Toni & Guy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2017. március 17.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hajápolás

Pumpás, illatos, könnyű spray, minden hajtípusra. Lépj a ragyogás-zónába ezzel a tökéletes finish termékkel! Fújd az egész frizurádra, hogy vibrálóan intenzív fényű, élettel teli, friss és illatos legyen. Alkalmazás: Tartsd karnyújtásnyira, és fújd be 2-3-szor a már kész frizurára. Szalon tipp: Száraz hajra, hajhabbal, zselével együtt is használhatod. Hajparfümként is kitűnő! Mérsékeltebb ragyogás érdekében hideg levegővel történő beszárítás közben permetezd a hajra.

Rebo

2013. április 12.

nagyon szeretem az illatát,de a hajam egyáltalán nem lett fényesebb tőle. megpróbáltam többet fújni, de akkor meg zsíros hatást keltett. hajparfümnek jó.. mondjuk nem ennyi pénzért

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 12.

you did?

2013. február 18.

Ezt hol lehet kapni?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 18.

Ezt hol lehet kapni?

baobe

2012. december 28.

Július 24.: Sokkal többet vártam tőle. Bár lehet, hogy nálam az illata húzza le ilyen nagyon. Nem igazán értem, miért akarnak "parfümöt" ránk erőltetni egy hajfényben. Soha nem értettem, miért kell egyáltalán illatosítani a kozmetikumokat. Jó, egy picit lehet; de ennyire? Ráadásul ennek hosszú ideig megmarad a szaga. Kb. egy éve megvan, de alig fogyott belőle. Fénye tulajdonképpen szép, de többet kell belőle használni, mint a Subrinából. Az se jó illatú, de az legalább nem tartósan szagosít. Ha az 4 pontot kapott, ez maximum kettőt. Annak viszont, aki szereti ezt az illatot, bátran ajánlom. De szigorúan csak annak, mert tényleg órákig érződik.
Július 25.: Így, hogy írtam róla, újra elővettem. Tegnap csak arra emlékeztem, hogy nagyon nem szerettem az illatát, de azt már elfelejtettem, mennyire büdösnek éreztem. Hát nagyon. Ezért most, újbóli használat után csak egyetlen módosítás: Mégsem kaphatja meg a kettő pontot, a legnagyobb jóindulattal sem, mert mikor még mindig érzem a szagát, a fénye már sehol.
December 28.: Illata ellenére igyekszem elhasználni. Nagyon kiadós, még mindig megvan a fele. Gyermekem néha rám szól, hogy már megint mit fújtam magamra... De csak azért is elhasználom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 28.

Kitti86

2012. október 25.

Már nagyon régen megvettem és akkor használtam is egy darabig, de nem rémlik, hogy különösebben rajongtam volna érte. Ma ismét elővettem az itteni pozitív vélemények hatására, gondoltam adok neki még egy esélyt. A húgom szerint szép fényes tőle a hajam:) Lehet, hogy mégis működik?:) A tipikus Toni &Guy illatot viszont egyre nehezebben viselem (néha használok más Toni&Guy cuccokat is)...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 25.

Monee

2012. szeptember 20.

Imádom az illatát! Csillogó hajat varázsol, isteni. Csak T&G illat imádóknak ajánlom, mert nagyon tartós az illata :) Én pont ezért szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

Keesia

2012. augusztus 11.

A szagát én sem szerettem, viszont majdhogynem tükörfényű csillogást ad!!
Nekem képeken tűnt fel igazán a hatása!!! Szívesen újravenném, ha tudnám, melyik ugyanez az új kollekcióból. Valaki tudja esetleg?? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

A szagát én sem szerettem, viszont majdhogynem tükörfényű csillogást ad!!

Carolin

2012. augusztus 2.

Szerintem nagyon szép fényt ad a hajnak és puhítja is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

Szerintem nagyon szép fényt ad a hajnak és puhítja is.

coffelove

2012. július 10.

Szerintem finom illata van. Egyrészt valóban szép fénylővé teszi a hajat, másrészt arra is jó, hogy ha valami miatt idő előtt rossz illatúvá válik a hajad akkor egy-két nap átvészelhető vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 10.

kismadár

2012. június 19.

Irtó büdös, már már émelyítő szaga van..... :/ de a hatás nem marad el! elég belőle egy kevés a hajra és valóban puha és csillogó lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 19.

2012. május 22.

Elhasználtam egy üveggel, nem egy nagy durranás, de azért valamivel jobb, mint amiket a drogériákban lehet kapni, nekem kb. fél év alatt fogyott el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Cyclopentasiloxane
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Dipropylene Glycol, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Hydroxycitronellal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone