Trend It Up

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2016. október 12.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A Soft Matte lakkok jó fedést biztosítanak, két rétegben, fedőlakk nélkül ajánlják a használatukat.

5 színben kapható

Vegyes körömlakk csomag
Ár: 2500ft postával (postán maradó, ajánlott) , Eladó: anett8820
Állapot: Leírásban, Helyszín: --, fizetés: Előre utalalás után postázom
Trend It Up Soft Matte Körömlakk Nr 020
Ár: 400 Ft/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 1-2 alkalommal próbált:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

missmomsen

2018. június 24.

Nem tul tartos, gyorsan szárad, minimum 2reteg kell belole, de még az sem eleg, mert atlatszik, ha kormom kicsit hosszabb; igy viszont csunya lesz, a szinvalasztektol sem vagyok elajulva...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

dynah13

2018. június 23.

A 012-es arnyalat van meg, es nagyon szeretem! Egy ideje rakattantam a matt lakkokra, bar a matt fedolakkal barmit mattithatok, jo, ha van otthon mar alapbol matt hatasu lakkom, ha nincs olyan sok idom lakkozni (azert ez ritkan fordul elo). Szep szin, tartos, konnyen kezelheto, es nem draga. Nalam 5 csillag :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

majorcintia99

2018. június 20.

Szép végeredmény, az árát kicsit sokallom ahhoz képest hogy nem elég tartós nekem. Max 5nap, egy Essence gel shine lakk 10napjához képest...3rétegben mutat csak szépen így kissé hosszadalmas, de pozitívum hogy szép és könnyen szárad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

reginasky

2018. május 10.

5 napja van fent a körmömön fedőlakk nélkül, két rétegben. Szinte semmi kopás nem látható rajta. Meg vagyok vele elégedve. Ez az első matt körömlakkom, először fura volt, mert a fényesekhez vagyok szokva, de ennek is (rózsaszínes árnyalat) van egy halvány selyem fénye amellett, hogy matt. Nagyon szép körömlakk, tetszik.Könnyű volt feltenni, hamar szárad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 10.

lakzso

2018. április 29.

Kb. 3 napig marad fent, viszont elég 1 réteg, gyorsan szárad és szép a színe

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.

Kb. 3 napig marad fent, viszont elég 1 réteg, gyorsan szárad és szép a színe

HardCandy092

2018. április 22.

Nagyon szép színű, tartós, tényleg matt körömlakkok. Mondjuk nekem a matt nem tetszik, mindenre felrakom a fényes fedőlakkot. Gyorsan szárad, de nem túl gyorsan, könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

nellory816

2018. április 14.

oké. tegnap vettem és kentem fel. ma konkrétan gyomláltam, kaparásztam az ágyást, kapáltam, ültettem és nagyon sokat mosogattam és konkrétan hibátlan állapotban van a körmömön a lakk. alap és fedő réteg nélkül, két rétegben. nagyon tetszik a textúrája és a színe is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

metzaniko

2018. április 13.

Első (és második) felkenésre hihetetlenül megörültem neki...aztán jött is gyorsan a csalódás.
Nekem a 020-as, mélybordó árnyalatban van meg. A színe csodás. Nekem kifejezetten tetszik, hogy a többi általam eddig használt "száraz felületű" matt lakkal szemben, ennek van egy fura felülete, textúrája ahogy felkeni az ember. Nagyon gyorsan szárad, nem kenődik el, akár este is felkenhető, nem látszik rajta reggelre a takaró felülete :)
viszont, nekem a felkenés utáni következő napon már pattog, a köröm végeknél már másnap úgy tűnik, mintha kopna.
A színe és a textúrája miatt megkapja a kettő csillagot, a tartóssága viszont épphogy egy csillagos számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 13.

Ani79

2018. március 12.

Eddig nem voltam oda a matt lakkokért, de ez hihetetlenül jó. Nekem 011es van nagyon szép szín. Ez a lakk veri a drága lakkokat. Többet is próbáltam, nemcsak mattot - nagyon mgéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

Sunnyvagyok

2018. február 25.

Már szemezgettem egy ideje a rózsaszín árnyalattal, így végül a kosaramban landolt! Nem volt még matt lakkom így nem tudtam, hogy mit várjak tőle pontosan, de amikor felkentem az első réteget akkor már beleszerettem! Két rétegben eszméletlen szép, nem teljesen matt, hanem van egy kis lágy fénye, ami nagyon igényes. Annak ellenére, hogy matt, teljesen hibátlanul felkenhető és úgy gondolom sokkal kevésbé rontható el a lakkozás ezzel a lakkal, mint bármilyen más magasfényű változattal.
Biztos vagyok benne, hogy még kipróbálok más árnyalatot is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Biztos vagyok benne, hogy még kipróbálok más árnyalatot is! :)

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Ci 15880, Ferric Ferrocyanide, Titanium Dioxide / CI 77891

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.