Trend It Up

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 24.

Bőrtípus:   Normál

Selymes-lágy textúrájú púder a matt sminkért és bársonyos bőrért. A variálható fedési intenzitás különböző arctónust tesz lehetővé, az átlátszótól egészen a jól fedő, egyenletes sminkig.

Ár: 900 , Eladó: Jeanette88
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Nagyesztergár, fizetés: előreutalással
Ár: 500 Ft , Eladó: Colormonkey
Állapot: Bontatlan., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétellel Budapesten.
izabella73

2018. október 4.

050es színben van meg,ami se nem túl sötét,se nem világos,pont jó a színe,az én átlagos közepes bőrszínemhez.Ami pozitívum hogy szépek az összetevői,nem drága,jol fed és mégsincs poros hatása.Csomagolása is szuper,massziv,tükörrel ellátva..Egyetlen bajom vele,hogy nem sokáig mattít, hamar átfényesedik a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 4.

kacibog83

2018. szeptember 15.

Kiárusításban jutottam hozzá, pedig volt otthon a szokásos púderemből, de ennyi pénzért nem hagyhattam ott (699 ft). Sokkal jobban meg vagyok vele elégedve, mint az eddig használt Rimmel stay matte púderrel. Nincs lisztes hatása az arcomon, ugyanakkor mattít és a fedése is megfelelő számomra. A benne lévő tükörről meg már nem is beszélek :-), a csomagolása is nagyon praktikus. Teljes árom is be fogom szerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Ophelia

2018. szeptember 13.

Sajnos porzik, de a bőrömön nincs lisztes hatása. Tartós, és látszik, hogy az alapozóval együtt lényegesen szebb bőrképet az, mint a korábbi púdereim, van fedése. Jó árban van, a csomagolása masszív, egyedül azt nehezményezem, hogy iszonyú gyorsan fogy. De ettől még szerintem újraveszem, mert kiemelkedően jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

vkata96

2018. szeptember 6.

A Loreal Creme Puff helyett szerettem volna egy olcsóbb kategóriájú púdert, és rengeteget kellett kipróbálnom (és kidobnom vagy a fiók aljába bevágnom) mire megtaláltam Őt. Az sokáig tartó próbálkozás után pedig azt tudom mondani, hogy ez A púder. Nem porolódik, nem ül bele a ráncokba, nem túl kemény és nem is túl puha, a színt is sikerült elsőre eltalálni. Nagyon praktikus a csomagolása, rendesen zár, és még tükör is van benne, így természetesen mindig velem van. Nap közben azért ha eszembe jut, egyszer ráfrissítek, de anélkül is megvagyok. Utólag egyébként arra jöttem rá, hogy még a creme puffnál is jobb, mert az túlságosan porolódott és nagyon sokat vett fel az ecset, így poros lett az összkép is. A bőrömre semmilyen hatással nem volt, nem irritálja, nem okozott pattanásokat. 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

MissKB

2018. augusztus 11.

Nem rossz termék, még teljes áron is abszolút rendben van. Nyáron eléggé zsírosodik a bőröm, de délig kibírom ezzel a púderrel. Mindig alapozó fölé használom, szerencsére jól működnek együtt. Egyébként önmagában is elég jó a fedése. Külön ecsettel szoktam használni, de sajnos eléggé porzik, és hajlamos a végeredmény lisztes hatású lenni, szóval igyekszem óvatosan bánni vele. A színe teljesen rendben van, jól illeszkedik a bőröm színéhez. A csomagolása pedig messze meghaladja az ebben az árkategóriában elvárhatót, nagyon masszív és még kis tükör is van a dobozban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

kingh

2018. július 19.

Már a 3.-4. alkalommal vásárolom ezt a púdert. Olajos bőrömnek nagyon jót tesz, egy délelőttöt simán kibír, ebéd után egy kis igazítás és bírja nap végéig. Télen alapozó fölé, nyáron önmagában használom a kis szivacskájával. Próbáltam púderecsettel, de nekem úgy kevés volt. A színe is természetes, az árnyalatok közül én megtaláltam a számomra megfelelőt (azt hiszem 020-as számú, az én sárgás tónusomhoz pont jó). Ami a legjobb, hogy nem oxidálódik, pedig nekem ez gyakori problémám. Nem érzem, hogy eltömítené a pórusaimat, hagyja levegőzni a bőrt, nem okozott semmilyen irritációt. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

fannib1

2018. július 18.

Jó kis púder, jól mattít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Jó kis púder, jól mattít.

Diuszkaa

2018. június 14.

Imádom! Egyik barátnőm ajánlotta, mikor kérdeztem, mit használjak, mert zavar a zsírosodó arcbőröm a T-vonalban, és én sosem használtam igazán sminkcuccot szemhéjtuson, szempillaspirálon, valamint szemöldökformázó poron és rúzson kívül.
A színe szépen fed, még anyukám is megjegyezte, hogy olyan szép egyenletes az arcom, mire mondtam, hogy ez a púder! Levegőzik az arcom, nem "fulladok" tőle, nem pattogok ki, továbbá tényleg nem fetreng a zsírban és csillogásban a homlokom+orrom. Illata is megfelelő, nem valami mű szagot árasztok egész nap, hogy még egy puszit se kaphassak a barátomtól... :D
Mindenképpen újra fogom venni, az árával is meg vagyok elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

Mindenképpen újra fogom venni, az árával is meg vagyok elégedve!

pappveronika30

2018. május 25.

Leárazva vettem meg 450 forintért a DM-ben. Nagyon meg vagyok vele elégedve, hiszen kellően mattít és nem színezi meg a bőröm. A teljes árát is megfizetem ha elfogy a mostani! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

Caty88

2018. május 25.

Nagyon szeretem,többször újravásároltam már. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Nagyon szeretem,többször újravásároltam már. Csak ajánlani tudom!

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate