Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 26.

Lágy textúrájú, magas fedőképességű krémes korrektor Somitine® hatóanyaggal, mely megbízhatóan elfedi a bőr egyenetlenségeit és a piros foltokat.

• tartós
  • mattító (selymes-matt végeredmény)
  • "Baby Glow" hatás a különleges ragyogásért
  • folyékony textúra

Ár: 500 , Eladó: izabella73
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
gabona07

2017. október 17.

Nagyon szeretem! Jobb napjaimon, elég ha csak ezt a korrektort viszem fel és menetre kész vagyok. Nagyon jól fed és kényelmes a használata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 17.

Annusi

2017. október 15.

Jó a fedése, könnyű eldolgozni, nem emeli ki a ráncokat, jó áron van - mi kell még? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

csenged

2017. október 14.

Ez a második korrektor amit próbálok..:D Nem nagyon mertem kísérletezni, hisz mi van ha nem jó, stb.. De! Mindig is akartam egy ilyen aplikátorosat, de ugye mivel nyuszi vagyok, nem mertem venni... De, 2 hónapja azt mondtam, hogy elég, akkor is veszek egy új fajta korrektort! És milyen jól tettem!
Hihetetlen a fedése, imádom! A 010-es árnyalat, pont az, ami nekem kell!
De, sajnos bármennyire is szeretem, találtsm benne hibát.. Mégpedig, hogy ritkán tart a nap végéig... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

Hihetetlen a fedése, imádom! A 010-es árnyalat, pont az, ami nekem kell!

Anita97

Korcsoport: < 18
2017. október 4.

Fedése nem rossz,viszonylag tartós,de kicsit lepereg az arcomról.Elhasználom,de újra nem veszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 4.

vargakrisztina1225

2017. szeptember 3.

update: nagyon jó a fedése, de beleül a ráncokba a szemem alatt, pedig 25 évesen nem rendelkezem még olyan nagyokkal :D
-1 csillag

már többféle korrektort próbáltam én is a szemem alatti karikák elfedéséhez, nagy kedvencem nekem is a catrice folyékony camouflage volt, csak sokszor nehéz beszerezni úgy egyáltalán, a megfelelő árnyalatról nem is beszélve
ez egy szuper jó kis termék, talán nem olyan erős a fedése, mint a catrice korrektoré, de ezzel is nagyon meg vagyok elégedve, szépen el lehet dolgozni, jó a fedése, nálam pedig aztán van mit takarni
a termékcsalád többi termékéről is csak jót tudtam eddig írni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

-1 csillag

a termékcsalád többi termékéről is csak jót tudtam eddig írni :)

eniko04

2017. július 6.

A Catrice folyékony camouflage korrektorát használtam sokáig, de egy idő után azt vettem észre, hogy kiemeli az apró "ráncokat" a szemem alatt (lehet, hogy időközben besűrűsödött?). Nem szerettem volna újravenni, ezért legutóbb ezt sikerült beszerezni és igazából nagyon jó. Nem látom, hogy beleülne a ráncocskákba, viszonylag jól fed és világosít, egész tartós is, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Alexandra19

2017. július 6.

Már egy pár hete haználom, és nagyon tetszik. Könnyű a textúrája, a fedése is jó, és hosszan tart. Nekem nem ült be a szem alatti ráncokba és az ára is kedvező.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 6.

pgyongyi

2017. július 4.

Nem sokat vártam tőle, nem ismerem ezt a márkát, de kifejezetten tetszik és nem is túl drága. Nincs erős fedése, viszont nekem nem ül bele a ráncokba és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

Pearfool

2017. június 2.

Elszúrták ezt a korrektort. Alacsony fedése van, szem alatt beleül a ráncocskákba, ötletem sincs hogy mire tudnám lehasználni. Nagyjából semmire, még jó hogy csak ennyi pénzt buktam el, nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 2.

Nicool89

2017. május 25.

Nemrég vettem, valami újat szerettem volna kipróbálni drogerias szinten. Párszor használtam eddig nagyon jol teljesít azt kell mondjam. Közepesen erős fedes. Nem szaritja ki a bort a szemem körül. Az aplikacioja pedig szuper. Nagyon puha es gyengéd. En mindig fixalom es egesz nap tart. Kar, hogy csak 2 színben lehet kapni. Az ara is baráti. Egy próbát mindenkepp megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag