Trend It Up

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 19.

A maximálisan dús és lélegzetelállító szempillákért, csomók nélkül.

• intenzíven volumennövelő
  • ápoló hatású
  • kúpos formájú nejlon kefével
  • kontaktlencsét viselők számára is alkalmas

Samybubu

2018. június 22.

Borzalmas, annyi terméket vesz fel a kefe, hogy csodálom, hogy meg tudom emelni, hiába próbálom lehúzni, rajta marad a fél tubus... Összetapadnak tőle a szempilláim, percekig nem szárad meg, elkenődik, nem hosszabbít és nem is dúsít (hacsak azt nem vesszük dúsításnak, hogy az összes szempillám egy nagy pillává tapad össze). Összességében számomra teljesen használhatatlan, pedig többször is próbálkoztam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

tothbarbara74

2018. június 15.

Húgom ódákat zengett róla, úgyhogy nem bírtam ki és megvettem a felbontott Clinique és EL spiráljaim mellé és csak pillázok az első felrakás óta. Semmiben, de semmiben nem marad el a másik két spirálom mögött, sőőőőőt, a Clinique-nél sokkal szebb, hangsúlyosabb, hegyesebb (szerintem az nagyon fontos az összképnél) pillákat csinál, az EL spirálnak hasonló az eredménye, de az EL kenődik, a Trend it up pedig nem kenődik, nem pereg, nem csomóz, szépen szétválasztja a pillákat, este is tartja az ívet, csodálatos, de tényleg, soha többet nem költök drágább spirálra, szavakat nem találok, mennyire meglepett ez a spirál.
Up: Szerintem hullik tőle a szempillám, általában ritkán látok a lemosásnál kihullott pillát, de amikor ezt használom, szinte mindig van 1-2 szál a micis vattán, nem vagyok teljesen meggyőződve, de szerintem ő a ludas. Sajna nem merem tovább használni, lepontozom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 15.

Esther0313

2018. március 29.

Mikor megvettem borzalmas volt. Kenodott, potyogott a pillaimat osszecsomositotta. Vartam vele par honapot picit beszaradt es mar eleg jo☺ Hatalmas pillakat csinal,szet valaszt es mar nem potyog. 4 pontot adok, de csak azert ,mert az elejen tenyleg borzaszto volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 29.

heydy10

2018. március 13.

Lelkesen vettem meg, de nagy csalódás... Nem hosszabítja a pillákat, de mégcsak nem is dúsítja. Szörnyű az állaga is, de attól tartok, hogy valaki (nagyon kedves, inteligens ember) kibontotta az üzletben és amikor megvettem már közel volt a beszáradáshoz. Csomós... fujj-fujj Akárhogyis, nekem ez a tapsztalatom vele. BIZTOS, hogy nem venném meg újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Kucika

2018. február 19.

Már 2x veszem.
Az itteni vélemények miatt próbáltam ki, nem csalódtam benne, viszont (!) oda kell figyelni h 1,5-2 hónapnál nekem már irritációt okozott (kis pöttyök a szempilláim tövében)
Ettől függetlenül nagyon szeretem mert nem a spirál hibája hanem a szemem az érzékeny.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Már 2x veszem.

selgah

2018. február 3.

nagyon szeretem ezt a spiralt, többször újravettem már. az állaga talán egy picit a folyósabb kategória, a kefe is több festéket vesz fel, de én pont az ilyen spirálokat szeretem. ennek ellenére könnyű vele dolgozni, nem
szárad be egyhamar és az ára is baráti :) ugyan az újdonságokat mindig kiprobalom, ha nagy a hype, de ehhez vissza fogok térni még, az tuti :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

ursuska

2018. január 21.

Nem szoktam elsietni sosem a szempillaspirálok véleményezését, mert úgy vélem, ha másfajta a spirál keféje, akkor elkél egy kis gyakorlás míg megszokja az ember. Nem is könnyítette meg a dolgomat ez a kefe, összetapasztotta és valahogy összekuszálta a pilláimat. Idővel valamennyire megtanultam kezelni, de amiért nem tartom jónak ezt a spirált, az az, hogy nagyon hamar lemaszatolódik a szemem alá. Eltávolítani onnan és a pilláimról sem túl egyszerű, így nekem csak ennyit ér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

narancsdzsem

2018. január 5.

Nem dúsít egyáltalán. Igaz, hogy göndöríti a pillákat, de akinek öt szál van, az nincs a göndörítéssel kisegítve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 5.

aNora

2017. december 16.

Nagy kedvenc ez a spirál. Szépen szétválasztja a pilláim és akár 2 rétegben is felvihető. És en szeretem a szép csomagolásokat is. Így engem ez azonnal levett a lábamról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

viko01

2017. december 6.

Jaj de nem szeretem.. nagyon sok festéket vesz fel a kefe, hiába próbálom lehúzni róla a felesleget, egyszerűen nem lehet. Ebből fakadóan konkrétan egy nagy csomóvá ragasztja össze a pilláimat, de aztán lehet, hogy csak én vagyok a béna :D a lényeg, hogy kín szenvedés szempillaspirálozni vele. Nálam semmit nem váltott be abból, amit ígér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

Hidratálók: Butylene Glycol