Trend It Up

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 24.

Bőrtípus:   Normál

Selymes-lágy textúrájú púder a matt sminkért és bársonyos bőrért. A variálható fedési intenzitás különböző arctónust tesz lehetővé, az átlátszótól egészen a jól fedő, egyenletes sminkig.

Ár: 900 , Eladó: Jeanette88
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Nagyesztergár, fizetés: előreutalással
Ár: 500 Ft , Eladó: Colormonkey
Állapot: Bontatlan., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétellel Budapesten.
canyon

2017. június 3.

Nagyon kedvelem, jó kis darab :) kellően mattít, tökéletes porcelán bőrt eredményez, szerintem nem túlzás. A nagy melegben sem kellett igazítani. Jól záródó doboza van és még a szivacs is tetszik. Annyi negatívumot említenék (ami az én hibám, tudom) sokkal világosabb, mint gondoltam volna. A tesztert nem az arcomon próbáltam ki, így nem tökéletes a színe, de ebből is tanultam :)
Amennyit én sminkelek bőven elég, jó áron számomra megfelelő terméket találtam :) ígéretes ez a márka...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.

blankasara

2017. május 11.

Friss élményeim vannak vele. Egyelőre szeretjük egymást - remélem a későbbiekben sem pattogok ki tőle, vagy ilyesmi. Leheletfinom púder, ami számomra pozitív és meglepő volt amikor először feltettem és a hozzá adott pamacs sem rossz, ami szerintem ritka drogériás termékeknél. A kis belső tükör kényelmes, praktikus, a csomagolása elegáns és jól záródik. Az ára teljesen oké, eddig mindig drágább púdereket használtam. Jól bírta napközben, nem kellett többször korrigálnom, mint egyébként szoktam, illetve nem ült meg a pórusaimban, ami szintén pozitívum. Nem életem púdere, de nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

electropanic99

2017. május 7.

Egyenlőre vannak napok amikor szeretem és vannak mikor legszívesebben kukába hajítanám. Eléggé maszkhatásnak érzem, de még adok neki egy kisebb esélyt. Hátha. Addig 3 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate