Trend It Up

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2016. október 12.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A Soft Matte lakkok jó fedést biztosítanak, két rétegben, fedőlakk nélkül ajánlják a használatukat.

5 színben kapható

Vegyes körömlakk csomag
Ár: 2500ft postával (postán maradó, ajánlott) , Eladó: anett8820
Állapot: Leírásban, Helyszín: --, fizetés: Előre utalalás után postázom
Trend It Up Soft Matte Körömlakk Nr 020
Ár: 400 Ft/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 1-2 alkalommal próbált:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

cslllzr

2018. október 23.

Világos szürke árnyalatom van belőle, 2-3 napot bír, 2 rétegben szépen fed. A második napra nekem kifényesedett. Nem rossz, de nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Enne

2018. szeptember 13.

A 025-ös szürke színt vettem meg akciósan a nyáron. A héten először használtam. Nagyon különleges a fényes lakkokhoz képest, felkenéskor még ez is fényes, és száradás közben mattul be. Nem is teljesen, marad egy enyhén tompa fénye, de nagyon tetszik. Olyan elegáns és a színét is jól eltalálták. Mindenhez illik, így őszre szuper választás. Szépen terül, két rétegben fed megfelelően. A tartóssága közepes, kb. 3 napot bír ki úgy, hogy mindenféle házimunkát végzek mellette (kesztyű nélkül). Emiatt vonok csak le egy csillagot. Jó volna, ha egész hetet kibírna, akkor nem kellene leszedni hét közben, így kissé macerás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

masnis

2018. szeptember 1.

Bár eredetileg a lilára vágyakoztam, de végül a babakéket kaptam meg ajándékba, és nagyon szeretem azóta is. Lábon (a kezemen a kórházi munka miatt már nem lakkozok) tartós, csodaszép, matt szín, amit télen ugyanúgy el tudok képzelni, mint a nyári forróságban. Csudajól eltalált szín, pazar minőség. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

exhocmomento

2018. augusztus 21.

A 008 árnyalatot vásároltam meg, ez egy cuki babakék. Ahogy a leírás is említi, két rétegben jó használni. Egy rétegben olyan, mint mikor kisiskolás korunkban hibajavítóval festettük ki a körmünket. :D A kefe szépen terít, bár el kell vele ügyeskedni ahhoz, hogy egyenletes legyen. De úgy vettem észre, ez a matt műfaj sajátja. Nagggyon gyorsan szárad és mattul, ezt nagyon tudom benne szeretni. :) Tartósságát tekintve szerintem átlagos, de ezért a baráti árért pont megfelelő.

Bónusz tipp: ha fedőlakként a szintén Trend it up márkájú 030-as színkódú holo lakkot használom, akkor egy halványkék, rózsaszínesen-lilásan irizáló igazi holo árnyalatot kapok. Hihetetlen egyedi, gyönyörű szerelemszín. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

petrezselyem

2018. augusztus 17.

Egész jó kis körömlakk, a 008-as lilát választottam. Ez a szín nálam két rétegben teljesen fedett. A matt finish miatt most mellőztem a fedőlakk használatát, és így is legalább 5 napig rajtam volt. A körömvégeken nem láttam kopást, bár a világosabb lakkoknál ez alapból sem feltűnő jelenség. Alaplakkot egyébként mindig használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Sophi39

2018. augusztus 8.

Imádom! Sokáig fent marad, nagyon gyorsan megszárad és gyönyörű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Imádom! Sokáig fent marad, nagyon gyorsan megszárad és gyönyörű.

mangi21

2018. július 26.

Szeretem a matt rúzsokat és a matt lakkokat. Gyorsan szárad, szép a színe, de nem tartós. 2 napnál többet nem bír sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 26.

sz10

2018. július 22.

020-as árnyalatot vettem meg és két rétegben kentem fel. Gyorsan szárad és a színe is szép. Ahogy a többiek is írták a mattsága mellett van egy lány fénye, ami elegáns külsőt kölcsönöz neki. Könnyen fel lehet kenni.

Tartósság: ha nincs bázis lakk akkor másnap már elkezd kopni

Tartósság alaplakkal: Essence Metal Shock fedőlakkot kentem alapnak, majd rá egy rétegben ezt, így már az 5. napja van fent mindenféle kopás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Tartósság: ha nincs bázis lakk akkor másnap már elkezd kopni

lenizsu

2018. július 21.

035: Gyorsan szárad. A színe már egy rétegben is olyan, mint az üvegben. Bakony rétegben fed. Sajnos nagyon könnyen felkarcolódik, ezert nem tartós. Majd kipróbálom matt fedőlakkal is, hátha úgy tartósabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 21.

Nitus90

2018. július 20.

Kellemes meglepetés volt. Egy kifutó színt sikerült kb. 300 ft-ért beszereznem még nyár elején, gondoltam ennyit megér. Eddig egy lakkom sem bírta ilyen sokáig, pedig már van tapasztalatom körömlakk körben :D Simán kibírta a tengerparti egyhetes nyaralást is, csupán a körmök végén kezdett el picit kopni. De a mosogatással is felveszi a harcot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Ci 15880, Ferric Ferrocyanide, Titanium Dioxide / CI 77891

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.