Trend It Up

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2016. október 12.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A Soft Matte lakkok jó fedést biztosítanak, két rétegben, fedőlakk nélkül ajánlják a használatukat.

5 színben kapható

Vegyes körömlakk csomag
Ár: 2500ft postával (postán maradó, ajánlott) , Eladó: anett8820
Állapot: Leírásban, Helyszín: --, fizetés: Előre utalalás után postázom
Trend It Up Soft Matte Körömlakk Nr 020
Ár: 400 Ft/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 1-2 alkalommal próbált:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

honeyblonde

2018. február 21.

A 030-as és 050-es árnyalatok büszke tulajdonosa vagyok. :) Imádom ezeket a lakkokat, gyönyörű a színük, akár 1 rétegben is szépen fednek, de 2 rétegben az igazi. Meglepően gyorsan megszáradnak, a végeredmény pedig valóban matt. Kb. 4 napig tartanak, akkorra már a sarkok kicsit megkopnak. Mostanában csak ezek a lakkok virítanak a körmeimen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

Zsebidentron

2018. január 8.

Gyönyörű, teljesen matt, könnyű kenni, gyorsan szárad , két rétegben kenem, és nagyon menő!!!Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 8.

Alysse

2018. január 4.

A 013-as lila és a 015-ös kék van meg. Két rétegben kenem fel, hihetetlenül tartós, egy hétig kibírja minimális kopással. A lila nem száradt túl szépre, az üvegben lévő szín jobban tetszett, de a kék nagyon csinos körmön is. A matt hatás nem tartós, folyamatosan tűnik el, a hét végére már egyáltalán nem mattos a köröm lakk, de ez engem nem igazán zavart. Csaj ajánlani tudom, megéri az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 4.

Nikolaj

2017. december 25.

Nagyén szép, nem teljesen matt hatású. Viszonylag tartós, kb 3 napot bír ki a körmökön. A rózsaszínű lakk tulajdonosa vagyok. Ez a szín kifejezetten jobban tetszik magában, mint a körmeimen, de nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

doracs

2017. december 4.

Igazából én nagyon szeretem ezt a mattra száradó körömlakkot. Gyorsan szárad, egyenletesen fed és tényleg a 2 réteg elég rá. Viszont nem túl tartós, hamar lepattogzik, ezért mínusz 1 csillag. Viszont a halványlila árnyalat mellett más színt is biztos kipróbálok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

dorottyagera

2017. november 19.

Én 909 árnyalatot vàlasztottam ami púder rózsaszìnre szárad.Nagyon szeretem könnyű felkenni és gyorsan szàrad. Kopàsa átlagos.
Ajánlom mindenkinek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

Ajánlom mindenkinek

blackprincesss

2017. november 12.

Nagyon szép lila árnyalatot sikerült beszereznem, és tényleg mattra szárad. Sajnos ennek is kell egy 4-5 perc a megszáradásához, de megéri várni. Ár-érték arányban a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

cintialaura

2017. november 8.

Egy gyönyörű bordó árnyalatom van, és 2 rétegben nagyon szépen fed. Tetszik a széles ecsete, precízen és gyorsan lehet vele dolgozni. A tartóssága viszont bosszant, mert örülök ha másfél napot kibír pattogás nélkül. Ami miatt mégis megadom a 4 csillagot, az az, hogy olyan hihetetlenül gyorsan szárad, hogy a kopásból adódó javításokat is gyorsan orvosolni lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Reni1104

2017. október 27.

Tartós és valóban szép matt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 27.

Tartós és valóban szép matt.

CandyAndi

2017. október 16.

Első matt lakkom. Hihetetlenül gyorsan szárad, 2 rétegben tökéletes a fedése és a színek is nagyon szépek. Be is szereztem 3 árnyalatot. Egy csillagot a tartóssága miatt vonok le, mert nekem 3 nap után már pattog le. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Ci 15880, Ferric Ferrocyanide, Titanium Dioxide / CI 77891

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.