Trend It Up

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 24.

Bőrtípus:   Normál

Selymes-lágy textúrájú púder a matt sminkért és bársonyos bőrért. A variálható fedési intenzitás különböző arctónust tesz lehetővé, az átlátszótól egészen a jól fedő, egyenletes sminkig.

Ár: 900 , Eladó: Jeanette88
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Nagyesztergár, fizetés: előreutalással
Ár: 500 Ft , Eladó: Colormonkey
Állapot: Bontatlan., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétellel Budapesten.
kesha420

2017. október 18.

Meglepően jó termék. A színe tökéletesen passzol a bőrömhöz, a csomagolása abszolút nem gagyi, mattít, nem poros a hatása, a szivacs tényleg használható, bár az ecset sokkal jobb, ár-érték arányban rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

dzsanki

2017. október 15.

Teljesen rendben van, mattít, fed is, természetes hatású, normál, átlagos mennyiség, a doboz szép, van benne tükör és pamacs, az összetevői majdnem teljesen szépek, nem üt ki rajta a zsírkő, ennyi pénzért pláne oké.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 15.

Annusi

2017. október 15.

Ár-érték arány teljesen rendben van. Lehetne kicsit tartósabb, és nekem felvitel közben eléggé porol, ami mondjuk fekete felső viselése esetén nem a legjobb, de ennyi pénzért nem hiszem hogy többet lehetne várni tőle. A csomagolása viszont rendkívül jól bírja a strapát, táskában hurcolást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Mano1234

2017. október 15.

Eddig ez a legjobb púder amit használtam. Tetszik, hogy a fedése építhető, mégsem lesz poros hatása. A bőröm tapintása olyan selymes lesz utána,hogy hihetetlen 🙂 A tartóssága is rendben van, egyszer elég igazítani napközben és a csomagolás is masszív, nagy tükörrel a belsejében plusz szivacs ami végre használható, nem kell külön ecsetet vinni hozzá. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

kovitami

2017. október 11.

A számozás az egyetlen bajom. 3 dbot kellett vennem belőle mire rájöttem melyik az én árnyalatom. Alapból nagyon elégedett vagyok vele, nálam maximálisan jobban teljesít, mint a Rimmel Stay Matte-je. Most hogy már tudom melyik árnyalat kell nekem így már biztos vagyok benne, hogy újra fogom venni!:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

hnikolett

2017. szeptember 27.

Felarasan gyorsan beszereztem kettőt is, de lehet visszamegyek meg legalább kettőért, mert nekem tökéletes ez a púder, ecsettel is és szivaccsal is működik. A csomagolással megvettek, nagyon letisztult, egyszeru és az a tükör...😍 nagyon tetszik, hogy szivaccsal is nagyon szépen fel lehet utogetni, nem darabokba viszi fel a termeket, emiatt suliba elég csak ezt bedobni a táskámba nem kell az ecsettel bajlódni, hogy nehogy baja legyen:) Maga a termek nagyon jól illeszkedik a boromhoz, nagyon jól fed! Szépen mattit és tartja is ezt az allapotot minimum 5-6 óráig!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

googles

2017. szeptember 20.

Egyelore minden rendben. Remek ar-ertek arany. Vannak vilagos arnyalatok. Szuper a csomagolasa es jar hozza pamacs.
Egyetlen bajom, hogy miert ilyen logikatlan a szamozas. A benti mesterseges vilagitasnal nagy segitseg lenne, ha az arnyalatok szamozassal egyezoen lennenek egyre sotetebbek. Sot, nekem kulon fontos lett volna kapni kis telefonos segitseget, melyik rozsaszines, melyik sargas arnyalat, melyik semleges. Ehhez kepest a szamozas 10-20-30-35 stb. Amibol a 20-as egy sotet darab, mig a 35-os vilagosabb. Szoval emiatt minusz 1 pont!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 20.

biusjj

2017. szeptember 18.

Nagyon szuper kis termék, kedvező áron. Most bizonyos árnyalatokra 50% kedvezmény van. Természetesen a hozzám illő árnyalat teljes áras volt, de így sem vészes, sőt általában MAC studio fix-et használok, ahhoz képest nagyon olcsó.
Kezdem a csomagolással: Nagyon masszív, jól záródó, műanyag tartó, hatalmas tükörrel. A tükör tényleg nagy benne és én imádom. Külön tükröt már nem is hordok magammal. A hozzá adott pamacs pedig jól szuperál, meglepően jól...
Maga a púder pedig: Szépen fed, nem okozott pattanást. Sokáig matt marad tőle a bőröm, felveszi a MAC-el a versenyt. Nekem a 050 árnyalat van meg, világos-sárgás. (mac nc15-20 az árnyalatom, ez inkább nc20) Oda kell viszont figyelni rá, mert mivel elég jól fed, hajlamos maszkos hatást kelteni.
Összességében nagyon megéri, én személy szerint imádom. Használat közben hozza a magas árkategória érzését, holott teljesen pénztárca barát.
Az új kedvencem <3

Az, hogy van kint teszter, egy jó dolog. Kivéve persze, hogy az összes termék fel volt bontva, mindbe bele volt nyúlva és úgy kellett összehalászni egy tiszta szivacsot hozzá. Nem hiszem el, hogy nem lehet ezeket valahogy leragasztani, mert ez így undorító....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Az új kedvencem <3

abernadett

2017. szeptember 15.

Imadom imadom imadom!!!!3x vettem mar ujra, nalam korozi a Mac pudereit! Es 10-et veszek a Mac aran.... nagyon jol szinten tartja a zsirosodo boromet,
Napkozben ujra szoktam puderezni a T-vonal, de szerintem ez belefer:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Napkozben ujra szoktam puderezni a T-vonal, de szerintem ez belefer:)

Dessja

2017. szeptember 13.

Nagyon meg vagyok elégedve evvel a púderrel, maximális értékelést érdemel, hiszen mindent teljesít, amit egy púdertől elvárunk. Igazán szép a fedése és tartós is. Ráadásul szinte fillérekbe kerül (DM-ben 50%-kal olcsóbban vettem, de alapból se drága), mégis hozza a jóval magasabb árkategóriák minőségét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate