Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 26.

Lágy textúrájú, magas fedőképességű krémes korrektor Somitine® hatóanyaggal, mely megbízhatóan elfedi a bőr egyenetlenségeit és a piros foltokat.

• tartós
  • mattító (selymes-matt végeredmény)
  • "Baby Glow" hatás a különleges ragyogásért
  • folyékony textúra

Ár: 500 , Eladó: izabella73
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
cintialaura

2018. február 1.

Ez az első folyékony állagú korrektorom, de nem gondoltam volna hogy lehet ennyire jó. :) Bőrhibákra és szem alatti karikákra is tökéletes, nem túl híg az állaga, nagyon szép vele eredmény. Ami kicsit aggaszt, az az, hogy úgy látom hogy nyáron nem lesz jó, mert ahhoz túl világos színű, szóval én nem vagyok megelégedve a "színskálával".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 1.

kvitta.girl

2018. január 23.

Nagyon jó korrektor, tényleg tartós, színskálája is tökéletes, ha nem nagyon problémás a bőröm mindig ehhez nyúlok, igen bőrproblémákra és szem alá is használom. Nyilván pattanásokra camouflage jobb, de az nagyon eltömíti a pórusokat ezzel viszont nincs ilyen probléma.
Tartós, és tényleg nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

Tartós, és tényleg nem szárít.

Krisztiina

2018. január 23.

Már évek óta nem használok alapozót, korrektort és púdert. Viszont az utóbbi időben nagyon-nagyon zavar a lilás karika a szemem alatt. Egy ideig alapozót használtam a karikák elfedésére, de ez sem volt az igazi, így úgy döntöttem nézek egy korrektort.
Tapasztalatom e téren nincs sok, így igazából teljesen ismeretlenül vettem meg ez a terméket. Kicsit vonakodtam, hogy csak két árnyalat van, meg hogy a világosabb mennyire világos, a másik meg a bőrömhöz képest sötét. A világos jött velem.
Felvitel után tényleg várni kell vele pár pillanatot és így nagyon jól el lehet dolgozni, egyébként ha nem így tesz az ember, akkor olyan zsírosan fénylik. Nekem szükségem van a szemhéjamra is belőle, a pici erek elfedésére. Ami nagyon jó, hogy gyönyörűen fed, és nem nézek ki vele úgy mint egy fordított panda maci, szóval nem üt el az arcomtól. És ami külön díjat érdemel, hogy kifejezetten friss az arcom, tekintetem tőle, nem látom azt, hogy délutánra már elmászna, beleülne a ráncokba. Nekem pont azt hozza amit kell: a helyén marad, nem emeli ki a ráncokat és szép az eredménye. Tökéletes. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 23.

foltanyicintia

2018. január 17.

Remek ár-érték arány. Igaz nincs túl sok pattanásom, de ha kijön pár, jól fedi őket. Tartós, jó az állaga és könnyű eldolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

pigglypig

2018. január 6.

Catrice Camouflage tégelyes verzió helyett szerettem volna valamit, ami kevésbé zsíros állagú, és nem kell belenyúlkálnom ujjal. Olyan szimpatikus, letisztult volt ennek a kis korrektornak a csomagolása, a világos bőrűeknek pedig szuperül fog működni a legvilágosabb árnyalat, ez már a teszter kipróbálásakor látszott - se nem rózsaszn, se nem sárgás, szimplán világos, szóval végül ez győzött meg, jött velem. Nem annyira erős fedésű, mint a Catrice, de nem is emeli ki annyira a száraz részeket, és remekül építhető. Szerintem úgy a legjobb, ha "felpöttyözi" az ember a problémás területekre, de eldolgozás előtt vár fél percet, mert ha egyszerre próbálom eldolgozni, elmászik, túl folyós még. Meg kell várni, hogy minimálisan elkezdjen megkötni, sokkal jobban lehet eloszlatni.
Szem alatti részen nagyon jól működik :) (és nem okoz pattikat, mint az alapozója... azt semmiképp nem ajánlom)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

kitti002

2017. december 23.

Csatlakozom a kedvelők táborához. Nagyon jó a színe, állaga, illetve a fedése is, az áráról nem is beszélve. Az érzékeny bőrömet sem bántja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

Lili28

2017. december 7.

Nagyon jó korrektor, szépen fed jól világosít és nagyon tartós ...szeretem:) Ha elfogy mindenképp újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

kovacsnikoletta92

2017. november 23.

Tökéletes korrektor, nagyon szépen fedi el még a makacs aknékat is és nem tömíti el, így nem okoz gyulladást. Előtte a Catrice camougflage korrektort használtam, tökéletesen hozza azt a szintet csak erőteljes parfümös illat nélkül, árban teljesen megegyeznek, az INCI viszont számomra sokkal meggyőzőbb ennél a terméknél.
Újravevős :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

Újravevős :)

BergerZsofia

2017. november 14.

Imádom. Tökéletes a szín, nagy fedőképességű, 4 hónapja használom napi szinten, és sem a tubusban nem érzékelem, hogy sok fogyott volna el, sem a formulája nem változott meg, ugyanolyan krémes, könnyen kenhető. Szivaccsal és ecsettel egyaránt remekül el lehet dolgozni, nap végéig tartja a fedését, főleg ha lefixálom púderrel, elfedi a vörösséget, pattanásokat, és nem ül bele a ráncokba. Újravevős, mint eddig minden kipróbált Trend it up! termék, ezért az árért ez tényleg csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 14.

princess08

2017. október 22.

jó kis korrektor, színben is megfelelő. nem igazán hosszan tartó, de ennyi pénzt megér :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag