Trend It Up

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 26.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   7,5 g

Selymes-lágy textúrájú kontúrpaletta 3 különböző színű kontúrozó púderrel az arc tökéletes formázásához, színezéséhez és kiemeléséhez.

Ár: 1200 Ft , Eladó: szisz5
Állapot: 1x próbált, hibátlan termék, Helyszín: Szeged, fizetés: fizetés banki utalással vagy személyesen, igény szerint postázom
giny96

2019. május 14.

Egy palettát már teljesen elhasználtam, de újra fogom venni az biztos. A tökéletes hideg kontúrszínt tartalmazza, amit eddig egy drogáriás kontúrtermékben sem láttam. A sötétebb barna szépen bronzosít, a bőrszínű highlightot pedig szem alatti fixáláshoz használom, de az a legkevésbé használt szín a palettámban. Ár-érték arányban nagyon jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 14.

Kamea

2019. május 13.

Most ismerkedek a kontúrozással, illetve inkább csak a highlighter használatával. Ez az első kontúrpalettám. Nem volt olyan rettentő drága, hogy sírva fakadtam volna, ha esetleg befürdök vele. Eddig csak a highlightert használtam a 3 színből. Szép, selymes fényű, nincsenek benne csillámdarabok. Aránylag tartós, jól pigmentált, bár néhány óra múltán azért lekopik.
Kezdőknek hasznos vétel lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 13.

Kezdőknek hasznos vétel lehet.

AnnaLAKK

2019. április 17.

Először a kontúrpaletta színe fogott meg, harmonikus, nem túl sötét a paletta. Még csak ismerkedem a kontúrozással ez az első palettám, de könnyen tudok vele árnyékolni, selymes szép színe van és most le volt árazva 1199 forintra.Nekem eddig bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

vonmunster

2019. április 2.

Szuper, selymes textúra, gyönyörűen lehet vele dolgozni, én egy leheletnyit a mindennapi sminkemben is kontúrozok, tökéletes. Drogériás vonalon a legjobb kontúrozó paletta szerintem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Anheszenamon

2019. március 27.

Nagyon ritkán szoktam kontúrozni, épp ezért nem szerettem volna egy drága termékbe befektetni, amit aztán nem is használok, végül pedig szavatossági okokból kidobhatom. Így esett a választásom a Trend it up palettájára, mert több bloggernél is olvastam róla dicsérő szavakat. Ráadásul nekem ez volt a legkönnyebben beszerezhető, mivel DM-en kívül nincs más drogéria a kis városomban. Na de a lényeg: nagyon jó kis termék ez, főleg ennyi pénzért. A kontúrszín tényleg hidegtónusú (a halálom amikor már-már narancsos, meleg árnyalatra ráírják, hogy kontúrszín. Nem, nem az. Az bronzosító.) Bármelyik ecsetem könnyen felveszi az anyagot, nem kell szántanom benne, ahhoz, hogy a termék az arcomra kerüljön. A másik két szín is tetszik, rendszeresen használom őket is. Masszív a csomagolás, utazásra is tökéletes lehet, már csak azért is, mert akár egy nude szemsminket is elkészíthetünk vele. De el tudom képzelni akár szemöldökre is valamelyik barnát. Egy szó mint száz, nekem bevált és csak ajánlani tudom, ha olcsóbb kategóriában kerestek egy jó kis kompakt kontúrpalettát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

aveca15

2019. március 27.

Tökéletesen tudja azt, amit ennyi pénzért tudnia kell. A színei hozzám tökéletesek, mind a három része könnyen felvihető, tartós, az INCIben se látok semmi taszítót.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

herczeghedi

2019. március 27.

Röviden összfeoglalva: szuper termék. Szőke hajam és világos bőröm van, így nagyon nehéz olyan arcra ill. szemöldökre való terméket találni, ami tökéletesen passzol. Ebben a palettában viszont minden benne van, ami nekem kell. A highlightert a szemhéjamra szoktam felvinni, a kontúrszínt az arccsontom kiemelése mellett mélyítésere és a szemöldökömre is bevetem. Talán a bronzosító az, amit a legkevésbé használok, de alkalmanként az is felkerül a szemhéjamra. Utazáshoz a legtökéletesebb kis paletta, nem mellesleg pedig igazán pénztárcabarát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Lill123

2019. március 22.

Mivel nagyon világos a bőröm ezért a bronzosító rajtam kicsit narancssárgás.A highlight-ot a szemhéjamra használom.A contur meg egyszerűen tökéletes.Igazi árnyék hatást lehet vele elérni.Megéri az árát.Ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

Ann86

2019. február 27.

Nagyon szuper termék. Igazi all in one. :) A kontúr szín az én világos bőrömhöz tökéletes, a bronzosító nem sárga. A highlighter színt szemhéjalapnak szoktam használni, de púdernek is tökéletes. Utazások alkalmával ha csak ezt viszem magammal egy komplett sminket el tudok vele készíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

VeronikaB

2019. február 26.

Szép összetevők, jól használható, szemhéj árnyékolásra is tökéletes egy blenderecsettel nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate