Trend It Up

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 26.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   7,5 g

Selymes-lágy textúrájú kontúrpaletta 3 különböző színű kontúrozó púderrel az arc tökéletes formázásához, színezéséhez és kiemeléséhez.

Ár: 1200 Ft , Eladó: szisz5
Állapot: 1x próbált, hibátlan termék, Helyszín: Szeged, fizetés: fizetés banki utalással vagy személyesen, igény szerint postázom
Mofi

2018. június 30.

Nekem a matt verzió van még belőle, féláron megérte szerintem. A világos színre nincs igazán szükségem, de természetesen majd elhasználgatom. Szerintem a kontúrszín és a bronzosító is szépen működik, nap végére kopik belőle, de nekem azt az 1000 Ft-ot teljesen megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 30.

feherandie

2018. június 30.

Ez az első kontúr kitem így nincs viszonyítási alapom, bár nyilván arcra való púdereket használtam már. Engem a kompaktsága iszonyatosan meggyőz még mindig, és az ára, hogy milyen kevéske pénzért 3 tökéletesen kihasználható színt kapunk (a matt van meg). Viszont minőségileg nem tudom mennyire győzött meg, hogy ne próbáljak ki ezután mást. A sötét árnyékoló szín tökéletes, szerintem mindenkinek az, viszont most a kopásával nem vagyok teljesen elégedett, valamiért az arcom egyik oldalán foltosan lekopik, a másik oldalon tökéletesen megmarad :D és nem is mindig azon az oldalon, amelyiket fogdosom... elég random.
Talán még annyit vettem észre, hogy annak ellenére, hogy mindhárom színt egyforma mennyiségben használom, a kontúrszín mégis nagyon gyorsan fogy, a bronzer pedig szinte alig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

Spvirgi

2018. június 10.

A csillàmos változatára esett a választásom. És nem bántam meg, mert nagyon tetszik, mind a három szint tudom használni elég jó mindegyik azt kell mondjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

bree07

2018. május 20.

Végre egy tökéletes kontúrszín. Nagyon tudom ajánlani, valóban selymes a textúrája, nem kelt koszos hatást. A highlight szín semmi extra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

kissdzs

2018. május 15.

Jól pigmentált, tartós színek. Minden színt ki tudok használni belőle. Sokáig elég.Ha elfogy szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

Gina1978

2018. április 18.

Csillogós verziót próbáltam ki, vegyes sikerrel. A két világosabb szín bevált, kicsit porol, de highlighterként használom, belefér egy kis csúszás. Viszont a legsötétebb szín nagyon sárga a bőrömön. Lámpafénynél ez nem tűnt fel, természetes fényben azonban nagyon elütött a bőrömtől. Ehhez tutira nem nyúlok többet. A másik két színt azonban elhasználom. Újra venni nem fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

fblnk

2018. április 18.

Én a két barna árnyalatot mixelve szoktam használni, mert a bronzosító elég narancssárgás a bőrömön. A világosat szem alá használom, oda tökéletes. Viszont a tartóssága számomra nagyon gyenge, alig bír ki néhány órát, és iszonyatosan porzik. Nem lett kedvenc, de mindenképp elhasználom, és egyébként a kiszerelése nagyon praktikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

sisieni

2018. április 11.

Ár-érték arányban szuper termék, kiszerelése miatt is nagyon praktikus. A színek pigmentáltak, nekem a világos a kedvencem, a szem alatti karikáimra zseniális, imádom. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 11.

schnau.adelle

2018. április 3.

Kárpáti Rebeka youtuber videóiban láttam ezt a palettát, ezért vettem meg.
Teljesen átlagosnak mondanám, de összességében jó kis termék.
Egy csillagot levonok, mert nekem nagyon porzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

Kárpáti Rebeka youtuber videóiban láttam ezt a palettát, ezért vettem meg.
Teljesen átlagosnak mondanám, de összességében jó kis termék.
Egy csillagot levonok, mert nekem nagyon porzik.

nellik

2018. április 1.

Nagyon jó kis paletta, kettőt is elhasználtam már. Én csak a két barna árnyalatot használom, a világossal nem nagyon tudok mit kezdeni, de sebaj.
Szuper pigmentált, tartós. Ugyan picit megdrágult a kezdeti árához képest, de így is nyerő ár-érték arányban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate