Trend It Up

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 26.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   7,5 g

Selymes-lágy textúrájú kontúrpaletta 3 különböző színű kontúrozó púderrel az arc tökéletes formázásához, színezéséhez és kiemeléséhez.

Ár: 1200 Ft , Eladó: szisz5
Állapot: 1x próbált, hibátlan termék, Helyszín: Szeged, fizetés: fizetés banki utalással vagy személyesen, igény szerint postázom
FloraFarkas

2017. augusztus 28.

nekem nem igazán jött be, eléggé porzik és nem tartós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

nekem nem igazán jött be, eléggé porzik és nem tartós

lexike000

2017. augusztus 27.

A matt palettát vettem meg, amit minden nap használok. Sajnos, nálam nem tartós és 2-3 óránként kellene újra felvinni a bőrömre. Ettől függetlenül 4*-ot adok a terméknek, mert nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

kecskesszuszu17

2017. július 30.

A matt változatot vettem meg, és nagyon nem bántam meg, a kontúrszín végre nem a klasszikus sárgás barna, amit nagyon nehéz találni. Nagyon elégedett vagyok vele, úgy is, hogy a másik két színt alig használom, mivel őrületesen pigmentált palettáról van szó, és tökéletes a színe. Azt hiszem életem végéig kitart majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 30.

ST

2017. július 22.

Mindkét palettát megvettem, mert szerettem volna egy többszínű highlightert, de tartottam a diszkógömb-hatástól. Végül mégis a fényesnél maradtam, aminek a contour és a glow részét a járomcsontra, ill. szemhéjra, a highlight részt pedig szemzugba és szemöldökcsontra használom. A matt palettának vhogy nem volt pozitív hatása rajtam, a kontúrozó részt nem tudtam rendesen eldolgozni, és inkább olyan hatást keltett a világosabb, kissé rózsaszínes arcomon, mintha kéménybe néztem volna 😂 Így ez eladóvá vált, megtaláljátok a hirdetéseim között. Kontúrozásra nekem az Alverde világos krémes palettája vált be, ez rajtam nagyon természetes hatást kelt, majdhogy az alapozót is helyettesíti, eldolgozni alig kell, és a highlightere is visszafogottabb ennek a fényes palettájához képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 22.

gioia

2017. július 19.

A matt palettát vettem meg és nagyon szeretem, főleg a hideg barna árnyalatot, mert tökéletesen illik az arcszínemhez. A bronzosítóval pedig feldobom. A legvilágosabb színt nem igazán használtam még, de majd próbálgatom. Eddig 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 19.

Arrowette

2017. július 5.

Szép színek vannak a palettában, de nem bizonyultak túl tartósnak. Mindennapi sminkekhez tökéletes, de pár óra múlva újra fel kell vinni mert nem igazán látszanak már. Kontúrozáshoz a két sötétebb színt keverem, a világosabbat a szemöldökcsontom kiemelésére és a belső szemzugba teszem. Highliterként nekem nem tetszik, de csak azért mert nem túl tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

FKingu

2017. július 3.

A matt paletta színei nagyon jók, de kicsit nehezebb eldolgozni, mint az általam próbált korábbi krémes kontúrozókat. A világos highlighter árnyalat akár még púdernek is jó, tartósságáról még update-elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Sheila

2017. június 29.

A matt palettát birtoklom és meglepően jó kis termék ez. Kontúrozáshoz a két barna színt összekeverve használom, tökéletes, a világos szín púderként pl korrektor fixálásra is bevált. Igazi multifunkciós darab, szemhéjpúderként is kipróbáltam, úgyis működik. Mióta megvan, szinte csak ezért nyúlok, rohanós reggelekre tökéletes. Valószínűleg nyaralásra is jön velem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 29.

DSchifferer

2017. május 30.

Én a fényesebb palettát vettem meg. Nagyon jó a konturozó része. A bronze is viszont a highlighter az nagyon fényes így óvatosan kell bánni a mennyiséggel. Állaga és minősége tökéletes. Szerintem a matt palettát is meg fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

ponilopopolopo

2017. május 25.

A kiemelő rész hatalmas csalódás volt. De szépen pigmentált a kontúrozó és a bronzosító rész is. Drága ár-érték arány, 3 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate