Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   8 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 18.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Bőrtípus:   Normál

Megvédi a körömbőrt a lakkozási hibáktól, akárcsak a manikűrszalonban.

Vigye fel egyenletesen a köröm vonalában a körömágyra, hagyja megszáradni, majd lakkozza ki a körmöt a megszokott módon. Hagyja jól megszáradni a körömlakkot, majd óvatosan húzza le a védőréteget.

Ár: 599 , Eladó: Nooora
Állapot: 1x próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

liv17

2017. augusztus 16.

Én is úgy orultem amikor megláttam, de teljes csalódás. Nagyon vastagon kell kenni, hogy lehúzható legyen úgy meg sokáig szárad. Annyi ido alatt meg 3X kifestem a kormomet. Semmi értelme.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Clinique

2017. július 27.

Instagramon láttam, nagyon egyszerűnek tűnt, gondoltam beszerzek én is egyet. Csatlakozom az előttem szólóhoz....inkább lassítja a lakkozást, mint segítené....nagyon vékony az ecset, minimális terméket lehet a bőrre kenni, utána keresgéled hol lehet felszedni, azt is kapargatod egész nap. Pénzkidobás..... Próbáltam vastagabb rétegben, de katasztrófa.... Inkább egy körömlakk javító tollba ruháztam utána be, azzal pikk-pakk eltüntetem a hibákat..... 2x használtam....többet nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 27.

kornzsofi

2017. június 15.

Nehezebb leszedni a bőrről, mint a körömlakkot. Inkább nehezíti, mint egyszerűsíti a folyamatot. A bőröm kiszáradt alatta, igaz egy kézkrémezés után helyreállt, de miközben leszedtem, több helyen feltépett egy vékony csíkot a bőrből.
Drága tanulópénz, úgyhogy kicsit még kísérletezem vele, eddig kétszer használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol