Trend It Up

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 26.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   7,5 g

Selymes-lágy textúrájú kontúrpaletta 3 különböző színű kontúrozó púderrel az arc tökéletes formázásához, színezéséhez és kiemeléséhez.

Ár: 1200 Ft , Eladó: szisz5
Állapot: 1x próbált, hibátlan termék, Helyszín: Szeged, fizetés: fizetés banki utalással vagy személyesen, igény szerint postázom
N.A.

2018. október 11.

Előrebocsátom, hogy nincs őrületes tapasztalatom kontúrozó paletták terén, ez az első, amit megvettem (az itteni vélemények alapján egyébként).
A rózsaszínes verzió van meg, azaz a 020-as.
Nekem halvány, malacrózsaszín bőröm van, szóval féltem, hogy ha ezt felkenem érdekesen fogok kinézni, de kellemes csalódás ért, mert nagyon természetes, kellemes a hatása, szép visszafogott fénye van mindhárom színnek. A pirosítós része pont kellemesen lavírozik a rózsaszín, a barna és a narancs színek között. Nekem ilyen all-in-one termék lett, mert gyönyörűek a színek szemhéjfestéknek is - különösen a highlighter, a középső "glow" árnyalat pedig szemöldökpúdernek is jó (szőke hajam van és világos szemöldököm). Ajánlós. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

A rózsaszínes verzió van meg, azaz a 020-as.

vkata96

2018. szeptember 28.

Nagyon nagy kedvenc! A fényes verzió van meg belőle. Mivel egy kicsit barnább bőröm van, a legvilágosabb árnyalatot nem szoktam használni, de a kontúrszín és a közepes highlighter nagyon szépen mutat. Megfelelően pigmentált, tartós, és gyönyörű ragyogást ad az arcnak. Csak annyi vele a bajom, hogy a kontúrszín már nagyon a végét járja, de a highlighterekből még sok van, szóval így nem annyira gazdaságos. Esetleg ha veszek egy sima bronzert mellé...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Hencs

2018. szeptember 28.

Sokat gondolkoztam, hogy megvegyem-e, hiszen van bronzerem..de győzött a kíváncsiság és a rengeteg pozitív vélemény. Csak megerősíteni tudom, hogy kifejezetten jó termék. Azt sajnálom, hogy ennyit vártam a megvételével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

ANDREAA

2018. szeptember 12.

A kivont Catrice prome and fine hideg tónusú kontúr színe helyett kerestem valami hasonlót, és ennek a trend it up palettának a bal szélsője nagyon hajaz rá. Ha keverem a középső melegebb bronzosító színnel, akkor szinte pont ugyanazt az árnyalatot kapom. Nagyon tartós, foltmentesen fel tudom vinni az arccsont alá, én nagyon megszerettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Kence123

2018. augusztus 21.

Nagyon szeretem ezt a palettát.A szinek a világosbőrömön is jól mutatnak:) Akár szemöldökre vagy szemhéjra is tudom használni és az összetevői is nagyon szépek ami a legtöbb trend it up termékről elmondható.Biztos újra megveszem ha elfogy:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

KRozi

2018. augusztus 20.

Matt, halvány fedésű, építhető paletta.
Nekem tetszik, hogy a highlight nem csillámos, normál hétköznapokra teljesen jó.
A kontúr szín az én világos bőrömhöz is jól passzol, és mivel elég halvány eddig még sosem sikerült túl sokat felvinnem belőle.
A buktató az a bronzosító... narancssárgás színt ad az arcomnak. Próbáltam kihasználni, és felvittem a szemhéjamra.. hát mivel vannak jobb szemfestékeim, nem ehhez szoktam nyúlni. (viszont volt már rá példa, hogy a szemhéjpalettám otthon maradt, és teljesen bevált helyettesítőnek :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Matt, halvány fedésű, építhető paletta.

Kitti199609

2018. augusztus 15.

Egyedül a kontúrszínt használom,azt nagyon szeretem.A bronzosító nekem sajnos nagyon narancssárgás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Brbgi

2018. július 19.

Szuper kis paletta. A kontúrszín tökéletes és a bronzosító is nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Szuper kis paletta. A kontúrszín tökéletes és a bronzosító is nagyon jó.

fannib1

2018. július 18.

Nagyon szeretem. Hamarosan elfogy, tuti, hogy újra fogom venni. A kontúrt és a bronzosító színt keverni szoktam, nagyon szép végeredményt lehet vele elérni. A púderrel az arccsontom alatti területet szoktam kiemelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

ShadyG

Korcsoport: < 18
2018. július 5.

Csodálatos termék. A bronzosító nagyon szép napbarnított hatást kölcsönöz a bőrnek, nem ül be a pórusokba, a highlighter is nagyon jó munkát végez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate