Trend It Up

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 19.

A maximálisan dús és lélegzetelállító szempillákért, csomók nélkül.

• intenzíven volumennövelő
  • ápoló hatású
  • kúpos formájú nejlon kefével
  • kontaktlencsét viselők számára is alkalmas

vargakrisztina1225

2017. augusztus 27.

Most ismerkedem a termékcsaláddal, megnéztem az itteni vélemények alapján melyik spirál kapta a legtöbb csillagot. Ezért választottam ezt, és nem is bántam meg. Nagyon szépen szétválasztja a pillákat, szép lesz a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Pancsi

2017. augusztus 25.

Ez egy nagyon jó spirál. A kedvenc szempillaspirálomat nem találom sehol a polcokon (Bourjois Volume Glamour Ultra Care) pedig évek óta csak azt vettem. Az Artdeconak is van egy ápoló spirálja, de az árához képest csalódás volt, ráadásul csípte a szemem is. Az Artdeconál drágább sminktermékeket évek óta nem is használok, mert szerintem egész egyszerűen nem érik meg az árukat.) A Bourjois többi spirálja pedig nem volt annyira jó, mint a fehér csomagolású kedvenc. Ezért keresgélni kezdtem, a dm-ben járva. Igazság szerint semmi jóra nem számítottam a saját márkás terméktől, de gondoltam, ha több ezer forintos spirálokat is ki kellett dobnom, mert nem váltak be, akkor 1400-1500 Ft igazán nem számít. Ilyen olcsó spirált még soha életemben nem vettem, de tetszett a spirál formája, illetve olyat kerestem aminek van ápoló hatása is, ezért esett rá a választásom. Jó, hogy tettem egy próbát, mert eddig bevált, kényelmes használni, nagyon szépen dúsít (pedig szőke típus vagyok, világos és nem túl dús pillákkal). Ár-érték arányban pedig a legjobb, amit valaha használtam. Az árához képest maximálisan kiemelkedő, sőt, számomra messze jobb, mint a többi drogériás termék (Loreal, Maybelline stb.). Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

tonic

2017. augusztus 6.

Igaz még csak egyszer próbáltam,de tényleg szép pillákat csinál,remélem,hogy tartós is lesz viszonylag. Volt,h sokkal drágábbal kevésbé voltam megelégedve.
Még kipróbálom majd az itt szintén dicsért szempilla alapjukkal, remélem azzal még hatásosabb lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 6.

anette0118

2017. augusztus 5.

Megkockáztatom, hogy ár-érték arányban a legjobb spirál, amit eddig használtam.
Simán veri a drágább verziókat! :)
Remélem marad a piacon. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Megkockáztatom, hogy ár-érték arányban a legjobb spirál, amit eddig használtam.
Simán veri a drágább verziókat! :)
Remélem marad a piacon. :)

ebabucci

2017. július 26.

Fantasztikus! Simán-lazán felveszi a versenyt a drogériák legdrágább szempillafestékeivel! Végre egy vékony kefe, amivel a belső szemzug pilláihoz is hozzáférek!
Nem kenődik el, picit tán még könnyálló is, estére nem mászik el, nem pereg le.
A pillák nem tapadnak össze, csodaszép a végeredmény!!!
+ még egy jó pont! Nem irritálja a szemem, ha belekerül.
Újravenném bármikor

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 26.

Nem kenődik el, picit tán még könnyálló is, estére nem mászik el, nem pereg le.
A pillák nem tapadnak össze, csodaszép a végeredmény!!!
+ még egy jó pont! Nem irritálja a szemem, ha belekerül.
Újravenném bármikor

Gift Box

2017. június 24.

Te jó ég, ez a szempillaspirál hihetetlenül jó! Hagyományos keféje van, bár kicsit karcsúbb az átlagnál. Én nem tapasztaltam, hogy sok festéket venne fel, a textúrája is nagyon könnyű, álom vele dolgozni, nem csomósít, és gyönyörűen szétválasztja a pillákat. Göndörítek előtte, de jól megtartja a szempillák ívét, hosszít is kicsit, tartós is. Jól záródik, kattan egyet, és a tubus is olyan kis szépséges ezzel a lilás-bíboros metálos színnel. Ez a spirál egyszerűen maga a tökély számomra, rám sem szeretnék nézni másmilyen fajtára ezentúl. :) Meglepő ugyan, de alacsony árkategória ide vagy oda, nagyon jó minőségű termékről van szó, és az összetevőibe sem tudok belekötni, le a kalappal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.

Juhannae

2017. június 15.

Számomra nem vált be. Rengeteg festéket vesz fel az ecset.. Ragacsos, összetapadt szempillákat csinál. Azonban a tartóssága megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

kittike14

2017. május 15.

Nagyon szuper!!!!! Nem vesz fel túl sok festéket, könnyű vele dolgozni, szép pillákat csinál. Nem bántam meg, hogy ő jött velem haza a JOY napokon, nem pedig olyan spirál, amire lett volna kupon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

Hidratálók: Butylene Glycol