Treaclemoon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Boglarr, Módosítva: 2024. április 12.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Sűrű testvaj különösen száraz bőrre. Mélyen ápolja és hidratálja a nagyon száraz bőrt a hozzáadott shea vajnak és szőlőmagolajnak köszönhetően.

Nem tartalmaz parabéneket és szilikont. Bőrgyógyászatilag tesztelt, vegán termék.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Mano85

2023. április 1.

Lehet még ezt a fajtát kapni valahol? Rémlik, hogy néhány éve azt mondták már nem gyártják 🥺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 1.

rstylest

2022. március 7.

Nagyrészt az itteni vélemények miatt vettem meg, hiszen ajánlották, hogy jó száraz bőrre. Szerintem nem rossz a termék, igaz kissé ragacsos használat után de cserébe a bőrt nagyon jól hidratálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 7.

ahiruuchan

2021. június 15.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, de én annyira nem szerettem. A márka többi termékét pedig kifejezetten szeretem. Elhasználtam, de nem venném újra. Nehéz sűrű krém, picit dolgozni kell rajta, hogy eloszlassa az ember. Én úgy éreztem kicsit ragadt a bőröm utána, pedig nagyon száraz a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

Pajzs

2019. szeptember 29.

Kitűnően hidratál. Ahogy felvittem, úgy enyhült a viszketés, bőrhúzódás. Szépen rendbe rakta a kiszáradt lábaimat. A krém tömény, sűrű, de egyszerű elkenni, és könnyen beszívódik; nem hagy maga után kényelmetlen, ragacsos vagy fülledt érzetet.
Az illatával viszont viaskodnom kellett. Odaégett vaníliás cukor és túrókrém; erős. Bár Szerelmem mindig megjegyezte, mennyire jó illatom van, mikor ezt felkentem, és jött szimatolni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

balazsdora

2019. január 20.

Az első találkozáskor volt valami furcsa az illatában, de annyi jót olvastam róla itt plusz még akciós is volt, hogy adtam neki egy esélyt. És milyen jól tettem! Kedvenc őszi-téli testápolóm lett, extra száraz bőrömnek nagyon jót tesz. Még a sarkamra is teszek belőle minden alkalommal. :) Mostanra már az illatával is jó barátságban vagyok, kissé diós-mandulásnak mondanám, finom na. Állagra jó sűrű, egy picit meg szoktam melengetni a kezemben, úgy kenem fel, szépen beszívódik. Mindenképp újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 20.

sziberi

2018. december 22.

Megszerettem nagyon. Az első testvajam, így először féltem az állagától, de meglepően gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos réteget. Az illata finom, kávéra emlékeztet és sokáig megmarad. Jól passzol az ysl black opium parfümömhöz:) és a lényeg, hogy egész nap jól hidratálja a télen durván száraz bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 22.

bulunsky

2018. október 4.

oda vagyok érte, nincs extra száraz bőröm, megelőzésképpen használok testvajakat mivel rájuk kattantam! Az első darabokat ajándékba kaptam!
Először egy avonosat használtam el és meglepődve tapasztaltam, hogy nem hagy zsíros réteget, csak ha túlzásba viszem, viszont mélyen hidratál, és aztán jött sorba a többi!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 4.

ziadrienn

2018. szeptember 27.

imádom ,az illatát is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

imádom ,az illatát is :)

laczeva

2018. március 4.

Elég testes krém, jól hidratál, bár tényleg extra száraz bőrre való. Eddig nekem nem egy hű, de szuper krém. Az illata számomra borzalom. Valami kávé vagy nem is tudom milyen, nagyon erős.... max 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

Gina77

2018. március 1.

Imádom, sok testvajat próbáltam már de mindig visszatérek hozzá télen. Az illatát szeretem, párom is mindig megjegyzi hogy milyen finom illatom van ha ezt használom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 1.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Növényi olajokból származó emolliens anyag, mely megakadályozza a vízveszteséget. Kellemes és sima utóérzetet kölcsönöz a bőrnek és segít csökkenteni a zsíros érzetet, amelyet a formula más nehezebb olajai okoznak.

Szőlőmagolaj, mely zsírsavakban gazdag, kiváló bőrpuhító hatású, illatmentes emolliens olaj, ráadásul még erős antioxidáns tulajdonsága is van. A szőlőmagolaj e szerint a kutatás szerint nagyjából 69% linolsavat, 16% olajsavat, 7% palmitinsavat, 4% sztearinsavat, és 0,1% linolénsavat tartalmaz.

A kozmetikumokban igen gyakran használt felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Tartósítószer, mely a kozmetikumokban használt tartósítók között gyengédnek ls kevéssé irritálónak számít. Ecocert jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban, viszont általában egy tartósítószerkeverék részeként kerül a képletbe, mivel önmagában nem elegendően erős a hatása.

Gomba és baktérium ellenes hatású tartósítószer, melyet 0.6%-os vagy az alatti koncentrációban használnak. Ecocert és Cosmos jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban.