Trend It Up

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 26.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   7,5 g

Selymes-lágy textúrájú kontúrpaletta 3 különböző színű kontúrozó púderrel az arc tökéletes formázásához, színezéséhez és kiemeléséhez.

Ár: 1200 Ft , Eladó: szisz5
Állapot: 1x próbált, hibátlan termék, Helyszín: Szeged, fizetés: fizetés banki utalással vagy személyesen, igény szerint postázom
Kayla

2018. március 14.

Ez az első kontúrpalettám. A matt van meg, de annyira bevált, hogy a csillámoson is gondolkozom. Minden színt ki tudok használni, és ár-érték arányban szerintem nagyon jó. A highlighter színt azt hittem, nem fogom tudni alkalmazni, mert ugye matt, és nem fénylő, de a szemem alatti terület és a homlokcsont világosítására működik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Gina398

2018. március 11.

A matt verzió van meg. Szemhéj árnyékolásra használom. Ha már megvettem,kidobni nem szeretném. Nagy dudorok-pattanások jöttek ki tőle. Ráadásul nem is tartós arcon. Foltosan kopik. Beleül a pórusokba. Nagyon rossz. Nekem nem vált be arra a célra amire szerettem volna használni 🙁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

SzAgika08

2018. március 3.

Nagyon szeretem ezt a palettát először a csillámos verziót vettem be amiből a highliter színt nagyon szeretem a másik két színt viszont nem igazán tudom kihasználni a csillogása miatt, mert olyan leszek mint egy diszkógömb. Szóval megvettem a matt verziót is amiből viszont már a bronzosító színeket is tökéletesen ki tudom használni. A highlitert gyakran használom vizes ecsettel és úgy még gyönyörűbb lesz. Összeségében nagyon meg vagyok vele elégedve, könnyű eldolgozni, nem porzik és egész sokáig fenn marad. Így a matt verziót mindenkinek meleg szívvel ajánlom, a csillogóból a két barnát pedig a szememre használom ott tökéletesen mutat! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

recike0214

2018. február 27.

Háát. Vegyesek az érzéseim ezzel a kontúr palettával. Soha nem volt kontúr palettám, ez az első, de úgy érzem hogy valami nem stimmel vele. Nekem kicsit nehéz vele dolgozni, nem precíz, porzik össze vissza, túl szürkések az árnyalatok és nem fed rendesen. Nem veszem újra, helyette A Catrice Prime and Fine kontúr sticket veszem meg, szerintem az jobban fog teljesíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

helgus96

2018. február 23.

Nemrég újítottam be vele, abszolút bevált nagyon szépen pigmentált, az összes színt tudom használni (a matt árnyalat van meg). Könnyen el lehet dolgozni és nagyon szép természetes végeredményt lehet vele elérni. Negatívuma, hogy eléggé porzik és tartóssága sem 100%-os. De mindennapokra tökéletes, én nagyon megszerettem. Ajánlom mindenkinek, az ára is baráti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 23.

Andrea96

2018. február 12.

Imádom! Egyszerűen fantasztikus! A matt változata van meg, amiben található egy kicsit sárgasabb púderszín, amit a szemem alá szoktam tenni, egy kontúr és egy bronzosító árnyalat. Tartós, krémes, kellemes, építhető, de kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

IAlinka

2018. február 6.

A héten vettem és még csak 2-szer használtam, de már be lopta magát a szívembe. Valóban selymes a textúrája, vaj puha, és gyönyörűen pigmentált. Én a középső színt én nem tudom használni (a matt verzió van meg) mert nekem az túl narancssárgás, de a 2 szélső tökéletes az én bőrtúnusomhoz. Az ára sem borsos. Egyszóval, tökéj :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 6.

bugeyes

2018. február 3.

Nemrég ruháztam be a csillogós változatára és hát imádom, egyszerűen gyönyörűen lehet vele dolgozni, gyönyörűen pigmentált mindhárom szín. Most lehet néhányan kinevetnek majd, de ha sietek reggel, simán használom szemhéjpúderként is, és annak ellenére, hogy nem ez a funkciója, ott sem okoz csalódást. Az ára meg... szuper kis termék, szinte ingyen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

evi94

2018. február 2.

Nagyon örülök, hogy megvettem. Jól pigmentált és könnyen eldolgozható. Igazi must have a sminkcuccaim közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

LauuKovacs

2018. január 27.

Nekem a csillámos van meg, és azt kell mondjam tökéletes a bronzositasra, illetve a highlighterek gyönyörűek benne. Minden nap használom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate