Trend It Up

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 24.

Bőrtípus:   Normál

Selymes-lágy textúrájú púder a matt sminkért és bársonyos bőrért. A variálható fedési intenzitás különböző arctónust tesz lehetővé, az átlátszótól egészen a jól fedő, egyenletes sminkig.

Ár: 900 , Eladó: Jeanette88
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Nagyesztergár, fizetés: előreutalással
Ár: 500 Ft , Eladó: Colormonkey
Állapot: Bontatlan., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétellel Budapesten.
Aryaa

2018. január 13.

Egy teljesen mindennapos púdernek mondanám. Nem mondom, hogy világmegváltó, vagy milliókkal meghosszabbitja a smink élettartamát, vagy ettől nem fényesedek ki a nap végére, de az tény, hogy én ezt sosem vártam el egy púdertől. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

b.brigi93

2017. december 11.

Véletlen baleset során a Rimmel-es púderem darabokra tört, de sehogy se tudtam megmenteni. Gyorsan be is ugrottam a dm-ben utánpótlásért, de sajnos nem volt a megfelelő színben. Így a trend is up-os pulthoz odakeveredve megláttam őt. Hazavittem, és azóta töretlen a kapcsolatunk. Nagyon tartós, matt. Ár-érték arányában tökéletes. A színválaszték megfelelő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

Lili2109

2017. december 6.

Szerintem nagyon jó ez a púder, akciósan vettem de újravenném. Jó a fedés, szép az eredmény. Plusz pont a tükör és a szivacs!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

csillu23

2017. december 5.

Kombinált bőröm van, vannak zsíros foltok az arcomon, és erre kerestem egy púdert. Nekem a 035-ös árnyalatban van meg és meg vagyok vele elégedve, mert szépen fixál és jól fed. Szerintem nagyon jó kis termék, ár érték arányban is jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Dancyy

2017. december 5.

Jo aron van es a szinek is tok jok :) Ajanlom mindenkinek:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Jo aron van es a szinek is tok jok :) Ajanlom mindenkinek:)

Brazilparty

2017. november 17.

Szuper, olcsó kis púder, jól fed, táskaálló a csomagolása, jó benne a szivacs.. Ennyi pénzért főnyeremény

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

asszembocicsoki

2017. november 14.

Zseniális púder! A csomagolása szuper, jól záródik és igényes is. A saját szivacsát nem nagyon használtam, ecset-párti vagyok. Pattanásokat nem okozott (azaz a meglévőkön nem rontott), egész jól fed, szépen egységesít, mattít.
Ennyiért azt hiszem, hogy főnyeremény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Ennyiért azt hiszem, hogy főnyeremény.

LauuKovacs

2017. november 14.

Szeretem mert jó kis púder, igazából az én bőröm a nap felére úgyis zsíros lesz mindegy mit teszek rá, de ez picit odébb tolja ezt a folyamatot. A kis pamacsot nem használom hozzá, de jó hogy van, hiszen ha elfelejtek ecsetet vinni magammal jól jön az :) én megszerettem, és biztos hogy sokáig ki ismfog tartani :) akciósan vettem kb. 800ft-ert :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 14.

szaboaniita

2017. november 8.

Nagyon szeretem, amíg lehet kapni addig ezt fogom venni:) Fura a színek számozása, a csomagolás nagyon szép, elegáns, masszív és a tükör is nagyon jó minőségű.Maga a púder szépen mattít, ecsettel viszem fel, de a szivacs ami jár hozzá azzal is megoldható a felvitel. Nekem így is úgy is kifényesedik az arcom főleg a T vonalam, de ezen nem segít semmi. Nekem eddig ez a púder vált be a legjobban minden szempontból. Jaaa és az ára is baráti:) Nálam 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

Hatshepsut

2017. október 28.

Nagyon jó kis púder, mattít, de nem olyan poros a végeredmény. Egész nap az arcomon marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate