Trend It Up

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 19.

A maximálisan dús és lélegzetelállító szempillákért, csomók nélkül.

• intenzíven volumennövelő
  • ápoló hatású
  • kúpos formájú nejlon kefével
  • kontaktlencsét viselők számára is alkalmas

BDominika25

2017. november 25.

Születésnapomra kaptam Anyukámtól, mivel imádom a smink termékeket nem volt kérdés, hogy ne próbáljam ki azonnal és jöjjek véleményt írni róla.
Először is, engem a csomagolása már megfogott az első látványnál; szép, elegáns és nem olcsó hatást keltő.
Az illata tipikus szempillaspirál illatú, viszont neki a keféje más, ugyanakkor jó mert nem vesz fel sok terméket hanem csak annyit ami épp elegendő.
Eddig ez a második termékem ettől a márkától és mind a kettővel teljesen megvagyok elégedve minden szempontból; elég jó minőség és kedvező ár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 25.

Villango

2017. november 15.

UP.: maga a festék jó, de rengeteget vesz fel az ecset, alig tudom kezelni. :(

A MAC-em helyett kerestem vmi olcsóbb de dögösebb hatást keltő megoldást, ami szintén nem pereg (ez már nagy szó úgy látom egy spirálnál) és megtaláltam!!! :) Tényleg drámaibb hatást lehet elérni vele,a mediterrán arcomhoz pedig ez kell, kész, és ő tudja is amit elvárok tőle. Nekem is szinte legfontosabb kritérium hogy ne másszon le a szemem alá, és ő tényleg nem mászik le. Nagyon nagyon jó, biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 15.

UP.: maga a festék jó, de rengeteget vesz fel az ecset, alig tudom kezelni. :(

canyon

2017. november 10.

Számomra szokatlan a feje, de nem rossz. Szilikon sörtékhez vagyok szokva, de ezzel is könnyű dolgozni. Szép pillákat csinál, de nekem inkább természetesnek tűnik, nem "maximálisan dús és lélegzetelállítónak. Betartja az ígéretét és nem csomósodik, nap végére sem pereg le. Szívesen használom hétköznapokon

UPDATE!
Borzasztó csalódás. 2 hónap után folyni kezdett a festék a tubusban, olyan volt, mint egy krém. Tocsogott a festékbe, nem lehetett lehúzni sem olyan ragacsos állagú volt. Azonnal ki is dobhattam ... lepontozom teljesen!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

UPDATE!

szaboaniita

2017. november 8.

A SZEMPILLASPIRÁL.Ma vettem meg és muszáj véleményeznem. Átlagos szempilláim vannak, nem túl sűrű, nem túl hosszú és még világosak is..:D A joy trend it up-os kupont használtam fel, így fél áron jutottam hozzá de teljes áron is bármikor megvenném! Egyszerűen tökéletes, szép fekete színe van, pont elegendő festéket vesz fel és a keféjével a legkisebb pillákhoz is el lehet érni. Most így próbaként kb. 2 órát volt fent, ez idő alatt nem kenődött nem pergett. Jaa és a csomagolás.. nagyon szép, elegáns, nincs olcsó hatása. Pár cuccott már vettem a márkától és még nem csalódtam. Ár-érték arányban verhetetlen!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

cicaaholdrol

2017. október 19.

A keféje valami csúcs szuper, csak egy rétegben használom, szépen szétválaszt, gyorsan szárad... DE! nekem sajnos pár óra elteltével morzsolódik, és a szemem alól törölgethetem a festéket (nekem egy spirállal kapcs ez a legnagyobb fekete pont).

UP: nem érdekel, hogy még a 3/4 megvan, ma kidobom!!! Nagyon mérges vagyok rá. Tök mindegy milyen időjárási viszonyok között használom, potyog. Lehet, hogy én fogtam ki az egyetlen selejt darabot? Mert ahogy látom a többségnek nincs ilyen problémája...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

nagyheni92

2017. október 5.

Én teljesen beleszerettem ebbe a spirálba! Eddig a L’oreal False Lesh 2-végű szempilla spirált használtam, kb 4000.-ért, csak azt tudta azt a minőséget hozni mint amit én elvártam volna! De ez!!!!!! Még szerintem jobb ez a L’oreal! Nálam ez a spirál egésznap fenn marad, gyönyőrű, hosszított, ívelt pillákat csinál! Ja és sokkal olcsóbb, csak 1500.-! Ráadásul tökre bírom, hogy amikor becsukom akkor kattan is egyet 😀 egyre jobban kezdem megszeretni ezeket a Trend it up! Termékeket! 💞

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

kecskesszuszu17

2017. október 4.

Nem rossz, de nem is a kedvencem. Nagyon régóta keresek jó spirált, és gondoltam teszek egy próbát ezzel, hátha. El fogom használni, mert szépen szétválasztja, íveli és hosszítja a pillákat. Nem pereg, de kicsit felkenődik a szemöldököm alá. Illetve a csomagolása legutóbb szétvált, és kijött a kis belső kupakja, ami csak kitartó küzdelem után volt hajlandó a helyén maradni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

Csokimano

2017. szeptember 23.

Eszméletlen , ez a spirál gyönyörűen hosszabbítja a pilláimat, nem ragad össze felrakás közben és a legfontosabb: nem pereg :)))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Soly77

2017. szeptember 18.

Nagyon jó spirál, kenterbe veri a drágább pl Estee Lauder spirálomat is! nagyon jó a keféje, szépen szétválaszt... Ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

magichand

2017. augusztus 30.

Jó lenne, de nekem pereg, viszont legalább nem irritál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Jó lenne, de nekem pereg, viszont legalább nem irritál.

Hidratálók: Butylene Glycol