Toni & Guy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2017. március 17.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hajápolás

Pumpás, illatos, könnyű spray, minden hajtípusra. Lépj a ragyogás-zónába ezzel a tökéletes finish termékkel! Fújd az egész frizurádra, hogy vibrálóan intenzív fényű, élettel teli, friss és illatos legyen. Alkalmazás: Tartsd karnyújtásnyira, és fújd be 2-3-szor a már kész frizurára. Szalon tipp: Száraz hajra, hajhabbal, zselével együtt is használhatod. Hajparfümként is kitűnő! Mérsékeltebb ragyogás érdekében hideg levegővel történő beszárítás közben permetezd a hajra.

reaglamour

2012. március 1.

Bánom hogy megvettem, ettől sokkal jobbat vártam. Akárhogy próbáltam fújni, zsíros lett tőle a hajam, és nem is lett olyan fényes mint ígéri.. Számomra teljes pénzkidobás volt, már vagy három éve vettem, de még mindig megvan több mint fele. Nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 1.

annapanni

2011. november 7.

Nekem az illata nagyon nem tetszik, emlékeztet a buszon terjengő ázott dezodorszagra a gyerekkoromból. Elég erős, nem illan el csak úgy. Az olajspay nem rossz, de kellő távolságból és óvatosan kell fújkálni, mert a végén zsíros lesz tőle a haj. Nem sikerült két év alatt sem elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 7.

BabyDoll

2011. március 17.

Toni & Guy megszállottként, kijelenthetem, hogy a hővédőn keresztül, a samponon, színvédő/színkiemelő balzsamon át, a göndörítő pasztáig mindent kipróbáltam, köztük ezt a fénysprét is. Sajnos, ez vált be a legkevésbé. Extra szuper megafényes hatást vártam, de csak egy pici csillogást kaptam, azt is csak pár óráig. Nem rossz, de nem hiszem, hogy újravásárolom, főleg, hogy azóta találtam egy sokkal-sokkal jobbat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 17.

superhero

2011. március 14.

Nagyon szép csillogást ad a hajnak, ha a kész frizurára fújjuk. Nem kell belőle sok, éppen csak egy kevés, a kellő hatáshoz. Napfényben jön ki igazán a káprázatos ragyogása. Több mint egy éve van meg, és bár gyakran használom de még mindig félig van az üveg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Cyclopentasiloxane
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Dipropylene Glycol, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Hydroxycitronellal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone