Treacle Moon

Ár:   €1.95   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2016. október 25.

Ár:   €1.95
Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Kézkrémek

Az ápolt kezekért és körmökért: a 'the raspberry kiss' kézápoló balzsam mandulaolajjal és sárkánygyümölccsel ápolja a kiszáradt bőrt, és erősíti azt. Bőrgyógyászatilag tesztelt, szilikon- és parabénmentes.

scisneros

2017. április 24.

A marshmallow verzional ezerszer finomabb illata van. Nagyon jol hidratal es ez a csomagolas... Megvettek kilora :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 24.

Tesa

2017. április 11.

Az illata nagyon finom, kevés kell belőle, elég gyorsan beszívódik. Tökéletes táskába dobálós/nappali kézkrém. Sajnos a hidratálása is pont ilyen - óránként, félóránként kennem kell. Persze az én kezemet nagyon nehezen hatja meg bármi, de attól még működhetne, főleg, hogy drágább, mint a többi hasonló mennyiséget kínáló kézkrém, de ugyanazt nyújtja.
Amivel viszont semmilyen szinten nem vagyok kibékülve, az a csomagolása, egy idő után elég nehéz kinyerni belőle a terméket. Hiába esztétikus, ha nem működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

barbyka01

2017. január 8.

Nagyon cuki a csomagolása, karácsonyra kaptam ajándékba, egyből levett a lábamról. :) Isteni finom az illata, jól hidratál. Ám csatlakoznom kell az előttem szólóhoz, mivel tényleg nehéz szabályozni, hogy mennyi termék jöjjön ki belőle. Általában mindig picit több jön, ezért 1 csillagot levonok, de alapjában véve meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

eclipse

2016. december 17.

Rapid kezkremvasarlas soran vettem ket perc alatt, a csomagolasa fogott meg, kompakt, cuki, mas, mint a megszokott tubus. Ez utolag annyira nem praktikus, mert tubusbol kontrollaltabban lehet adagolni a kremet, ezt fejreallitom, es vagy elkezdem nyomni es kikop fel litert, vagy ovatosan nyomkoraszom, na mindegy szoval a tubus praktikusabb. Maga a krem konnyen eloszlik, gyorsan felszivodik, az illataert nem vagyok oda, mert mu, de elviselheto. A hidratalo hatasa kellemes.
Osszegeszeben cuki, egyszer megvevos, felejtheto, varom, hogy elfogyjon, es kiprobalhassak valami mast. (Be kell valljam, nagyon el lettem kenyeztetve ket tubus DABO csiganyalas es aloes koreai kezkremmel, azokat szerintem semmi nem ubereli :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology