Trend It Up

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 26.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   7,5 g

Selymes-lágy textúrájú kontúrpaletta 3 különböző színű kontúrozó púderrel az arc tökéletes formázásához, színezéséhez és kiemeléséhez.

Ár: 1200 Ft , Eladó: szisz5
Állapot: 1x próbált, hibátlan termék, Helyszín: Szeged, fizetés: fizetés banki utalással vagy személyesen, igény szerint postázom
szlilla99

2019. február 20.

Szeretem! Bár elég világos a bőröm, de ha nem tolom túl, gyönyörűen néz ki. Azt szeretem benne a legjobban, hogy nem túl sárgás a bronzosítóval sem a kontúr. Megéri az árát és praktikus is, mert könnyű elrakni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 20.

domcsismiracle

2019. február 18.

A kedvenc kontúrpalettám, melynek tökéletesek a színei! Minden nap használom a kontúrját és a bronzosítóval is elégedett vagyok. A highlight-ot nem használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

Serpentina

2019. január 22.

Hihetetlenül szuper!
A húgomtól kaptam karácsonyra.
Ebben a kis palettában tényleg minden benne van, amire szükség lehet. A highlighter és a bronzosító árnyalata tökéletes, a kontúr szín egy kicsit sötét, de ha lágyan használom, egyáltalán nem tűnik soknak.
Legalább olyan jól teljesít, mintha valami agyonhypeolt high end termék lenne.
Nagyon tartós, - ami nálam egy egész napot takar, nem emeli ki a pórusokat, és természetes végeredményt nyújt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

Hihetetlenül szuper!
A húgomtól kaptam karácsonyra.
Legalább olyan jól teljesít, mintha valami agyonhypeolt high end termék lenne.

Lerika

2019. január 18.

Praktikus, szuper paletta, nálam napi használatban van. Szép színek, a bronzosító sem narancssárga. A világos színt korrigálásra is szoktam használni, ha megszalad a kontúr vagy a bronzer, vagy netán a pirosító, de púdernek is nagyon jó, akár a teljes arcra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

Orchideadin

2019. január 12.

Nagyon jó paletta, igaz a világos szint alig használom, de a másik kettőt nagyon szeretem! Jó a pigmentáltsága, könnyen eldolgozható, a színei nagyon passzolnak hozzám, árban is nagyon megéri. És a bronzosító része a legtökéletesebb bronzosító, amit használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

Nanny0702

2019. január 9.

Nagyon szeretem ezt a palettat, mar 2* ujravasaroltam.
Minden nap használom, azalapozoval együtt természetes, üde hatást ad a boromnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Nagyon szeretem ezt a palettat, mar 2* ujravasaroltam.

tsolya

2018. december 26.

A matt változata van meg nekem is. Nagyon praktikus, hogy ez a 3 szín egy palettában van. Szemre is szoktam használni sietősebb reggeleken és szeretem. Örülök neki, hogy világos bőrön is teljesen jól mutat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 26.

herczegno33

2018. november 12.

Nekem ez a paletta túl porózus, fènyes volt. Váltottam utána az Alverde Contur palettájára, amitől elèggè tartottam. De vègül is az lett a jó. Szóval nem tudtam megszeretni ezt a palettát, bár igyekeztem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

karaibrahimgil

2018. október 18.

Egy hármas kontúrozó palettát ideálisnak találok: a 3 árnyalat utazásoknál is elkél. Ha csak egy gyors sminkre vagy frissítésre van időm, ezt kapom elő. A kontúrozó és a bronzosító színét jónak találom, és mivel teljesen matt árnyalatokról van szó, idősebbeknek is ajánlanám. Kedvező az ára, és könnyen beszerezhető. Ezekért járna az 5*, azonban a highlighter része kb. semmire nem jó (az is matt, és annyira semmilyen, hogy max. szemhéjalapozónak használnám), illetve borzasztóan porzik, ezáltal gyorsan használódik.

Update: Magammal hoztam egy utazásra. A fürdőszobában 3 spotlámpa világít a fejem felett, így ennél jobban nem is emelődhetett volna ki, mennyire porzik ez a paletta... Sajnos emiatt nem éri meg az árát, és habár csak csillámosakat próbáltam belőlük, eddig a Catrice bronzosítói és highlighterei a nyerők drogériás ár-érték arányban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. október 15.

Szerettem használni, de pár hónap után rájöttem, hogy valószínűleg ettől lett pattanásos az arccsontom alatti terület + az állvonalam. :( Nem igazán tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate