Toni & Guy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2013. március 24.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hajápolók

csillag1219

2011. július 3.

Az első tony & guy termék, amit kipróbáltam. Eleinte nem nagyon voltam megelégedve, mert 2-3 pumpálásnyi adaggal próbáltam a hajamat kényeztetni. Ez nem volt elég, így kigondoltam, hogy letekerem az amúgy másoknak talán praktikus pumpás adagolót, és úgy adagolom a kellő mennyiséget a tenyerembe. Így, hogy több matéria került a hajamra, szép puha és csillogó lett. Tehát szerintem a termék hatékonysága jó. Viszont amit utálok benne, az az erős parfümillat. Nagyon intenzív, olyan, mint mikor a hajamra öntötték húsvétkor az egész üveg kölnit, ezért mínusz 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 3.