Trend It Up

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 26.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   7,5 g

Selymes-lágy textúrájú kontúrpaletta 3 különböző színű kontúrozó púderrel az arc tökéletes formázásához, színezéséhez és kiemeléséhez.

Ár: 1200 Ft , Eladó: szisz5
Állapot: 1x próbált, hibátlan termék, Helyszín: Szeged, fizetés: fizetés banki utalással vagy személyesen, igény szerint postázom
kdorci

2018. január 15.

A legjobb, amit eddig próbáltam! Én minden színét ki tudom használni maximálisan. A világosat a szemem alá szoktam használni, esetleg a t-vonalamon. A contour és a bronzer színt pedig legtöbbször összemixelve szoktam feltenni (így számomra a tökéletes kontúr szín), de külön-külön is tökéletesek. Ár-érték arányban pedig ver mindent. Anastasia Beverly Hills kontúr palettája is megvan, de többször inkább ehhez nyúlok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

vicka

2018. január 5.

Ugyanez a matt verzió van meg nekem és én nagyon szeretem. csak a contour és a bronze színeket használom keverve bronzosításhoz és nekem nagyon jó kis kombináció. Tartós, természetes, és az én bronzer ecsetemmel egyáltalán nem porzik. Használtam már drágábbat is, és azokhoz képest is simán megállja a helyét. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

Reva03HU

2017. december 9.

Én a csillogó változatot vettem meg,és nem bántam meg. Csak highlight-nak használom, attól függ hogy melyik árnyalatot, hogy épp milyen a szem sminkem. Reggel felveszem,és délután is a helyén látom. Alverde sminkfixálót hasznalok, talán ez segít a kopás ellen. Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

orsay98

2017. november 27.

Nagyon nem tetszik benne, hogy porzik és nem tartós, de ennyiért nem is vártam többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 27.

LadyE

2017. november 11.

Tökéletes! Kevés is elég belőle, tartós, jól eldolgozható. Negatívuma az, hogy porzik, de emiatt nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

tinyblackpaw

2017. november 10.

A matt palettára esett a választásom. Egész jó. Kifejezetten tetszik, hogy a színek nem túl narancssárgásak és vörösesek így egész természetes hatást lehet vele elérni a világosabb arcbőrön is. Az összetevők is szépek és az ára is kedvező. Azonban az eldolgozás nem olyan egyszerű és nem éppen tartós. Ennek ellenére kap 4 csillagot, újravenni viszont nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

kvcsevi

2017. november 4.

A matt palettát vettem meg. Egyeltalán nem bántam meg ezt a vételt, a két kontúr színt keverve szoktam használni és tökéletesen néz ki az arcomon. A highlightert pedig a szemem alá, annyira nem tartós de igazából engem nem annyira zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 4.

Csokimano

2017. szeptember 23.

A legvilágosabb matt árnyalat picit szürkés, szerintem nagyon jól kihasználható. EGyetlen hátránya, hogy nagyon porzik, sokat kell visszaütögetni az ecsetről.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

foxinthebox

2017. szeptember 21.

A matt verziót birtoklom.
A highlightról nem tudok nyilatkozni, nekem sötét, de amúgy sem amiatt vásároltam meg, szóval ez számomra nem negatívum. Szemre elhasználgatom.
Nagyon szeretem a másik két árnyalatot, a kontúr szín világos bőrön is jól néz ki, a bronzosító nekem egy picit melegebb árnyalat, mint szeretném, de nem bánom, ugyanis általában a kettő keverékét viszem fel az arcomra, és így nagyon természetes hatást tudok vele elérni.
Plusz ez a legtartósabb bronzosító termékem.
Ha elfogyna, újravenném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

A matt verziót birtoklom.
Plusz ez a legtartósabb bronzosító termékem.
Ha elfogyna, újravenném!

lenochka

2017. augusztus 31.

A három színből álló kontúrpaletta azért volt számomra kifejezetten szimpatikus, mert szeretem a kompakt megoldásokat, amiket csak bedobok a táskámba ha utazom, vagy ilyesmi. Nyilván nem voltak nagy elvárásaim a pigmentáltsággal szemben, de lévén hogy ez a termék is nagyon olcsó volt, gondoltam kipróbálom, hátha. Ahárom közül nekem ez vált be a legjobban – nagyon szép fényes, csillogó hatást lehet elérni a ‘glow’ és ‘highlight’ részével. Összességében nekem tetszik ez a kis szett, én használom néha, nyilván megint kiemelném, hogy nem összekeverendő egy Guerlain highlighterrel, de én azt gondolom hogy ez megérte az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate