van csak belőle,pedig nagyon akartam őt szeretni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Eugenol, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Citral, Amyl Cinnamal, Farnesol, Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Anise Alcohol, Lyral, Methyl 2-Octynoate, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Furfuracea (Treemoss) Extract, Benzyl Cinnamate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.