Treacle Moon

Ár:   350 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magyarry, Módosítva: 2014. szeptember 4.

Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

lavBetti

2017. április 11.

Egyet értek az előttem szólókkal, sajnos nem igen hidratálja a bőrt, viszont illata nagyon hűsítőnek hat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Detty0701

2015. november 4.

2 hete szereztem be ezt a kis csodát a müllerben. A csomagolása fogott meg, hogy ilyen pumpás kiszerelés és elfér a tatyóban. Inkább nyári frissítő kézkrémnek nevezném, mert az én száraz kezeimet nem igazán hidratálja, ezért 4*. Viszont az illata valami mesés! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

SzoffScene

2015. október 29.

Táskába bedobós kézkrémnek használom. A pumpás flakonját imádom, viszont ahogy már előttem páran leírták, én sem vagyok megelégedve a hidratáló hatásával. Kis ideig érzed, hogy bekented a bőrödet vele, de kis idő elteltével újra száraznak érzed a kezedet. Az illata kétségtelenül jó, viszont a fő ok, amiért testápolót használ az ember, hogy hidratáljon, amire sajnos nem ez a megfelelő termék.
Ár-5, csomagolás-5, illat-5, hidratálás-2.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 29.

Ár-5, csomagolás-5, illat-5, hidratálás-2.

b0rzi

2015. július 30.

imádnivaló illat, frissítő :)
nem értem ennek miért ilyen szép az összetevője... de lehet pont ezért nem hidratál kellően :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 30.

imádnivaló illat, frissítő :)

pzsooofi

2015. május 16.

Nagyon szeretem az illatát és a kis pumpás megoldást is, de nekem nem hidratál eléggé sajnos. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 16.

egifeny

2015. február 25.

imadom az illatat, nagyon jo kis pumpas flakonkaja van (tuti megtartom majd :) ), jok az osszetevoi, de a kiszaradt kezet tenyleg nem ez fogja rendbehozni! de igy legalabb nem csuszkal sokaig :D tavaszra tokeletes lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 25.

hocknora

2015. február 22.

A the raspberry kiss változata van meg, 2 hete használom kb.
A csomagolása egyszerű, letisztult. Tetszik. A méretének köszönhetően táskába való, a pumpás kiszerelés pedig higiénikus. Az illata viszont nekem elég tömény, kicsit mű, és egyáltalán nem hidratálta a kezeimet...
350 Ft volt a Müllerben.
Bár csalódtam benne, nem mondok le róla, elhasználom és majd frissítek.
Egyelőre 3 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 22.

A the raspberry kiss változata van meg, 2 hete használom kb.
350 Ft volt a Müllerben.
Bár csalódtam benne, nem mondok le róla, elhasználom és majd frissítek.
Egyelőre 3 csillag.

purpuratulips

2015. február 8.

Amikor megláttam a Müllerben nem tudtam neki ellenállni. Annyira jó illata van és nagyon tetszik a kis kiszerelés, így mindig bedobhatom a táskámba és ha kiszárad a kezem, bekenem vele, DE nem olyan jó a hidratálása. Szóval ha nagyon száraz a kezem, akkor nem tud vele mit kezdeni, de a többi testrészemen teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Tocopherol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.