Trend It Up

Ár:   699 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 23.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Pamuttej és kalcium tartalmú körömlakk, mely védi és erősíti a körmöt. Vegán.

lenochka

2019. október 18.

A csomagolás egyszerű és letisztult, mennyiségre is megfelelő. A tájékoztatón az áll, hogy hetente legalább kétszer kell alkalmazni, hogy a benne lévő kalcium és pamuttej kifejthesse a jótékony hatását. Nos, én azóta szinte csak ezt használtam alapozó lakként, és önmagában is, ugyanis ahogy az a képen is látható, 2 rétegben egy igazán visszafogott, tejfehér árnyalatot nyújt. Nagyon sok reményt fűztem ehhez a termékhez, de csalódnom kellett. Semmilyen hatást nem tapasztaltam ezalatt az idő alatt, mindösszesen talán annyit, hogy a körmeim egy picit gyorsabban növekszenek. A meglévő problémámon azonban egyáltalán nem segített. Alapozó lakknak, illetve egy visszafogott darabnak jó, de ami az igazi célja lenne, annak abszolút nem megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

dynah13

2018. június 24.

Veletlenul vettem meg (dm-bol rendeltem, egy ismerosom kert egy ilyet, en pedig veletlenul 2-t tettem a kosarba), de ha mar igy alakult, megtartottam, Sajnos nem a legjobb allapotban vannak a kormeim, ezert nem art neki, ha mindenfele apolo kencevel kenegetem. Eddig pozitiv, szep fedest biztosit, es erzem a jotekony hatasat, de persze nem lehet csodat tenni nehany hasznalat utan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Mars93

2018. június 4.

Sajnos nagy csalódás. A színe két rétegben ugyan szép, de ennyit tud csupán. A körmeim repedezésén egyáltalán nem javított...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

borntobe

2017. december 24.

Iszonyatosan, hányingerkeltően vegyszerszaga van, ezen kívül nem tudok hibát felhozni, szép, egyenletes színű és felszínű alapot biztosít, gyorsan szárad. Picit világosít és nagyon fényes, magában is szép akár. Nekem ennyi kell, külön erősítő hatásáról nem tudok beszámolni, egészséges körmeim vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 24.