Toni & Guy

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dittus1105, Módosítva: 2017. október 18.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hajápolók

Élénkítő ápolás a fénylő és selymes hajért. Különleges formula ápoló olajok keverékével: kókusz-, mandula- és napraforgómagolajjal. Megszelídíti a göndör és szálló hajat anélkül, hogy elnehezítené azt. Nem kelt zsíros hatást.

Hajolaj csomag
Ár: 3500 , Eladó: lizavetta
Állapot: lent, Helyszín: -, fizetés: előreutalás után postán maradó (+900 ft)

lillus09

2019. február 18.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, és egyet kell értsek, az eddig használt hajolajok közül a legjobb. Bár hosszútávon még picit száraz marad a hajvégem de zsírosítani nem zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

eszterf

2019. január 20.

Abszolút újravevős, tipikusan must-have darab! :) Vizes hajra használom, szárítás előtt. Kevés is elég belőle, szuper az illata és hihetetlenül puhává és kezelhetővé teszi a hajamat! Nem szöszösödik, nem hullámosodik! Ezt még egyik hajolaj sem tudta, amit eddig próbáltam.. Mindig újraveszem.. Sokáig elég, szerintem az árát abszolút megéri! :) Csak ajánlani tudom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

LxndrHrvth

2018. november 26.

Hozza a Toni&Guy minőséget, nagyon szeretem. Jó illata van, szép fényt ad, kevés is elég belőle, nem zsírosít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

Jayf

2018. szeptember 27.

Soha egyetlen szépségápolási terméknél sem fordult még élő velem, hogy minden szempontból tökéletesre értékelhetem, de most végre! Sokat küzdök a hajammal, mert egyrészt össze-vissza, itt jobban, ott kevésbé hullámos, másrészt bármit csinálok vele, puffadt és száraz. Csak egyenesre vasalva szeretem, ettől viszont törik és még inkább száraz, természetesen. Rengeteg hajbalzsamot, sampont, hajkúrát kipróbáltam már, mindenféle árkategóriában, de egyik sem tette azt, amit a csomagolása szerint kellett volna. De ez az olaj tényleg fantasztikus. Mosás és szárítás után tettem rá, mindenhová egy keveset. Azonnal kisimult a hajam, nyári hónapokon vasalás nélkül is tökéletesen ellennék vele. Egyszer kivasaltam, ennek már 4. napja, és még mindig teljesen sima, és fényes a hajam, egyszer sem kellett azóta vasalgatni, pedig máskor már egy nap alatt hullámosodni szokott. Mesecsodás, nagyon ajánlom, kétszer ennyiért is megérné.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Bonnie13

2018. május 29.

Ismerős ajánlotta, mert a hajam vége száraz, a töve pedig könnyen zsírosodik. Szerelem volt első érzésre :) Imádom az illatát, pihepuha tőle a hajam és nem nehezíti el. Állandó darab nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 29.

szaboalexa99

2018. március 26.

A márka egyik kondícionálója mellé vettem, mert magában nem volt az elég a hajamnak. Nagyon finom illatú, kellemesen folyékony ez az olaj, könnyen eloszlatható a hajon. Csak a végekre viszem fel (az alsó kb 10-15cm) mivel zsírosodásra hajlamos a hajtövem, ezért a használata után jó darabig nem fésülködök. A végeredmény csodaszép, nagyon csillogós, fényes haj. Többszörösen szőkített hajam van, ezüstből lettem aranyszőke ami nagyon jó állapotban van de ezt az olajat soha nem hagynám ki a mosás utáni rutinomból. Nem biztos hogy bármilyen hajjal csodát tesz, de nekem akinek alapvetően csak annyi a problémája hogy a hajvége száraz, tökéletes. Az ára se vészes, illetve nem fogy gyorsan így teljesen megéri beruházni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 26.

angyalreka89

2018. március 20.

Régebben nagy Toni & Guy fan voltam. Imádtam a sampon és balzsam illatát, a pasztájukat is...aztán valami történt..más lett a termékek illata, zsírosodott a hajam úgyhogy váltottam. 3 hete botlottam ebbe a kis olajba és miután a hajam jobban gubancolódik mióta ombre melírom lett beneveztem rá kemény 1 angol fontért :D Azóta már visszamentem és megvettem az összes maradékot:D A hajam tapintása pihe-puha, könnyen fésülhető és old skool Toni&Guy illata van!! Azóta a hajmosást követő napon non stop tekergetem, szagolgatom a hajam.:) Nagyon szuper kis termék! Teljes áron is megvenném !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Szabcsi87

2018. január 10.

Pár hónapja vettem, azelőtt sosem használtam a márka termékeit. Kíváncsiságból megvettem és bejött. Hajmosáskor használok balzsamot is, de ez általában nem elég a hajamnak, mivel a hajszárító nagyon kiszárítja. Ez a termék viszont szépen felpuhítja hajvégeket és megvédi a magas hőtől. Nagyon kellemes az illata is. Én általában hajszárítás előtt szoktam használni vizes hajra. Nekem eddig ez jött be leginkább. Ha elfogy, újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol, Sclerocarya Birrea Seed Oil

Részletesebb információ a smartskincare-en.