Trend It Up

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gica81, Módosítva: 2020. június 22.

Limitált kiadás

Modern virágos illat, mely tökéletesen illik a Lips & Perfumes sorozat kárminvörös rúzsához.

nyarigabi

2018. augusztus 1.

Végigszaglásztam mind a hatot, négy teljesen semmitmondó virágillat, egy citrusos és egy édes. Egyik se jó szerintem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

nyuszo

2018. augusztus 1.

Én is végig szagoltam mindet, és végül a 050 mellett tettem le a voksomat.... szerintem ő felel meg az orientális - virágos kategóriának! Fújtam is belőle bőrre, és valóban egy kellemes, púderes, enyhén fűszeres illat lett belőle.... a csomagolása letisztult, ízléses! Lehet, hogy vásárlás lesz még belőle, feltéve, hogy nem kapkodják el ennyi pénzért pillanatok alatt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 1.

senskin

2018. július 19.

A rúzsos állványon vettem észre, eloszor nem értettem mi ez a lips parfums, és hol is a parfum? A piros a legjobb az összes kozott. Nyárias, noies, szexi. Az ára is meglepoen baráti. Kellemes illat. Pedig mindig a márkásakra vadászok. Ez egynek jól jöhet! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 19.

cintialaura

2018. július 19.

Imáááááádom!! A 30-as bordó színű van meg, édes de nem fojtogató illat közepesnél kicsit jobb tartóssággal. Tuti veszek még belőle legalább egy üveggel mielőtt elfogynak a készletek.:)
Az egyetlen dolog amit hiányolok az az, hogy az illatjegyeket sehová sem írták ki ai kicsit zavart, mert kénytelen volt mind az ötöt végig szagolgatni, pedig szúrós-citromos(?) illatút kapásból kihagytam volna....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

csillu

2018. július 16.

Sosem szoktam ezeknek a trendkiadású parfümöknek bedőlni, de valamiért a csomagolása megtetszett. A pirosat megszagoltam és valahogy annyira el tudtam képzelni magamon, hogy megvettem. Igazi nyári, csajos, könnyed illat, inkább mondanám friss virágosnak. Tartóssága átlagos, reggeli fújás után délután még nyomokban érezni. Kellemes és könnyed, megfizethető árért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 16.

drzhczk

2018. július 8.

teljesen véletlenül botlottam bele ebbe az új trend it up "kollekcióba", de szerencsésnek érzem magam, mivel nagyon ritkán találok olyan parfümöt, ami igazán elnyeri a tetszésem.
a 050 számúra esett a választásom, és tökéletesen eleget tesz az elképzeléseimnek, púderes, édeskés, de nem tolakodó, könnyed, minden nap bátran viselhető.
egyetlen aggályom vele kapcsolatban, hogy (mint minden szuper termék) valószínűleg ez sem lesz sokáig kapható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

gigi12889

2018. július 5.

Kellemes illata van bár nem éppen a legtartósabb kategória. Ár-érték arányban megéri. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Limonene, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal, Citral, Hydroxycitronellal

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.