Treacle Moon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Boglarr, Módosítva: 2018. március 20.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Sűrű testvaj különösen száraz bőrre. Mélyen ápolja és hidratálja a nagyon száraz bőrt a hozzáadott shea vajnak és szőlőmagolajnak köszönhetően.

Nem tartalmaz parabéneket és szilikont. Bőrgyógyászatilag tesztelt, vegán termék.

Pajzs

2019. szeptember 29.

Kitűnően hidratál. Ahogy felvittem, úgy enyhült a viszketés, bőrhúzódás. Szépen rendbe rakta a kiszáradt lábaimat. A krém tömény, sűrű, de egyszerű elkenni, és könnyen beszívódik; nem hagy maga után kényelmetlen, ragacsos vagy fülledt érzetet.
Az illatával viszont viaskodnom kellett. Odaégett vaníliás cukor és túrókrém; erős. Bár Szerelmem mindig megjegyezte, mennyire jó illatom van, mikor ezt felkentem, és jött szimatolni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

balazsdora

2019. január 20.

Az első találkozáskor volt valami furcsa az illatában, de annyi jót olvastam róla itt plusz még akciós is volt, hogy adtam neki egy esélyt. És milyen jól tettem! Kedvenc őszi-téli testápolóm lett, extra száraz bőrömnek nagyon jót tesz. Még a sarkamra is teszek belőle minden alkalommal. :) Mostanra már az illatával is jó barátságban vagyok, kissé diós-mandulásnak mondanám, finom na. Állagra jó sűrű, egy picit meg szoktam melengetni a kezemben, úgy kenem fel, szépen beszívódik. Mindenképp újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 20.

sziberi

2018. december 22.

Megszerettem nagyon. Az első testvajam, így először féltem az állagától, de meglepően gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos réteget. Az illata finom, kávéra emlékeztet és sokáig megmarad. Jól passzol az ysl black opium parfümömhöz:) és a lényeg, hogy egész nap jól hidratálja a télen durván száraz bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 22.

bulunsky

2018. október 4.

oda vagyok érte, nincs extra száraz bőröm, megelőzésképpen használok testvajakat mivel rájuk kattantam! Az első darabokat ajándékba kaptam!
Először egy avonosat használtam el és meglepődve tapasztaltam, hogy nem hagy zsíros réteget, csak ha túlzásba viszem, viszont mélyen hidratál, és aztán jött sorba a többi!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 4.

ziadrienn

2018. szeptember 27.

imádom ,az illatát is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

imádom ,az illatát is :)

laczeva

2018. március 4.

Elég testes krém, jól hidratál, bár tényleg extra száraz bőrre való. Eddig nekem nem egy hű, de szuper krém. Az illata számomra borzalom. Valami kávé vagy nem is tudom milyen, nagyon erős.... max 3 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

Gina77

2018. március 1.

Imádom, sok testvajat próbáltam már de mindig visszatérek hozzá télen. Az illatát szeretem, párom is mindig megjegyzi hogy milyen finom illatom van ha ezt használom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 1.

Laura06

2018. február 20.

Nagyon kellemes az illata, ès selymes lesz tőle a bőröm. Hamar beszìvódik. Tetszik hogy nem túl folyós. Szèp külseje miatt ajándèkba is vettem már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

tsolya

2018. január 29.

Imádom. Az illata valami fantasztikus. Hamar beszívja a bőröm, és hidratálja a bőröm. Az ára teljesen baráti a minőségéhez képest. Abszolút telitalálat nálam. Minidig is jobban húzott a szívem a testvajakhoz az állaguk miatt, de eddig ez a legszuperebb amit próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 29.

Eple

2018. január 20.

Legjobb testápoló! Nagyon jól hidratál napokig, nem hagy ragacsos érzetet, tetszik az illata is, gyorsan szívja be a bőröm. És nagyon aranyos rajta a szöveg :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 20.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.