Tonymoly

Ár:   $4.20   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: Gina19, Módosítva: 2016. december 8.

Ár:   $4.20
Kategória:   Kézkrémek

8 illatban kapható Pokémonos kézkrém.

• Pikachu - vanília
  • Fairi (Charmander) - grapefruit
  • Isanghessi (Bulbasaur) - zöld tea
  • Kkobugi (Squirtle) - lótusz
  • Purin (Jigglypuff) - barack
  • Togepi - citrom
  • Jammanbo (Snorlax) - levendula
  • Eevee (Cute Fox) - púder

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

AkInImOd

2017. február 24.

Néhány vloggernél láttam a YouTuben, hogy létezik ez a kézkrém, így utána jártam és e-Bayen be is szereztem egyet. Ahhoz képest, hogy Koreából jött, nagyon hamar - 2 nappal az online jelzett leghamarabbi időponthoz képest - itt volt. Az "Eeevee" változatra csaptam le, mivel a leírás szerint ennek púder illata van (mellesleg egyik kedvenc Gen1 Pokemonom).

Korábban egy Tonymoly termékem sem volt, de azt hiszem, ebből a szériából fogok még rendelni. :) A csomagolása olyan, mint egy hatalmas vízfesték tubusa, de könnyen kézbe vehető és elfér a táskáimban. Az illata nagyon finom, kellemes: valóban kőpúder illatú, illetve egy kicsit a babasampon/testápolóra is emlékeztet. Nem tolakodó, hamar letompul, viszont alapillatként sokáig lágyan megmarad. A krém fehér, kevés is elég belőle, könnyen kinyomható a tubusból. Gyorsan felszívódik és szuperül hidratál. Annyira jó élmény használni, hogy szinte rutinná vált az alkalmazása, aminek az amúgy is száraz bőröm különösen örül. Egyszer kipróbáltam arcra is (gyorsan kellett és nem volt nálam más hidratáló), ott is hamar felszívódott és szuperül helyretette a közérzetemet.

Körülbelül 1000 forintért nekem nagyon megérte, legközelebb Eevee mellé választok egy másik fajtát is (Charmander - Grapefruit illetve Bulbasaur - Zöld tea közt vacillálok).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

nezili

2016. december 12.

Megrendeltem, mert nalam nagy reneszanszat eli a pokemon es imadom a tonymolyt, ugyhogy adott volt, hogy valamit beszerzek a kollekciobol. Jigglypuffot rendeltem, o az egyik kedvenc pokemonom es izgatta a fantaziam az edesbarack illat. A csomagolasa megszokott tonymoly minoseg, elkepesztoen cuki es praktikus. Az illata nagyon tomeny es edes, de viszonylag hamar elillan, maga a krem pedig gyorsan beszivodik es inkabb geles az allaga. Teny, hogy negyed ennyiert lehet ugyanilyen minosegu kezkremet kapni barmelyik drogeriaban, de nekem ez most nem az ar-ertek aranyrol szolt. Osszessegeben imadom :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.