Toni & Guy

Ár:   $15.99   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mitsux, Módosítva: 2020. augusztus 31.

Ár:   $15.99
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hajformázók

Használd a kócos hatású strandloknikért. Könnyed tartást biztosít a frizura számára anélkül, hogy megkeményítené a tincseket.

marvina

2020. szeptember 16.

Jó termék, hozza amit ígér. Örülök hogy rátaláltam.
Természetes kissé hullámos, jó tartású, nem túl vastag szálú hajam van. A természetes hullám akkor jön ki ha hagyom megszáradni és nem fésülködök, csak hajmosás közben. Erre akartam rásegíteni a termékkel. Félhosszú hajamra kb 6-8 fújás törölközőszáraz hajra. Nekem nem ragadt egyáltalán, de én csak samponoztam előtte. Azt nem tudom hogy viselkedik ha mindenféle cuccra kerül rá a végén, lehet hogy ragad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

Jó termék, hozza amit ígér. Örülök hogy rátaláltam.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.