Tom Tailor

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: honey021, Módosítva: 2012. május 27.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatösszetevők: narancs, jázmin, szantálfa, afrikai narancsvirág, mandarin, rózsa, ámbra, bors

Vivieen

2018. október 24.

Az illata nagyon jó, jelenleg ez a kedvencem illatom. Egyetlen egy bajom vele a tartóssága,a fej illata nagyon jó, viszont a szív és az alap már nem olyan tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

wildrose

2018. május 20.

Könnyed, szerethető, lágy, visszafogott, hétköznapi illat, kifújáskor friss, citrusos, leszáradáskor édeskésebb, virágosabb, jázminosabb. 3-4 óra tartóssága rajtam biztosan van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 20.

FrostJaina

2018. május 7.

Kb egy kis nyári szellő, édeskés, de nem folytoan, hatotavolsaga szinte nincs. Fél óra után már csak épphogy érezni a bőrön. Elfujkalom, mert nem rossz, de átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

Yubiri

2018. március 5.

Az Egyetlenemtől kaptam, rögtön bókolt is, amikor megérezte rajtam, pedig nem tudhatta, hogy ezzel vagyok befújva:)
Kedves illat, édes, de van mélysége is. Én nagyon kedvelem az ilyen illatokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 5.

Kedves illat, édes, de van mélysége is. Én nagyon kedvelem az ilyen illatokat.

era0229

2017. december 11.

Jó illat, tavaszra, nyárra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

Jó illat, tavaszra, nyárra tökéletes.

senskin

2017. október 20.

A rózsaszín széria annyira hasonló. De igazából mindnek van egy hasonlósága egymással. Jo illat, de olyan kis kevés fuvallat....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 20.

SSSAAA

2017. június 14.

Kicsit citrusos, 12 egy tucat kis semmiség. Sem tartóssága, sem egyedisége nincs, ennél sokkal jobb illatok vannak. Nem kellemetlen, de nem is jó, olyan semmilyen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 14.

alexandra326

2017. február 23.

Hétköznapokra megfelelő, nem fullaszt meg senkit az irodában.:) Olyan kis komfort illat. Nem tart ki nap végéig az illata, de ez nem is egy drágább kategóriás parfüm. Az illata szerintem kellemes, de ez eléggé szubjektív dolog nyilván. Ha elfogy kipróbálok más Tom Tailor illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

timcsike04

2017. január 28.

A DM-ben vásároltam 20 ml-es kiszerelésben, talán ötödjére fújtam magamra, mikor éreztem, hogy irtózatosan büdös és elviselhetetlen. Addig nagyon finom volt az illata, de utána borzasztó lett. Nem tudom mi történt, azóta sem használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 28.

MsKors

2017. január 9.

Barátnőmön éreztem először, rögvest le is kellett csekkolnom és az első adandó akciókor be is szereztem. Szeretem, az egyetemi évekre emlékeztet, akkor fújkáltam hasonló kategóriákat pont ezzel a barátnőmmel. Az illat egyébként nem tart sokáig, de nem is ez a lényege. Azóta vettem egy 40 ml-s kiszerelést is, igazán kis szerethető, könnyű illatfelhő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citronellol, Citral, Limonene, Linalool
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 28440, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Szintetikus, vízoldékony fekete színezőanyag. Általában élelmiszerek színezésére használják.