Trend It Up

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Blackxentric, Módosítva: 2017. január 5.

Kiszerelés:   2,5 g
Kategória:   Sminkek szájra

3 az 1-ben rúzsceruza magasfényű, vajpuha textúrával és finom illattal. Tápláló avokádóolajat és kakaóvajat tartalmaz.

6 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

lovecreams

2019. február 13.

Akárhogy is próbálom, én sem tudom szépen, egyenletesen felvinni, pedig gyönyörű a szín, a fedés és a finish is.. :( Emiatt csak 4 csillag, de szívesen használom hétköznapokra a 040-es árnyalatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

orsi22

2018. október 24.

Nem tudok neki olyan magas pontot adni, mint az előttem lévők. Ezzel a rúzzsal nem lehet szépen dolgozni, maszatos lesz és nem illesztkedik az ajkakhoz. Egyetlen módszerrel tudom használni, ha egy szalvétával “mattítom”.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

Timi2424

2018. szeptember 7.

De finom puha és szép színű, nekem a 02-es van meg, egy halvány barackos szín, végre csillámok nélkül. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

banhanna

2018. szeptember 5.

A 030-as árnyalat van meg nekem. Nagyon tetszik az állaga, a színe. Hidratálja az ajkaim. Annyi a gond vele, hogy nem tartós, evés-iváskor lejön, de városba rohangálósnak teljesen jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Anheszenamon

2018. augusztus 21.

Update: muszáj megadnom az 5 csillagot. Leárazva megvettem a 050-es árnyalatot is, és valami csodásan mutat rajtam. Kicsit sötétebb szín, de gyönyörűen kiemeli az ajkakat egy natúrabb sminkkel. Azt most is meg kell jegyeznem, hogy nem a legtartósabb viselet, de a hasonló finishű rúzsok közül a drágábbak sem bírják tovább.

030-as színben van meg, ami egy szép, természetes rózsaszínű, fényes árnyalat. Nagyon krémes, így nem is túl tartós sajnos. Előnye viszont, hogy tükör nélkül is fel tudom kenni, mint egy ajakápolót, emiatt mindig a táskámban tartom. 4 csillagot adok, mert ár-érték arányban a Trend it up ultra matte rúzsok kategóriákkal jobbak és azok mindössze 800 Ft-ba kerülnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

nagymarti06

2018. augusztus 21.

030-as árnyalatban van meg, nagyon természetes, kicsit csillogós rózsaszín. Hétköznapra tökéletes, olyan mint egy színezett ajakápoló, finom puha textúrával. Egyáltalán nem szárít. Lekopik, de szinte észrevehetetlenül, nem marad utána az a feltűnő vonal a száj szélén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

ironkinga

2018. július 24.

Szeretem. A trend it up matte rúzsokkal igaz jobban megvagyok elégedve. Azért vettem meg ezt is, mert az előbb említett rúzsokat nagyon szeretem, ezért ide csak 4 csillag jár. Viszont nagyon jó érzés az ajkakon, van, hogy Labello helyett használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

hgabi

2018. április 9.

A 050-s árnyalatot vettem meg, akcióban, és imádom ! Hétköznapokra és estére is megállja a helyét, kb úgy funkcionál mint egy egy szőlőzsír. Nem szárít, könnyen felvihető ( még tükör nélkül is :D ) . Vegyétek, mert isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

Neyerdua

2018. március 28.

A 040-es, barnás árnyalat van meg. Rájöttem, hogy nem illik hozzám a szín, csak azért ezt választottam, mert ilyenem még nem volt. Fogok venni belőle más árnyalatot, mert egyébként tetszik! Nem szárít, sőt puha a szám tőle és szép fénye van. Nem fed úgy, mint egy rúzs, szerintem inkább olyan szájfényes hatású. Nem a legtartósabb, de engem ez nem is izgat most. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 28.

borntobe

2018. február 22.

Nekem álom ez a termék, holnap veszek még másik színben. Egy mályvásat választottam elsőre, igazi MLBB szín, ami diszkrét, de mégis látványos. Könnyen siklik, nem szárít, nem fényes-fényes, ivást kibír. Tökéletes hétköznapi rúzs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.