Tonymoly

Ár:   $8.50   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: Mower, az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2017. április 3.

Ár:   $8.50
Kategória:   Hidratáló krémek

Éjszakai hidratáló krém az arc és nyak területére

• gazdagon hidratálja a bőrt, amíg alszol
  • banán-, méz- és kamillakivonat tartalma révén ápolja, hidratálja a bőrt
  • véd a káros környezeti hatásoktól

babyface

2016. február 21.

mintácskát kaptam belőle először azt hittem hogy a márka hasonló kézkréméből kaptam, de ennek is örültem. mostanában nagyon megkedveltem a sleeping packokat (erborian sleeping bb-jét imádom) ezzel sem lett másképp, a csomagolás hiper cuki, az illata nem mű isteni banános <3 picit zsíros érzetű, de hamar beszívódik, reggelre már nyoma sem marad, sajna az illata sem tart örökké, de ez nekem sosem okoz gondot... :) az én zsíros bőrömet teljesen jól hidratálja. biztos be fogom szerezni a cuki kézkrémmel együtt! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

nenike

2016. február 8.

Én csak mintát kaptam belőle és az sajnos csak 3 alkalomra volt elegendő. Viszont maximálisan hidratált lett a bőröm reggelre, mert esténként tettem fel. Este ezért kicsit nehéznek éreztem az arcom, de nem közvetlen lefekvés előtt kentem, hanem korábban. Az illata tényleg banános amit én nem szeretek, viszont kárpótolt érte a reggelre sugárzó arcom. Nálam a szárazság és a vízhiány állandó probléma. Megrendeltem a nagy kiszerelést és visszajövök, ha többet is használtam már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 8.

monamour

2016. január 31.

Nekem reggelre teljesen beszívódik és jól hidratál. Az illata isteni banános süti. Jobban teljesít egy éjszakai krémnél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 31.

Mower

2015. december 30.

Az illata nagyon jó. Banános süti jut róla eszembe. De sajnos ezen felül nekem nem jött be. Éjszakára használtam, mikor reggel felkeltem fénylett az egész arcbőröm. Nem érzem, hogy annyira hidratált volna. Csak az illata miatt adok 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

Hidratálók: Glycerin, Betaine, Urea, Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.