Trend It Up

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2016. október 12.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A Soft Matte lakkok jó fedést biztosítanak, két rétegben, fedőlakk nélkül ajánlják a használatukat.

5 színben kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

kata07

2020. január 23.

Szeretem ezt a lakkot.Igaz csak 1 szin van meg, de tervezek még beszerezni.Gyorsan szárad, az ecsetel könnyű felvinni.2 rétegben akár 4 napot is kibir.Nálam újra vevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 23.

lois

2020. január 20.

Szerintem elég gyorsan kopik és 2 nap után kezd kifényesedni, de amúgy addig szép matt, jól fed, főleg 2 rétegben. Nálam nem újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 20.

noradrenalin

2019. december 4.

Nekem nagyon bejött! Nem pattog le 4-5 napot kibír, szép matt, gyorsan szárad, jól fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

gaimanna

2019. november 29.

Hatalmas pozitív csalódás ez a lakk!! :) Nagyon könnyű felkenni, jó az ecsete, könnyű az állaga, gyönyörűen terül, nem csíkoz és gyorsan szárad. A finishe álomszép, a színek is klasszak. Az ára is korrekt. Az eddigi két színből, amit próbáltam nekem kellett a 2 réteg. Az egyetlen negatívum, hogy 3-4 napnál nem bír többet. Fedőlakkal biztos ki lehetne tolni 5-6-7 napra is, viszont ez a puha matt hatás tuti eltűnne (alaplakkot mindig használtam alá). Annyira nem bánom a dolgot, ebben az árkategóriában nem is várom el a hetekig tartó fedést, nem is vágyom rá, és ezt tényleg olyan könnyű lemosni és újrakenni, hogy épp csak egy kis kellemetlenséget jelent a kopás. Szóval megbocsátom neki a dolgot, hiszen beleszerettem, de -1 csillag indokolt, mert hát azért nem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 29.

Alsace

2019. november 18.

Nekem vöröses árnyalatban van meg, nagyon szép, finoman csillog de közben meg tényleg mattos. Könnyű használni, szépen fed, nekem elég egy réteg is belőle. Nem valami tartós, hamar lepattogzik, de alaplakkal jobban bírja. Én mondjuk gyakran váltom a lakkjaimat nekem nem gond, de aki extrém tartósságra vágyik nem ez lesz a lakkja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

julia1122

2019. november 18.

wow...meglepően jó lakk. Alapozással, de fedőlakk nélkül használom, és nekem simán kibír 5 napot, nem hajlamos a lepattogásra még hosszabb körmön sem. Ár-érték arányban kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Uhu84

2019. november 18.

Nagyon szeretem, nude árnyalatban egyenletesen, szépen fed. Könnyen felvihető, ár érték arányban kiváló. A tartóssága fedőlakkal egy hét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

pankalany

2019. október 29.

Ez az első matt lakkom és nagyon tetszik. Az ecset széles és lapos, szuperkönnyű egyenletesen felvinni vele a terméket. Az én árnyalatom egy sötét barnásbordó, az első réteg után még picit csíkos, de a 2. réteggel már tökéletesen fedi a körmöket. Hihetetlenül gyorsan szárad. Én fedőlakk nélkül használom különben oda a matt finish.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 29.

Plusskutya

2019. október 23.

Nagyon kevés olyan körömlakkal találkoztam, amit ennyire könnyű használni, mint ezt.
Épp megfelelő szélességű az ecsete, szeretem, ha lapos formájú, szebben tudok festeni vele.
Csíkmentesen kenhető, egy rétegben is egyenletesen fed, de a megfelelő színmélység érdekében 2x kentem.
Gyorsan szárad, de nem túl gyorsan, hogy csíkos vagy egyenetlen legyen a felszíne.
Van több matt körömlakkom, más márkáktól, azokkal összehasonlítva ez nagyságrendekkel jobb, azok inkább kihozzák a köröm hibáit, ez simítja.
A tartósságáról nem fogok tudni nyilatkozni, mert zselés körömre kentem, ami általában előbb nő le, minthogy lekopjon - lepattogjon róla a lakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 23.

Ciklon3

2019. október 18.

Szuper kis termék :) Én nem a matt-hatás miatt veszem őket sorban :D , hanem, mert iszonyat gyorsan száradnak :) és fényes fedőlakkal "szentségtelenítem meg" őket :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 18.

Alkoholok: Isopropyl Alcohol
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Ci 15880, Ferric Ferrocyanide, Titanium Dioxide / CI 77891

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.